banner87

Türkiye 15 Temmuz 2016’da hain bir darbe girişimini atlattı.

Darbeciler; Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni bombaladılar.

İkiyüzkırküç insanımızın ölümüne Binlerce insanımızın yaralanmasına Harp Okullarının, Askeri Liselerin, Polis Akademilerinin kapatılmasına sebep oldular.

Bugün Fetö terör örgütü ile bağlantılı on binlerce insan Tutuklu, gözaltında ya da aranmakta…

Bir kısmı da MİT ve emniyet tarafından tespit edilmeye çalışılmakta Bunların içerisinde olaylarla ilgisi olmayan masum kişilerde vardır mutlaka. “Kurunun yanında yaşta yanar” atasözünde olduğu gibi haksız işlemlere maruz kalanların mağduriyetlerinin bir an önce sona ermesi dileğimiz.

Darbecilerin lideri Amerika’da yaşamını sürdürüyor.

Türkiye’nin ısrarlı taleplerine, Uluslararası ve ikili antlaşmalara rağmen iade edilmiyor.

Müttefikimiz, NATO vb. birçok paktta yer aldığımız ABD niye iade etmiyor.

Darbe sonrası bazı bakanlarımızın açıkladığı gibi ABD bu darbenin içerisinde mi?

Şimdi durup düşüneli: Bu darbe kime yaradı? Hangi amaca hizmet etti? Dışarıda ki destekçileri hangi ülkeler?

Sorularının yanıtlarına bakalım.

Özellikle de Büyük Ortadoğu Projesi’nin sınırlarımıza dayandığı Uygulamanın yaygınlaştırılmaya çalışıldığı bu dönemde.

Türkiye Bölgesinde ve Ortadoğu’da belirli ögeleri ile önemli ve sözü dinlenen bir ülke.

Jeopolitik konumunun yanı sıra; Laik ve Demokratik Cumhuriyet sistem ile yönetiliyor olması Farklılıklarını zenginleştiren toplumsal uzlaşma kültürünün bulunması Bayrağına, milletine, vatanına, ordusuna olan sevgisi ve bağlılığı Ordusunun güçlü, disiplinli, caydırıcı güce sahip olması bu ögelerin en önemlileri. Sevr antlaşması ile askeri okulların kapatılmasını isteyen Batılı emperyalist ülkeler Hain Fetö darbesi ile bu emellerine ulaşmış oldular.

Hain darbeciler başarılı olsaydı Türkiye’yi çok daha zor günler bekliyordu.

Bugün milyonlarca insan tutuklu ya da gözaltında olacak Muhtemelen binlerce insanımız katledilecek Belki ülke iç savaşa sürüklenecekti.

Türkiye’nin Güney sınırlarında ya- şanan gelişmelere baktığımızda Bize uyguladıkları hava sahası, sınır ötesi harekât vb. yasaklarla Kırmızıçizgi olarak koyduğumuz ilkeleri yok sayan, Lozan antlaşması ile Musul ve Kerkük üzerindeki haklarımızı uygulatmayan Başta ABD, İngiltere, Fransa olmak üzere Sevr’i dayatan emperyalist ülkelerin Darbe ile tutmayan planlarını hangi yöntemle Neyi, nasıl Yapmaya çalıştıklarını irdelemeli ona göre tedbirlerimizi almalıyız.

Bugün;

Türkiye’nin Bağımsızlığını koruyabilmesi, dünyada ve bölgede güçlü ülke olabilmesi için Kripto Fetö üyelerini bulunarak yargılanmalarının sağlanmasını

Her kademedeki Fetö üyelerinin yargı önüne çıkarılmasını

Darbecilerin adil ama hızlı bir şekilde yargılanmasını

Darbe mağdurlarının ayıklanarak serbest bırakılmasını

Ordunun güçlü yapısını koruyabilmesi için Askeri okulların, Polis akademilerinin yeniden açılarak Cumhuriyet değerleri ile eğitilmiş, askerlerin polislerin yetiştirilmesi önceliklerimiz olmalıdır.

Yağmurdan kaçarken doluya tutulmamaya özen göstermeli Kripto Fetö’cülerin oyunlarına gelmemeliyiz.

Önerilen Haberler
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ali Arslan 2017-05-30 22:22:16

Çok güzel.

Avatar
aklı selim 2017-06-01 16:10:21

şu anda Öcalan denen kalleşi bile ortadan kaldırmadan bu terör bitmiyor. fetö de öyle ise getirtin .ister idam istr krşuna dizin yok edin. peşinden gidenler kndiliğinden vaz geçer bu zilletten.