banner87

Akşener: Parlamenter sisteme döneceğim

İYİ Parti Genel Başkanı ve partisinin Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Liderler FOX'ta programına konuk oldu. Akşener gündeme dair açıklamalarda bulunarak, ''Rize Belediye Başkanı "İkinci eş olarak Kürt eşi alalım ve çözelim" demişti. Atatürk'ün kız evlatları üzerinden yatak odası muhabbeti yapıldı. Saray'da ağırlandı bu kişi. Kadın bedeni üzerinden fetva veriliyor. Haram lokma üzerinden fetva vermiyor. Yeme haram söyleme yalan'' dedi

Akşener: Parlamenter sisteme döneceğim

İYİ Parti Genel Başkanı ve partisinin Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Liderler FOX'ta programına konuk oldu. Akşener gündeme dair açıklamalarda bulunarak, ''Rize Belediye Başkanı "İkinci eş olarak Kürt eşi alalım ve çözelim" demişti. Atatürk'ün kız evlatları üzerinden yatak odası muhabbeti yapıldı. Saray'da ağırlandı bu kişi. Kadın bedeni üzerinden fetva veriliyor. Haram lokma üzerinden fetva vermiyor. Yeme haram söyleme yalan'' dedi

06 Haziran 2018 Çarşamba 20:28
Akşener: Parlamenter sisteme döneceğim

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fatih Portakal'ın moderatörlüğündeki "Liderler Fox'ta" programında açıklamalarda bulunuyor.

Akşener'in konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fatih Portakal'ın moderatörlüğündeki "Liderler Fox'ta" programında açıklamalarda bulunuyor. Akşener'in konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"İğne ucuyla oy topluyoruz. Erdoğan dolaylı olarak cevap veriyor aslında. Erdoğan çok yorgun ve çok konuşuyor. Kınayı adanmışlık olarak kullanıyoruz. O yüzden ben de yaptırıyorum."

Terörle mücadele ve dış politika seçimlerin öznesi. Afrin’i düşünün, şimdi Kandil söz konusu. Kınalı kuzuların hayatıyla ödenen bir mücadele bu. O yüzden ciddiye almak lazım. Seçim alabilmek için her yol mübah gibi görüyorlarsa buna endişelenirim. Daha önce hendekler açılırken, valilere kafa döndü 'bakma' dendi. Daha sonra tekrar mücadeleye giriştiler. Bunu Türkiye unuttu. O yüzden bu işler seçime kurban gitmemeli.

Cumhuriyete şükran duyuyorum. Cumhuriyeti kuran iradeye saygı duyuyorum.

İkinci turda Sayın Erdoğan’ı dinlenmek üzere evine göndereceğim. Ben sahada bunu görüyorum. Referandumdaki kalabalığın on katı var. Müthiş bir kalabalık var mitinglerde. O günle bugün arasında başka bir ivme var. Kadınların bana karşı sempatisi müthiş. Tülbent çok önemli bir sembol oldu. Kadınlara son on yılda artan şiddet, tecavüz gibi konularda iyi hal indirimi kaldırmayı vaat ediyorum. Kadın dayak yer, şikayetçi olunca sığınma evine gönderilir. Adam gezer. Biz bunun tam tersini yapacağız. Adamlar terapi evlerine gidecek, kadınlar evde oturacak.

KADINLARA NE VAAT EDİYOR?

Kadınlara son 10 yılda artan tecavüz, şiddet, cinsel istismar gibi konularda iyi hal indirimini kaldırmayı vaadediyorum.

Kadın şiddete maruz kaldığı zaman sığınma evlerine gider. Biz bunu tersine çevireceğiz. Şiddet uygulayan erkeklere terapi evleri açacağız. Caydırıcı olacağız.

Meclis'e getirilen tasarı iğrençti. Siz 12 yaşında bir kız çocuğunu 15 yaşında bir kız çocuğunu zorla veya başka şekilde ikna ederek evlendirebilir misiniz?

Kadınların istihdamına öncelik vereceğiz. İstihdamda yüzde 50 hedefi koyduğumuz zaman belli yerlerde iyimser ayrımcılık yapacağız.

Ben kendimi dindar kabul eden bir kadınım. Dini gereklerini yerine getiren bir kadınım. Ben geç başladım politikaya. Politikaya başladığımda ne dini anlamda ne cinsiyetim anlamında hiçbir tacize uğramadım. Taa ki bu döneme kadar.

Kadın bedeni üzerinden fetva veriliyor. Haram lokma üzerinden fetva vermiyor. Yeme haram söyleme yalan.

Rize Belediye Başkanı "İkinci eş olarak Kürt eşi alalım ve çözelim" demişti. Engellememiz lazım. Samsun İl Başkan Yardımcısı da "Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer" dedi. Ben Diyanet'in sayfasında böyle abuk sabuk şeyler görmemeliyiz.

Atatürk'ün kız evlatları üzerinden yatak odası muhabbeti yapıldı. O devrin çocuğuna da hakaret eden bir şeydi. Saray'da ağırlandı bu kişi. Bu bir zihniyet. Atatürk annesine genelevde çalışıyor denildi. Hukuk devreye girmeliydi.

Benim mitinglerimde kadınlar yoğunlukta neden çünkü kadınlar sıkıldı. Bu ülkede bir hakim kadının karnından sıpayı sırtından sopayı eksik etmeyeceksin diye yazmıştır. Ve o adam koltuğunda oturdu.

''TÜRKİYE'DE SİYASET DEĞİŞTİ''

Erdoğan rakiplerini seçer. Sonra ona başlar vurmaya. Türkiye’de şimdi 3. bir yol çıkıyor. Türkiye’de siyaset değişti. Tayyip Bey kutuplaştırarak kazandı şimdiye kadar. Türkiye'de ilk defa üçüncü bir yol oldu. DYP, ANAP gitmiş; o seçmenler hep Tayyip Bey’e oy attı. Ben de geç kalmış olabilirim. Ben şimdi 'Hayır' diyorum. Çok kararlıyım bu söylemimde!

Biz birbimizi iyi tanıyoruz. Tayyip Bey kutuplaştırarak kazandı. Erdoğan ile baş etmek için geç kalmış olabilirim. Dip dalga geliyor. Diğer adayların hepsi ikinci turda Erdoğan'a kaybediyor. Bu kadar yetki bana bile verilmemeli.

“PARLAMENTER SİSTEME DÖNECEĞİM”

Parlamenter sisteme mutlaka dönüleceğini ifade eden Akşener, “Kemal Bey'i aradım. Geri bildirimleri paylaştım. Sonra dedim ki parlamenter sisteme nasıl döneceksek, bunu millete anlatmamız lazım.  Biz İYİ Parti,  CHP, DP, SP olarak tek adam sistemine çok sert tepki koyduk. Türkiye için çok hayati bir konu olduğuna inanıyorum. Seçmende şöyle bir korku var, “Bunlar KHK ile borçlanabilir mi? “ Biz Millet İttifak'ı olarak bunun için tarih vereceğiz. Saadet Partisi'nin bu tip başkanlık sistemine itirazı var, gerçek tipte başkanlık sistemine olumlu yaklaşıyorlar. O yüzden Temel Bey'le uzun uzadıya konuşmam lazım. Bizim parlamenter sisteme en kısa sürede dönmemiz gerekiyor. Kontrol mekanizmasının kurulması gerekiyor” dedi.

''SEÇMENDE KHK KORKUSU VAR''

Türkiye için çok hayati bir konu olduğuna inanıyorum. Seçmende şöyle bir korku var, 'Bunlar KHK İle borçlanabilir mi?'. Biz Bunu Millet İttifak’ı olarak bunun için tarih vereceğiz. Saadet Partisi’nin bu tip başkanlık sistemine itirazı var, gerçek tipte başkanlık sistemine olumlu yaklaşıyorlar. O yüzden Temel Bey’le uzun uzadıya konuşmam lazım. Bizim parlamenter sisteme en kısa sürede dönmemiz gerekiyor. Kontrol mekanizmasının kurulması gerekiyor.

''GELEN DİP DALGANIN ÜSTÜNDE SÖRF YAPACAĞIM''

Fenerbahçelilere soruyorum. “Ali Bey sizce 4 kat fazla oyla seçilebilir miydi?” İşte bu dip dalga her yere geliyor. Dip dalganın üstünde ben sörf yapacağım. Türkiye’de hep birinci tur konuşuluyor. İşte bu Tayyip Bey’in tuzağı. İnsanlara göre “CHP zihniyeti” diye bir kavram var. Merkez sağ seçmenin şeytanlaştırdığı bir şey bu. Tayyip Bey karşısına solcu alıp, oyları konsolide edecek.

Denge ve kontrol mekanizması fiili olarak olmalı. Sistem bir kişiye, bu kim olursa olsun bırakılmamalı. Bu hakimlerin bile kararlarını etkiliyor. Biz bunun ayrımını iyi yaptığımız zaman. Yargı bağımsızlığını sağlamış oluruz. Sistemi kurallara bağlamak lazım. Biz seçilirsek bunu devam ettirebiliriz. Ama seçmenimize ihanet etmiş oluruz. Biz Millet İttifakı’nın liderleri, parlamenter sisteme dönme sözüyle yola çıktık. Ve bunun planını da halkımıza açıklayacağız. Biz vaatlerimizi bile “Milletle sözleşme” olarak adlandırdık.

Çok çirkin şeylerle karşılaşıyoruz, bu da bazen söylemimizi etkiliyor. Ben Denizli’de sayın eski bakanla sadece biraz dalga geçtim. Daha sonra bana yazdığı twitleri gördünüz.

DEMİRTAŞ AÇIKLAMASI

Selahattin Demirtaş sanık, hükümlü değil. Cumhurbaşkanı adaylığı YSK tarafından kabul edilmiş. Adaylık için savcılıktan kağıt almanız lazım. Bunu kabul etmişler. Bir de eşit bir yarışma için zaten Cumhurbaşkanıyla eşit yarışmıyoruz da, en azından muhalefet eşit yarışsın isterdim. O yüzden kurallardan, hukukun üstünlüğünden vazgeçmememiz gerekiyor.

Buldan'ın "Ben dahil hiçbir Kürt, Akşener'e oy vermez" açıklaması

Sayın Buldan kişisel olarak oy vermeyeceğini açıklamasına saygı duyarım. Ama bir taraftan demokrasi eksikliğinden hayıflanırken, diğer taraftan bir grup seçmenin bir kişinin cebinde olduğunu ifade etmesi kabul edilemez.

KÜRT OYLARI

28 Şubat Sürecinde bir tek benim bakanlığını yaptığım İçişleri Bakanlığı bürokratları brifingi alkışlamadı. Çünkü gideni görevden alacağımı söyledim. Faili meçhullerle alakalı bir komisyon kuruldu. Bir tek ben çağrılmadım. O komisyondakiler şimdi Erdoğan'la beraber çalışıyor.  Erdoğan'ın karşısında bir kişi kaldı. Kürtler Erdoğan'a oy verir mi? Herkes Kürtler hakkında sahibiymiş gibi konuşuyor. Ben kimse hakkında konuşamam Alevi'nin hakkını da Sunni'nin hakkında da.

KÜRT BAŞKAN YARDIMCISI

‘Meral Akşener ikinci tura kalırsa Kürtler oy vermez’ deniyor. Ben bunu kabul etmiyorum. Demirtaş'ın özgür propaganda yapması lazım dedim diye, beni ‘PKK sevici’ ilan ettiler. Düşünün nasıl bir mücadele veriyorum. Ben başkan olursam niye Kürt başkan yardımcısı olmasın?

FETÖ İLE MÜCADELE

FETÖ mücadelesine yönelik, toplumun bütün kesimlerinin katıldığı bir eylem planı hazırladık. Çünkü sadece yargıyla beraber götürdüğünüzde olmuyor. Bu konuda çok kararlıyım. FETÖ'den en çok mağdur olmuş insan bizde. Türkiye'de çaycı, çorbacı hapiste; zenginler kaçtı gitti. Mekanizma kurmak zorundayız. 5 günlük ere, komutan ‘hadi' dese ne yapabilir? Ben siyasi ayağa dokunmadan, böyle bir mücadele olacağını düşünmüyorum. ‘Ne istediniz de vermedik' dedi, söyleyin Allah aşkına ‘Ne verdiniz?'

İSMAİL KAHRAMAN’IN DAMADI

İsmail Kahraman damadı FETÖ'den kaçak şimdi. Damadının iş yerine kayyum atandı, kayyum kim? Yine damadı. Milletin seçtiği belediye başkanları ağlaya, zırlaya gittiler. Damadı, FETÖ'nün açtığı okullardan mezun. AKP içinde herkesin çarşaf çarşaf fotoğrafı var. Ama ne hikmetse ortada siyasi ayak yok. FETÖ’ye yardım ve yataklık yapanların da mahkemeye çıkarılması zorunluluktur.

17-25 ARALIK

O dönemde Bahçeli’nin 17-25 Aralık saati vardı. AKP’yi 40 çeşit şeyle yıkayacaktı. O günün şartlarında 17-25 Aralık’ı MHP bünyesindeki milletvekili olarak hepimiz ‘Hırsızlık’ olarak gördük. 1 Kasım’a giderken STV’nin önünde genel başkanyardımcıları polisle dövüştüler. Binlerce şey dağıtıldı. Dönüyoruz, Tayyip Bey’in kurduğu oyuna. Onu yenmek için işbirliklerine gidilir. Şimdi herkesin benim için FETÖ’cü demesini hayretle karşılıyorum. Kim bana en çok bağırıyorsa bilin ki o FETÖ’cüdür. Sayın Erdoğan bana hiç FETÖ’cü demedi. İki buçuk yıldır bu bana deniliyor. Bakanlar, en son Bekir Bozdağ. Başbakan benim FETÖ’den talimat aldığımı söyledi. Benim bir dokunulmazlığım yok, bana ne zamandır FETÖ’cü diyorlar ama dokunan yok. Ya devlet ciddiyeti yok, Ya da aleni bir iftira var. Ben de iftirasını ispatlamayan ‘Şerefsizdir’ diyorum.

AF TARTIŞMASI

Seçime az bir süre kala af konusunun konuşulmasını doğru bulmuyorum. Bahçeli’nin neden bu kadar ısrar ettiğini de bilmiyorum. Onu Erdoğan cevaplamalı.

BEDELLİ ASKERLİK

Ben bedelli askerliği seçime giderken kullanılmasını doğru bulmuyorum. İkincisi bedelliyi talep eden gençlerin çoğunluğu dönüp geldiğinde işe giremeyecek endişesi duyanlar yani zengin çocukları değiller. Öncelikle Afrin’de şimdi de Kandil’e gidilirken ordunun içinde bulunduğu durum var. Böyle bir pozisyonda biz askerliği İlker Başbuğ döneminde başlayan biraz daha profesyonelleştirecek bir bakış açısıyla yorumluyoruz. Bir milyona yakın bedelli bekleyen var. O sürenin kısaltılması gerektiğini düşünüyorum ve ordunun da eskisi gibi milli bir hale gelmesi için restorasyona ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz.

600 MİLLETVEKİLİ 

600 milletvekili bence fazla. Bunun azaltılması lazım. Etkin çalışmak için bu gerekli. 8 sene Meclis yönettim ben, hiç konuşmadan 8 seneyi tamamlayan milletvekilleri biliyorum.

SURİYELİLERİN DURUMU

7 aydır çalışıyorum. 4 milyona yakın bir Suriyeli var. 150 milyar civarında bir para harcanmış. Ayrınca bu işin bir de sosyal durumu var. Türkiye’deki Arap vatandaşlar da bıkmış durumda.

IMF İLE MASAYA OTURACAK MI?

bunun bilgisini size veremem çünkü elimizde ne var onu bilmiyoruz. Bizim çok iyi bir ekonomik kadromuz var. Onları ben yöneteceğim onlar da ekonomiyi yönetecek.

İTTİFAK SÜRECEK Mİ?

Bu ittifakın, Sayın Temel Bey’e de Kemal Kılıçdaroğlu’na da aynı şeyi söyledim. Bu ittifakın  8 Temmuz’dan sonra biteceği gibi bir kavram yok benim kafamda. Bunun devam etmesi gerekiyor. Ben Cumhurbaşkanlığını alacağımı düşünüyorum ama farz edelim Erdoğan kazandı, o zaman da bu ittifakın Meclis’te devam etmesi gerektiğini savunuyorum.

KILIÇDAROĞLU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR

Kılıçdaroğlu, açık, dürüst ve direkt iletişim kuran  insan. Ben de öyleyim. Dolaylı iletişim kuramıyorum. Çok yakın tanımıyorum. Şimdi CHP’nin Genel başkanı olarak tanıdım. Bir de hepimizin geçmişten aldığı dersler var.

YAZ SAATİ UYGULAMASI

Gecenin karanlığında küçücük çocuklar okula gidiyor. Arkadaş(Erdoğan) inat etti ama ben bu uygulamadan vazgeçeceğim.

ÜNİVERSİTELERİN DURUMU

YÖK kaldırılacak. Üniversitelerin bölünmesini de olmaz. Öğrenciler çok istiyor Cerrahpaşa’ya gitmemi ama yeni gelen kişinin de gitmesinden ürküyorum.

AYRINTILAR GELİYOR...

Önerilen Haberler
Son Güncelleme: 06.06.2018 23:57
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları : 2018-06-07 13:20:45

İş Bankası IBAN: TR62 0006 4000 0014 2121 1012 38
Ziraat Bankası IBAN: TR41 0001 0007 9585 6463 1050 01

Misafir Avatar
anketlere gore 2018-06-13 12:36:39 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

DOĞU PERİNÇEK in oy orani yuzde 0.60 % ila yuzde 0.1 % yani baraj alti perincek e oy verirsek bu oylar sadece AKP ye yarar

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
❤biöpçükversenenine❤ 2018-06-13 12:11:37 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
oyumuz IYI partiye 2018-06-13 11:57:39 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

yeter yeter yeter vakit IYI parti vakti

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
DOĞU PERİNÇEK e 2018-06-13 11:55:24 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

OY YOK

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ 2018-06-13 04:03:39 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ 2018-06-13 04:02:31 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ 2018-06-13 04:02:07 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
EYYY AKP 2018-06-12 16:41:49 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

Kıraathanelerde bedava kekle zaman dolmaz.Sadaka değil iş istiyoruz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-12 14:17:03 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/183189/AKP_li_isimden_sok_itiraflar__
Secimleri_boyle_kazandik.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-12 13:51:02 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

Muharrem İnce AKP'nin SATIŞ Haritasını açıklıyor. 80 yıllık birikimlerimizi sattılar.
https://www.youtube.com/watch?v=pjslcX5tkE8

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-12 12:55:28 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

https://odatv.com/utandiran-rapor-12061827.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-12 12:51:48 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

https://odatv.com/bu-tablo-ben-hep-50-liralik-aliyorum-diyenlere-gelsin-12061809.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-11 16:27:12 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

Meral Akşener, Erdoğan'a Afrin ve Gazilik Üzerinden Yüklendi
https://www.youtube.com/watch?v=MfimOPYj4y0

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-11 14:32:17 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

Metin Feyzioğlu Hayat Pahalılığını Anlattı 10 Mayıs 2018
https://www.youtube.com/watch?v=33NOCWIc-vM

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Perinçek bey e 2018-06-11 14:29:55 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

oy vermiycez

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
. 2018-06-11 14:28:46 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

Sıcak para bitti gerçekler ortaya çıktı... İşte ekonominin gerçeği / Uluç Gürkan
https://www.youtube.com/watch?v=-036ehfHt-M

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-11 14:23:19 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

Muharrem İnce Nagehan Alçı Thug Life Rekor Beğeni
https://www.youtube.com/watch?v=wYYcZu3rWmA

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-11 14:20:51 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

Sokaktaki Vatandaşın Düşüncesi Muharrem İnce Chp'nin Erdoğanı.. İdaasına Kapak Cevap
https://www.youtube.com/watch?v=bY6B0_jbGAc

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
zeki insan görüyor gerçeği. 2018-06-11 13:30:16 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

Oyumuz iyi partiye

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Yaw he he... IYI IYI IYI 2018-06-11 13:27:51 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

he he he .... IYI IYI IYI

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Müjdeler olsun 2018-06-11 13:23:46 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

İYİ Parti TÜRKİYE İYİ OLACAK

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Tayyip'in Gafları 2018-06-11 13:19:47 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

https://www.youtube.com/watch?v=j3f4j_8-F_k

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
hay ağzına sağlık 2018-06-11 12:25:34 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

bi ece, bi fadime, bi emine, bi naz, hepsi aynı kaz.---------------- geri zekalı kafayı çekmiş çeşit çeşit kız maskeleri takıyor. kaşınıyor belli. Mart sanıyor bu ayı. miyav miyav edip duruyor.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
yapmaaaaa 2018-06-11 12:22:04 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

3,5 la nereye döneceksiniz?
Üç buçuk oy la bir yere dönmekmi istediniz?
olur dönün. arkanızı dönün gidin kocanızla barışın.

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
. 2018-06-11 11:16:47 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/993513/Cumhurbaskani_Erdogan__
Ankara_mitinginde_6_tane_prompter_kullandi.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-11 11:15:58 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/993513/Cumhurbaskani_Erdogan__
Ankara_mitinginde_6_tane_prompter_kullandi.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-11 11:15:34 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/993513/Cumhurbaskani_Erdogan__Ankara_mitinginde_6_tane_prompter_kullandi.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-11 10:00:07 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/erdogan-canli-yayinda-prompter-olmayinca-kagittan-destek-aldi-h96545.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-11 09:42:44 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/turgevin-100-bin-liralik-kilicdaroglu-davasina-ret-2459627/

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
asgeri ucret 1603 tl en dusuk emekli maasi 939 Tl 2018-06-11 00:15:30 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

en dusuk kira 800 ila 1200 TL
et en ucuzundan
kiymanin kilosu 29 TL
kuşbaşı kilosu 31 TL
millet nasil et yesin ????

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ATATÜRK'ÇÜ ULUSAL RADYO YAYINDA ! FM 100.8 MHZ ☪ 2018-06-10 23:02:16 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

.

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
☪ ATATÜRK'ÇÜ ULUSAL RADYO YAYINDA ! FM 100.8 MHZ ☪ 2018-06-10 23:01:45 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

.

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
Mogadishu City Of Somalia 2018 2018-06-10 21:48:08 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

https://www.youtube.com/watch?v=pjXC2p3uWBQ

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
asgeri ucret 1603 tl en dusuk emekli maasi 939 Tl 2018-06-10 21:42:14 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

AKPye oy yok

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Türk askeri Mogadişu'da, Somali ordusunu eğitiyor. 2018-06-10 21:40:46 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

https://www.youtube.com/watch?v=n9atLNC9f1A

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AFGANİSTAN'DA GÖREV YAPAN TÜRK COBRALAR 2018-06-10 21:37:40 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

https://www.youtube.com/watch?v=z6EBg6zx19U

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-10 21:35:31 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

The New Hospital of Mogadishu, Somalia (Recep T. Erdogan Hospital)
https://www.youtube.com/watch?v=kHBJU4a8Zsg

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-10 00:45:54 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/bahceli-konyada-bos-salona-konustu-h96749.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-09 21:27:20 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

https://odatv.com/erdogan-kucucuk-stadi-dolduramadi-09061856.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-09 21:23:09 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

https://odatv.com/milli-gorusculer-bu-videoyu-paylasiyor-09061854.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-09 21:03:27 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

https://odatv.com/bu-sefer-elimiz-de-belimiz-de-bos-degil-yiyen-ciksin-sokaga-09061835.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-09 14:33:16 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

https://odatv.com/iste-torunlariniza-anlatacaginiz-eski-turkiye-08061828.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
asgeri ucret 1603 tl en dusuk emekli maasi 939 Tl 2018-06-09 12:37:34 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

ANKARA BALGAT DA ORTALAMA KIRA 1200 TL DOGALGAZ AYLIK 450 TL Elektrik kisin 150 TL yazin 50 TL CEP TELEFONU ORTALAMA 60 TL EV AIDATI 50 TL SU FATURASI 80 TL Toplam 1890 TL elektrik faturasini 50 tl den hesapladim ise gitmek icin yol masrafi iki vesait 2.75 den gudis gelis aylik 452 TL 1890 arti 452 TL 2.342 TL 1200 TL MUTFAK MASRAFI TOPLAM 3.542 TL Mutfak Masrafi 3 kisilik Aile icin asgeri harcama 1200 TL sart kiyafet sart millet kiyafetsiz dolasamazki cocuk varsa kirtasiye masrafi okul servis masrafi doktor ilac masrafi millet nasil gezsinki ??? Metin Feyzioglu Bey den alinti

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ATATÜRK'ÇÜ ULUSAL RADYO YAYINDA ! FM 100.8 MHZ ☪ 2018-06-09 09:38:12 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Millet İttifakı KAZANACAK 2018-06-09 05:36:29 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

Değişim rüzgarı gelİnce önünde duramazsın.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
. 2018-06-09 05:32:33 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

Bingöl'lülere "Diyarbakır" diye seslenen Recep Tayyip Erdoğan'a Cem Yılmaz'ın yorumu.
https://www.youtube.com/watch?v=1QGdB6SrVUA

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Atatürk‘e İftira Atan Rıza Nur zavallısı.. 2018-06-09 04:18:32 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

http://ahmetsaltik.net/2015/02/08/ataturke-iftira-atan-riza-nur-zavallisi/

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
akşener yarağın kafasını alacak 2018-06-08 03:35:36 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

Tayyip %50 alsa
İnce %30 alsa
Demirtaş, Karamolla ve Perinçek ibneleri toplam %10 alsa
Meral orospusuna en fazla %10 kalıyor ki bu salak karı o oyu bile bulamaz!

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Ataturk e hakaret eden vatan partili aydin 2018-06-07 16:49:41 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

simdide ATATURK reklami yapiyor vah vahh perincek icin bağış kampanyasinda bizleri safmi sandin ???

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
☪ ATATÜRK'ÇÜ ULUSAL RADYO YAYINDA ! FM 100.8 MHZ ☪ 2018-06-07 13:52:41 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

.

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-06-07 13:26:39 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

https://www.youtube.com/watch?v=hCuD8K59O00&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=i7tKOYWdZT8&t=46s

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
MANGIRLAR LÜTFEN SIRAYA GİRSİN ! kihkih ninem.. :) 2018-06-07 13:23:26 @☪ DOĞU PERİNÇEK seçim kampanyası bağış hesapları

.

Beğenmedim! (6)
Avatar
52 2018-06-06 23:27:39

arkadaş benim düşüncem cumhurbaşkanlığı seçimleri için düşüncem sayın ince birinci meral akşener ikinci ve tayip bey olsa olsa üçüncü olacaktır doğrusuda olması gereken hakça böyle olmalı

Misafir Avatar
SÜPER CİCİ-JET-NİNE 2018-06-07 13:40:13 @52

I..IH ! FECİ AÇIK ARA ! ((( ''DOĞU PERİNÇEK'' ))) OLUR !!!! ;)
DİĞERLERİ NAL TOPLAR ! PAZARDA SATAR ! KÖŞE OLUR ! KİHKİHKİH...

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
vatandas 2018-06-07 10:43:39 @52

meral yasayı işne gelen yerden alıp anlatıyosun bu millette aptal dimi doguda küçük kızları 13-17 yaş arası başlık parası diye baba iyi paraya satıyoya bunlardan corcock sahibi olmuş nikah sız ailereri koruma altına almak amacıyla yapıldı böyle devam etsin diye değil mert ol

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
DEVAM neddenim... 2018-06-07 08:09:55 @52

bir grup ajanların adamları ortalıkta İYİ parti propogandası yapıyor bazı cahillerde MERAL ın peşinden gidiyor. umarım akıllarını başlarına alırlar. gerçekleri görürler. BU ÜLKENİN garantisi AKP dir.

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
YOLA DEVAM 2018-06-07 08:09:46 @52

ibnelik ,pustluk .hırsızlık ,yolsuzluk,rüşvet ,ülketi satma ,karı kız pazarlama ,uyuşturucu stma yapmıyoruzki khkdan korkalım askerden kaçmayanlarda bizleriz ak gençlik göt.nün korkusuna bedelli bekliyor ezikler oda seçilirlerse korkak fareler bizde askere gitmiyoruz bakalım vatanı kim beklerse beklesin.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
en İYİ filim ler 2018-06-07 08:08:11 @52

En iyi filimleri ABD yapıyor, avrupa yapıyor . Muhalefete verilen senaryod ABD AVRUPA yapımıdır. Meral HNM M İNCE DİĞER TÜM MUHALEFET AYNEN ABD AVRUPA dan gelen senaryolar üzerine siyaset yapıyorlar. unutmayın ABD VE AVRUPA Türkiyemizi bizden iyi takip ediyor daha iyi tanıyor insanlarımızın zaaflarını zayıf noktalarını. uyuma İYİ PARTİ CHP HDP birer ABD VE AVRUPA FİTNE ARACIDIR TUZAKTIR.

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
Bir savcı çıkıpta dava açmayacak mı 2018-06-07 03:58:36 @52

Mustafa Kemal ATATÜRK e Hakaret edene ?????

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Rana 2018-06-07 03:46:47 @52

biz kızlar inanmıyorsan webcam açabiliriz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
yah 2018-06-07 03:27:05 @52

her kuşun eti yenmez

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
damla 2018-06-07 03:07:23 @52

Ben daha okul cagina gelmeden anneannemin anlattiklariyla sevdim Mustafa Kemal Ataturku

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
tuba 2018-06-07 03:03:43 @52

"Egemenlik,kayıtsız şartsız milletindir."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Rana 2018-06-07 02:54:11 @52

Atam biz seni hiç görmeden sevdik

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Tuğçe 2018-06-07 02:51:36 @52

çakmalara inat gümbür gümbür gençlik geliyor

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
tuba 2018-06-07 02:49:43 @52

Yaşasın tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti, yaşasın MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
elif 2018-06-07 02:48:51 @52

beğenmeyen suya dökülen yunanların kovulan fransızların geldıklerı gibi giden ingilizlerin soyları torunları

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
elif 2018-06-07 02:47:22 @52

Gözleriz ufukları
Başları hep yukarı
Hem çalışkan hem dürüst
Atatürk Çocukları

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
elif 2018-06-07 02:46:34 @52

Atatürk çocuklarıyız
Sönmeyen ışıklarız
Doğrulıktan şaşmayız
Seni hiç unutmayız

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Bütün Kizlar Toplandik 2018-06-07 02:44:28 @52

Oyumuz AKŞENERE
NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Tuğçe 2018-06-07 02:40:29 @52

Türkiye tamam diyor

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
ARKADASLAR OYLAR IYI PARTIYE 2018-06-07 02:35:35 @52

RESPECT FROM KONYA

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
OOlèèè! 2018-06-07 02:33:45 @52

Bu iş TAMAM

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
yakında atanızın ibne bi hain olduğunu herkes 2018-06-07 02:30:37 @52

öğrenecek. ondan sonra partiniz hepten yarrağı yiyip baraj altı kalacak

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
vedad yarağı köklerken öyle demiş olabilir 2018-06-07 02:29:06 @52

o "bu iş tamam" ibne atanız da "yeah" demiş olabilir

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
Bu iş TAMAM 2018-06-07 02:26:22 @52

yeahhh

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
götünü vedada ülkeyi ingilizlere teslim eden hain 2018-06-07 02:25:44 @52

adam kendi götünü kurtaramamış vedad çankayanın bahçesinde köklemiş. ulan cehape kim ülkeyi kurtarmak kim cehape hainlerin toplandığı bir partidir atatürk de hainlerden biriydi 1918de Türkiyenin kurulacağını ABD başkanı Wilson ilan etmişti İngilizler karşısında Filistin cephesinde sürekli ricat uygulayan iki komutandan biri cumhurbaşkanı diğeri başbakan oldu sözde almanlar yenilince yenik sayıldık nah almanlar yenilince yenik sayıldık götveren kemal petrol çıkan bölgeyi vedada götünü teslim ettiği gibi teslim etti istanbul işgal altındayken ankara hükümetinin ordusu ingilizlere tek bir kurşun bile atmamıştır lozan kabul edildikten sonra ingilizler kendileri çekilmiştir

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
ibne atanız göt siktiriyordu 2018-06-07 02:24:35 @52

siz de oy için travestilik yapıyorsunuz ibne troller

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
siktir git 2018-06-07 02:23:17 @52

bi ece, bi fadime, bi emine, bi naz, hepsi aynı kaz.

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
naz 2018-06-07 02:21:51 @52

Bu siteye sağlıklı geldim terbiyesiz yorumlar sayesinde hasta gidiyorum

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
işte cehape zihniyeti 2018-06-07 02:21:23 @52

atası göt siktirenler oy toplamak için travestiliğe başvuruyor

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
cephe ile cephane arasındaki farkı bilmeyen 2018-06-07 02:19:50 @52

Trolle aynı trolsün sen amına kodumun travestisi, karı niki yazıon

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ibne trol kızlar toplandık dion 2018-06-07 02:17:22 @52

Kızım yazmakla kız, ak partiliym demekle ak partili ülkücüyüm demekle ülkücü olduğuna inandıramıyorsun. İbne bir cehapelisin sen. Kimi kandıracağını sanıyorsun?

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Üniversiteden arkadaşız 2018-06-07 02:15:59 @52

sanane be hepimiz IYI partiliyiz

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
eee 2018-06-07 02:15:47 @52

Hadi perinçek öyle, %70 Tayyip + İnce, daha Demirtaş ibnesi de var, % 5 bile olsa %75, Karamolla ibnesi %1 desen Akşener en fazla %24 (ki bu bile hayal Erdoğan ilk turda %50yi geçecek) Meral yarağın kafasını alacak

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
biz kizlar toplandik hepimiz IYI 2018-06-07 02:14:20 @52

partiliyiz parti yapiyoz

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Doğu Perinçek 2018-06-07 02:12:31 @52

yüzde 0.1 civarinda.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ece, damla, emine, parla, fadime ismiyle yazan tro 2018-06-07 02:08:18 @52

Tro mu trol mü belli değil. Karı ismiyle yazmak yeni mi çıktı ibine?

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Millet İttifakı KAZANACAK 2018-06-07 02:07:52 @52

Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye. Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?”.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
bu kadın ne %35i geçecek amına koyyim 2018-06-07 02:06:35 @52

İnce %30 Tayyip %40 bile alsa daha demirtaş ibnesi, karamolla ibnesi, perinçek ibnesi var, onların oyları da düş bu karı eşşeğin sikini alır.

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
Millet İttifakı KAZANACAK 2018-06-07 02:06:07 @52

MERAL AKŞENER ADANA MİTİNGİ 01/06/2018
https://www.youtube.com/watch?v=TqduyfCCQFU

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
amına kodumun trolü 2018-06-07 02:05:21 @52

Farklı farklı isimlerle yazınca aynı kişi olduğun anlaşılmıyor mu sanıyorsun?

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
ai ai ai ai 2018-06-07 02:01:38 @52

Bu kadın %35 i geçmezse bende bundan sonra eşek gibi aniracam.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
HALKIMIZIN CUMHURBASKANI 2018-06-07 01:55:25 @52

YA İNCE YA AKŞENER

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Yürü Meral Abla Yürü 2018-06-07 01:54:35 @52

Cumhuriyetmiz için yürü
Sonuna kadar arkandayız

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
umutlanıyorum 2018-06-07 01:52:53 @52

Meral Hanım ında Muharrem Bey inde dürüstlüğünü ve vatanseverliğini sorgulamam. Bu adaylarım ile gurur duyuyor ve yürekten destekliyorum.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Rana 2018-06-07 01:50:50 @52

Bir geldin her yer vatan oldu
Bir geldin her yer bayrak oldu
Bir geldin her yer İYİ Oldu

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
peri 2018-06-07 01:48:42 @52

kime versem şaşırdım inceye mi akşeneremi

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Eyyy üyyyy le bu iş yürümezzzz!!!! 2018-06-07 01:47:43 @52

Ya İnce kazansın yada Akşener ama ikisinden biri kazansında hangisi olduğu önemli değil...

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Parla 2018-06-07 01:44:10 @52

Akp ye oy verdik ailecek şimdi Meral Anneye veriyoruz sevgiyle kucaklıyor bizi

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Artik yeter,iyi olacak ulkem 2018-06-07 01:39:06 @52

Bir cok erkek siyasetçiden daha adam daha Mert. Helal olsun

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
tuba 2018-06-07 01:37:22 @52

İlk oyumu senin gibi güçlü bir kadına vereceğim bu bir gururdur benim için

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
damla 2018-06-07 01:35:48 @52

Siyasete renk getiren Türk Kadını Meral Akşener

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Herkes en az bir kisiyi İYİ yapmalidir ! 2018-06-07 01:34:35 @52

millet taşın toprağın yenmeyeceğini gördü.kardeşim

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Demir Leydi süper yine 2018-06-07 01:27:36 @52

Delikanlılardan daha delikanlı helal olsun

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Eyyy üyyyy le bu iş yürümezzzz!!!! 2018-06-07 01:25:51 @52

Eski MHP li olarak 1 oyda benden İYİ partiye

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
İyi'ler geliyor 2018-06-07 01:22:32 @52

Yüzünü güneşe dön!
Türkiye iyi olacak.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
cehapeli trol açık veriyorsun 2018-06-07 01:20:07 @52

Aynı imla hatalarıyla yazıyorsun aynı kişi olduğun anlaşılıyor

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
amına kodumun trolleri sizi 2018-06-07 01:13:00 @52

Farklı farklı isimlerle yazınca aynı kişi olduğun anlaşılmıyor mu götveren?

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
eminee 2018-06-07 01:06:19 @52

bende ak partılıydım artık meral aksenere verecegım bı deyısıklık olsun artık yeter

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
ece 2018-06-07 01:04:37 @52

Geliyor Meral Akşener Geliyor

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
bu karı cumhurbaşkanı seçilebileceğine kendisi 2018-06-07 01:03:36 @52

inanıyor mu acaba? Bir de seçilebilecekmiş gibi vaadlerde bulunuyor. Kılıçdaroğlu İnce'nin oy oranını %29-30-32 bandında gibi açıklamış. Erdoğan'ın oyu abartılı şekilde aşağıda gösterilen anketlerdeki gibi %38-40 bile olsa ikisinin toplamı %70 civarı.Eee daha Demirtaş ibnesi var, Karamolla ibnesi var Doğu Perinçek ibnesi var, bu orospuya yüzde kaç kalıyor?

Beğenmedim! (2)
Avatar
Millet İttifakı KAZANACAK 2018-06-06 23:34:17

Gümbür Gümbür geliyor

Avatar
ÜLKÜCÜ 2018-06-06 20:41:44

Biz Bozkurtlar hiç bir zaman Akkurt olmayacağız oyumuz MHP ye ve Cumhurbaşkanı adayımız Sn Meral AKŞENER Bacımız .

Misafir Avatar
siktir amına kodumun ibne trolü 2018-06-07 01:12:19 @ÜLKÜCÜ

Gelmiş cehapenin sitesinde başlığa ülkücü yazmakla ülkücü olmuş sanki. Bu Meral Akşener orospusu Bahçeliden daha ülkücü değildir zira Bahçeli MHP kapalıyken MÇP genel sekreterliği yapmış yıllardır MHP çizgisinde olan bir siyasetçidir. Ya Meral orospusu? DYP'den Ak Partiye geçmeye çalışmış oradan siktir edilince MHP'ye geçmiş.

Beğenmedim! (3)
Avatar
. 2018-06-07 00:37:00

Meral Akşener: Biliyorsunuz Erdoğan BOP Eşbaşkanı ve İsrail Cesaret Madalyası Var
https://www.youtube.com/watch?v=YhWMqqoFVNI

Misafir Avatar
Kaç seçimdir aynı şeyler 2018-06-07 01:17:59 @.

bi siktirin gidin yeni bir şey bile bulamıyorsunuz İncenin dediği gibi adam yenmiş de yenmiş siz yine aynı sığ muhalefet.

Beğenmedim! (1)
Avatar
Zaza Alper 2018-06-07 00:33:39

Ülkemizdeki partilerin ham maddesinin BOP olup olmadığını gerçektende Zazalar üzerinden tahlil edebiliriz.
AKP,
CHP,
MHP,
İYİ PARTİ,
SADET PARTİSİ,
DEMOKRAT PARTİ,
HDP,
BBP,
VATAN PARTİSİ,
HÜDA PAR,...
ve... diğerleri ilginçtir hep bir ağızdan Zazaları yok saymaktadırlar.
Zazalar, büyük kürdistan projesinin önündeki en büyük engeldir ve bu tüm partiler bu engeli ortadan kaldırmak için el ele vermiş durumda.

Misafir Avatar
. 2018-06-07 00:35:59 @Zaza Alper

Meral Akşener: Biliyorsunuz Erdoğan BOP Eşbaşkanı ve İsrail Cesaret Madalyası Var
https://www.youtube.com/watch?v=YhWMqqoFVNI

Beğenmedim! (0)
Avatar
Zaza Alper 2018-06-07 00:53:00

Yazmış olduğum yorumu, "Yurt Gazetesi" haricinde ne ilginçtirki, hiç bir gazete ve haber sitesi yayınlamadı.
Oysaki, sayfalarındaki yorum bölümlerinde, her türlü küfre musade ettikleri halde, tek bir kelime dahi küfür barındırmayan bu yazıma sansür uyguladılar ve uygulamaktalar.
Buda, haklılığımızı ortaya koymaya, fazlası yetiyor.
Teşekkürler: "YURT GAZETESİ".

Avatar
akşener aileden sorumlu 2018-06-06 21:57:20

bakan olsun.iyi partiye verilecek oyları tamamını inceye verilsinki bu sistem çökertilsin.

Misafir Avatar
merak etme 2018-06-07 01:14:46 @akşener aileden sorumlu

İkisi de yarağın kafasını alacağı için ne bakan ne milletvekili olabilecekler. Cehape İnce'yi harcamamaya yönelik bir iş yapacak olursa belediye seçimlerinde aday gösterebilirler, yok maksat harcamaksa seçimlerden sonra Ekmeleddin gibi kenara atılabilir.

Beğenmedim! (2)