Cumhurbaşkanı adayı İnce: Erdoğan'dan daha yerliyim

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce seçimlere 25 gün kala HaberTürk TV'de Türkiye’nin Nabzı programında soruları yanıtladı. İnce 24 Haziran'daki seçimlerde alacağı oya ilişkin, ''24 Haziran’da sayın Erdoğan’la Muharrem İnce’nin oyları bir birine yakın çıkacak. Gördüğüm o. 4 Mayıs’tan bugüne oyumuzun korkunç arttığını görüyorum. Bunu sadece ben görmüyorum, siz de görüyorsunuz. Görmüyorum diyorsanız yanılıyorsunuz. Seçim ikinci tura kalırsa Erdoğan’dan daha yerliyim. Her şeyim belli'' dedi.

Cumhurbaşkanı adayı İnce: Erdoğan'dan daha yerliyim

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce seçimlere 25 gün kala HaberTürk TV'de Türkiye’nin Nabzı programında soruları yanıtladı. İnce 24 Haziran'daki seçimlerde alacağı oya ilişkin, ''24 Haziran’da sayın Erdoğan’la Muharrem İnce’nin oyları bir birine yakın çıkacak. Gördüğüm o. 4 Mayıs’tan bugüne oyumuzun korkunç arttığını görüyorum. Bunu sadece ben görmüyorum, siz de görüyorsunuz. Görmüyorum diyorsanız yanılıyorsunuz. Seçim ikinci tura kalırsa Erdoğan’dan daha yerliyim. Her şeyim belli'' dedi.

30 Mayıs 2018 Çarşamba 21:59
Cumhurbaşkanı adayı İnce: Erdoğan'dan daha yerliyim

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce HaberTürk TV'de yayınlanan Türkiye'nin Nabzı adlı programın konuğu oldu. Didem Arslan Yılmaz moderatörlüğünde, Gazeteciler Nagehan Alçı, Gürkan Hacır ve Bülent Aydemir sordu, Muharrem İnce yanıtladı.

İşte Muharrem İnce'nin açıklamalarından satırbaşları:

 Benim sihirli sayım 29. Bunu 81 milyonun bilmesini istiyorum. Artık yeni dönemde sen, ben, o yok. Biz var. Bu sayı Türkiye’nin nüfus ortalaması, yani bugün Almanya’dan Fransa’dan farkımız bu. Avrupa’da yaş ortalaması 40, Türkiye’de 29. Bundan daha büyük bir güç olamaz.

GÜLEN’E ZİYARET AÇIKLAMASI

Beni arayan kişi Erdoğan’la birlikte görüşmede olan kişi. Şimdi açıklarsam ona zarar veririm. Kendisini aradım, açıklama biraz daha bekle dedi. Daha fazla ayrıntı da var elimde. Merak etmeyin. Nasuhi Güngör kitapta yazdıklarını bugün çıkıp onlar bilgiye, belgeye dayanmayan yazdığım şeyler dedi. Sıkı durun. Beyefendinin bir tiwiti daha var 2012’de. Bunların hepsi olacak merak etmeyin, Yenilikçi Hareket kitabında ve geçmişte yazdığım her şeyin de arkasındayım. Böyle adamlar TRT Haber Dairesi başkanlığı yapıyor. TRT ne hale düştü. Kitaba yazmışsın arkasındayım diye twit atmışsın bugün yalanlıyorsun. Bunlar dikkate alınmamalı.

Bir bedende ikiz gibiler. İç içeler. Ama işin içine CHP’yi karıştırmıyorlar mı, bu benim canımı çok sıkıyor. Hayatınızda 2 ya da 3 kez gördüğünüz birini özler misiniz siz? İnsan kimi özler sürekli özlediği birini özler. Bitsin artık bu hasret diyorsanız, 2-3 kere görüşmemişsin demektir. Hiç merak etmeyin o kişiyi de açıklayacağım. O kişi görüşmede beraberdik diyor, Nasuhi bey de Mayıs ayında görüştüler diyor, şimdi de kıvırıyor. Bütün bunlar doğru daha başka doğrular da var fakat ben bu Fetullah Gülen konusundan çıkıp ekonomi, devletin geleceğini konuşmak istiyorum. Yoksa açıklayacak çok şey var.

Erdoğan, her konuda dava açar, bir konuda açamaz. Diploma konusunda kimseye dava açamaz. Herkes söyledi açmadı. O mahkemeye gitmişse ben de giderim, orada bildiklerimi anlatırım.

GÜLEN’İN İADESİ

FETÖ’nün iadesiyle ilgili iadesi istenmedi demedim, usulüne uygun istenmedi dedim. Grup Başkanvekilimiz Özgür Özel’i aradım. Bir yazı yazmasını istedim. Bir iki avukatla birlikte uzman ekibimiz Adalet Bakanlığı’na gitsinler Benim iddiamı incelesinler dedim. Bekir Bozdağ’ın açıklaması şu; kimseye gösteremeyiz, Muharrem İnce gelsin incelesin dedi. İpe un seriyorlar. Ben niye gidip inceleyecekmişim. Avukatlarım yok mu benim. Ben bir partinin Cumhurbaşkanı adayıyım. Avukatlarım gider inceler. Bakanlık evrakları açar uzmanlar gider bakar.

SEÇİMİN İPTALİ

Seçimin tarihini kim belirledi, Erdoğan belirledi. 24 Haziran dedi. YSK’ya da görevini yap dedi. Kanunu kim değiştirdi AK Parti grubu belirledi. Tarihi, kuralları, hileyi belirleyeceksin sonra beni buradan indirmek istiyorlar diyorsun. Evet indirmek istiyoruz, istemeyelim mi? Muhalefetin işi bu dünyanın her yerinde böyle. Ömür boyu mu kalacaksın orada. Seni indirmek isteyemez miyiz? Buralardan bahane üretmek boş işler, bunları bırakalım. Dış güçler hangi dış güçler… Biz seçimi iptal etmek istemedik, sandık taşınmasına itiraz ettik.

ERDOĞAN’IN DİPLOMASI

Sizin evde yangın çıkar, diplomanız yanabilir. Buna hiç itirazım yok. Siz üniversitenize gidersiniz alırsınız transkriptiniz koyarsanız. Bu diploma yerine geçer. Yapıldı mı bu? yapılmadı. Bir yandaş televizyon kanalında bana şöyle diyor ‘4 yıllık üniversiteyi 8 dönemde bitirmiş’ diyor. Bunu göstersin kurtulsun.

İMAM HATİP LİSELERİ

İlk görev yerim bir imam hatip lisesi. Ziyaret etmek istedim ancak müdürün görevden alınmasından çekindim. Bir baba evlatlarını nasıl ayırmazsa bir cumhurbaşkanı da öğrencileri ayırmaz, imam hatip lisesi başka lise diye ayıracak değilim. İnsanlar benimle fotoğraf çektirince görevden alınıyor. Çok düşündüm. YÖK başkanını, Genelkurmay Başkanını ziyaret etsem onunla da bir fotoğraf çektirsem görevden alırlar mı diye düşündüm. Ben helikopterle benim karşımda aday olmak isteyen birinin bahçesine helikopterle inerse o kişiyi görevden alırım.

EKONOMİK PLANLAR

Bir hafta içerisinde yapacaklarımız var. Görevi devralır almaz hemen Merkez Bankası ile işe başlayacağız. Merkez Bankası Başkanını öyle parti genel merkezine çağırmak, itibar kaybetmek yok. MB bağımsız olacak. Bürokratlar, asla bir köktenci anlayışla görevden alalım gibi bir şey asla olmayacak. Bankaları hemen yeniden yapılandıracağız. Yani Ziraat Bankası kredinin yüzde 80’ini çiftçiye verecek. Yine aynı şekilde kredileri Halk Bankası KOBO’lere, esnafa verecek. İdeolojik saplantılardan kurtulacağız. Ekonomiyi yönetirken ideolojik saplantılardan sıyrılacağız. Kişilerin yeteneklerine bakacağız.

PARLAMENTER SİSTEM

Ortada bir ucube durum var. Bu ne Kılıçdaroğlu’nun ne de benim suçum. Bunu millet kabul etti. Ben bu yetkilerimi kullanmayacak mıyım, kullanacağım. Erdoğan kullanıyor da ben kullanmayacak mıyım? Bakanlar Kurulu’nu ben atayacağım. yürütme, yargı, yasama bunları ayıracağız. Yetkilerimi demokrasi üzerine, Türkiye’nin özgürleşmesi, şeffaflaşması üzerine kuracağım. Yürütmeyi Yasama denetleyecek. Yasamanın öyle bir gücü yok. neden 600 milletvekili? Yazık günah değil mi? Neden 600 bunları yeniden düzeltmeniz lazım. Bu hukuk anlamında da, eğitim anlamında da böyle. Biz dayatma yapmayacağız, uzlaşı yapacağız. Restorasyon süresi yaklaşık 2 yıl sürecek, sonra parlamenter sisteme döneceğiz. Türkiye'nin özgürleşmesi, şeffaflaşması üzerine kuracağım. Yetkileri elde toplamak yerine bir denetleme mekanizması olması lazım. Bunları yeniden düzenlemek lazım. Bir büyük uzlaşmadan barışmadan söz ediyorum. Eğitimde sınav sistemini kaldıracağım. ‘Ben iktidarım istediğimi yaparım', hayır öyle olmayacak, taraflar masada olacak. Dayatma yapmayacağız, uzlaşarak çözeceğiz. Bunu başarmalıyız, yargıda, eğitimde, dış politikada başarmalıyız. Ayaküstü dış politika olmaz, kişisel çıkarlar üzerine olmaz. Türkiye'de yargı yoluyla infaz var. Yandaşlar da Erdoğan da rahat edecek. OHAL'i hemen kaldıracağız.

“YORULDU YÖNETEMİYOR”

Geçenlerde bana oy çıkmayacak diye düşündüğüm bir yere gittim. Konuşmam tamalandıktan sonra biri gelip benim kulağıma ‘oyumu sana vereceğim dersem inanır mısın?’ dedi. Neden diye sordum. ‘Yoruldu, çok yoruldu’ dedi Erdoğan için söyledi bunu.

BAŞÖRTÜSÜ VE ALEVİLER

Başörtüsü sorunu artık Türkiye’nin sorunu değildir. Kıyafet ile uğraşmak devletin işi değildir. Yeteneğine bakarım. Başka sağcıymış, solcuymuş hiç ilgilenmem. AK Partili biri de yetenekliyse genel müdür olabilir. Başörtüsü ile ilgili duruşum nettir. Aleviler ile ilgili de duruşum nettir. Bu ülkede onlara haksızlık yapıyoruz. Onlardan vergi alıyoruz ama devlet cemevleri’ne yardım etmiyor. Ben tarafsız olacağım.

Muharrem İnce kendisine, “Alevi meselesiyle ilgili net bir tavrınız var. Temel Karamollaoğlu birkaç gün önce Sivas olaylarıyla ilgili ‘ben katliam diyemem orada perdeler yanıyordu insanlar camları açamadıkları için öldüler' böyle bir açıklama yapan partinin genel başkanıyla seçime gitmeyi nasıl değerlendiriyorsunuz” sorusunu sordu. İnce buna yanıt olarak,  “Ben bu soruya bir şartla cevap vereceğim geçmişte Temel Karamollaoğlu'yla Erdoğan aynı partideydiler bu soruyu aynen ona sorabilir misiniz?” dedi.

ÖZELLEŞTİRMELER

Ben önüme bakarım, geçmişe değil, nerede istiyorsa taksın ister evde ister devlet dairesinde taksın, kıyafet ile uğraşmak devletin işi değilidir, yeteneğine liyakatına bakarım.

ERDOĞAN’A CANLI YAYINA ÇIKMA TEKLİFİ

Erdoğan bana ekonomi dersi vermek istiyormuş. Kabul ediyorum. Sayın Erdoğan, bana bir televizyon kanalında ekonomi öğretir misin? Gel bir televizyon kanalına karşılıklı çıkalım. Millet de seyretsin kim kime ekonomi öğretiyormuş. Kavga etmeye, bağırmaya, çağırmaya gerek yok. Ben bu ülkenin verilerini biliyorum, yönetmeye talibim, sorunlarını biliyorum. Çözüm önerilerini ortaya koyuyorum.

OY ORANI AÇIKLAMASI

24 Haziran’da sayın Erdoğan’la Muharrem İnce’nin oyları bir birine yakın çıkacak. Gördüğüm o. 4 Mayıs’tan bugüne oyumuzun korkunç arttığını görüyorum. Bunu sadece ben görmüyorum, siz de görüyorsunuz. Görmüyorum diyorsanız yanılıyorsunuz. Seçim ikinci tura kalırsa Erdoğan’dan daha yerliyim. Her şeyim belli. Şatafattan uzak duracağım, sarayda değil kendi evimde yaşayacağım. Şefaf bir yönetim, özgürlükler olacak. Ben partiyi değil ülkeyi kurtarmak istiyorum. Partinin geçmişte hataları olabilir ama bu eleştirilere partinin genel başkanı cevabını verir.

KAÇ YARDIMCISI OLACAK?

3 yardımcı olacak. Benden cumhurbaşkanlığı süresince en fazla duyacağınız sözcüklerden biri girişimcilik öbürü de kalite olacak. Yani yol yaptılar mı yaptılar ama çöküyor. O yüzden kalite önemli. Hastane yaptı ama için de hemşire yok.

Demirel'in yaptığı köprüden 10 liraya geçiyoruz da Erdoğan'ın yaptığı köprüden neden 100 liraya geçiyoruz? Dolar üzerinden köprülere geçişe garanti veren sensin, şikayet eden sensin. 

Benim ekonomiden anladığım beton değil, bacası tüten fabrikalardır.

Türkiye'de sorgulanamsı gereken ilk kurum TÜİK'tir. Sizi yanıltıyor. Yanlış yönlendiriyor. Fabrika açmadılar. Betone gömdüler. Üretim yok.Bizim derdimiz tarımı hayvancılığı ayağa kaldırmak İhracat eksiye düşmüş eksiye. İhtalat 3 kat artmış. 

Bir parti genel başkanı yardımcım neden olmasın? 

Suriye'ye büyükelçi göndereceğiz.Bu sayede 4 milyon Suriyeli de barışçıl yollarla göndereceğiz. 

Gençlere gelecek iş özgürce eleştirebilme vaat ediyorum

Önerilen Haberler
Son Güncelleme: 31.05.2018 01:09
Anahtar Kelimeler:
Muharrem İnce
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
YAŞA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. 2018-05-30 22:57:49

CUMHURBAŞKANIMIZ MUHARREM İNCE..MERAL AKŞENER VE TEMEL BEYE DE SAYGILAR.

Misafir Avatar
herifi oyları bölmesi için aday yaptılar 2018-05-31 01:45:04 @YAŞA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

ama o da alacak yarağın kafasını

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
temel beye de 2018-05-31 01:44:32 @YAŞA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

tayyibin oylarını bölecek diye aday oldu diye mi? başka zaman gerici yobaz derdiniz belki

Beğenmedim! (1)
Avatar
52 2018-05-30 22:47:36

sayın ince adam abi adam gastecileri yerin dibine sökuyor resme **helal osun inceye **birde söde şu gasteciler soru soranlar acaba karşılarında tayip erdoğan olsaydı bu şekil sorular sorabilirlermiydi kesinlikle soramazlardı çünki korkuyorlar korktukları içinde biyat ediyorlar resmen acıyorum bunlara

Misafir Avatar
SORU_YORUM. önemlidir 2018-05-31 11:02:06 @52

Meral Akşenerde bir Fetö projesidir.. ABD nin tuzakları, pkk,hdp, chp yetmedi birde İYİ parti yi çıkartılar . bu ülkeyi teslim almak için var güçleri ile uğraşıyorlar. ama biz Türkiyemizi kurda kuşa, haine çakala yem etmeyeceğiz. DEVAMMM kardeşlerim.

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
SORU_YORUM. önemlidir 2018-05-31 11:00:15 @52

Pekii, ZAMAN GAZETESİ kapanırken kim destek ziyaretleri yaptı?
CHP, KILIÇDAROĞLU EKİBİ. DAHA, Fetöden tutuklananlara kim arka çoktı?
CHP, kılıdaroğlu ekibi. eee kardeşlerim fetöcü kim oluyor burada? ALLAHINI SEVEN DOĞRU SÖYLESİN ONA GÖRE BEĞEN BEĞENME İŞARETLESİN.

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
SORU_YORUM. önemlidir 2018-05-31 10:58:29 @52

Fetö devletin içine sızmışken . ZAMAN gazetesi Fetö dersaneleri vurhay Türkiye Cunhuriyeti kurumlarını işgal ederken bunlara kim dur dedi?
ALLAHINI SEVEN SÖYLESİN. kim dur dedi?
ben söylüyeyim TAYYİP ERDOĞAN dur dedi. Fetönün ZAMANI kapandı, dersaneleri kapandı. damarına basıldı son çırpınışla 17-25 Aralık darbe girişimi ve 15 Temmuz darbe girişimini yaptı. bunları durduran Fetönün belini kıran kim?
TAYYİP ERDOĞAN. daha kim ne konuşma hakkına sahip?

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
götveren atatürk ülkeyi kurtarmadı 2018-05-31 02:37:33 @52

adam kendi götünü kurtaramamış vedad çankayanın bahçesinde köklemiş.
ulan cehape kim ülkeyi kurtarmak kim
cehape hainlerin toplandığı bir partidir
atatürk de hainlerden biriydi
1918de Türkiyenin kurulacağını ABD başkanı Wilson ilan etmişti
İngilizler karşısında Filistin cephesinde sürekli ricat uygulayan iki komutandan biri cumhurbaşkanı diğeri başbakan oldu
sözde almanlar yenilince yenik sayıldık
nah almanlar yenilince yenik sayıldık götveren kemal petrol çıkan bölgeyi vedada götünü teslim ettiği gibi teslim etti
istanbul işgal altındayken ankara hükümetinin ordusu ingilizlere tek bir kurşun bile atmamıştır
lozan kabul edildikten sonra ingilizler kendileri çekilmiştir

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
Yalovadan gelen abaza 2018-05-31 01:43:42 @52

Senin neren yerli be. yerli otomobil üretimine bile karşı çıkıyorsun

Beğenmedim! (5)
Avatar
SIKILDIM GARİ TAMAM 2018-05-30 22:08:33

Allah (cc) ile aldatmayan, mal varlığını kuruşuna kadar açıklayacak, diploması ve transkripti sahte olmayan, kanmayan, kandırılmayan,kandırmayan cumhurbaşkanı istiyoruz

Misafir Avatar
BOTH, ikisi birden 2018-05-31 08:47:59 @SIKILDIM GARİ TAMAM

İnce siyasi çöplüye CHP de baraj altında oda siyasi çöplüye. bu ülke kavgacı ihanetçi dış iş birlikçilere yetki vermez.

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
24 Hairan 2018-05-31 08:46:24 @SIKILDIM GARİ TAMAM

Bir tavuk düşünün gaze gelmiş karşısında duran aslana birden saldırmış! aslan buna sadece gülümsemiş tavuk neye uğradığını şaşırmış. şimdi ince 24 Hazranda neye uğradığını şaşırınca suratını göreceğiz.

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
İNCE neye güveniyor? 2018-05-31 08:44:37 @SIKILDIM GARİ TAMAM

Bir ülke birine bağırmakla ekonomisini kurtarır, birisine hakaret etmekle askeri malzeme üretir, birisine bağırmakla yol , hastane baraj, okul, havalianı yapılır, birine bağırmaklar halk ona çok oy verir, birine bağırmakla el kol hareketi yapmakla halk onu c başkanıyapar. .-))))))))) bu ince bu komik duruma inanmış.

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
sen bu gidişle 2018-05-31 08:41:36 @SIKILDIM GARİ TAMAM

@SIKILDIM GARİ TAMAM x----- daha çoook sikıleceksin gari

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
mert 2018-05-31 08:40:24 @SIKILDIM GARİ TAMAM

Biz ülkemizde neyin yapıldığını neyin yapılmak istendiğini bilen bir halkız AKP ye oy vereceğiz. Huzurumuz için, güvenimiz için geleceğimiz için, malımız için, canımız için, namusumuz için, bayrağımız için, Ezanımız için AKP diyoruz.

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
riza nur ingiliz ajaniymis ruh hastasiymis 2018-05-31 08:14:04 @SIKILDIM GARİ TAMAM

http://www.yenimesaj.com.tr/riza-nurun-iftiralari-ve-ataturk-makale,12017673.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
cok hosuna gidiyorsa 2018-05-31 06:28:59 @SIKILDIM GARİ TAMAM

bisey sorucam sen neden insanlarin cinsel tercihleriyle ilgileniyorsun ??? cok hosuna gidiyorsa MHP ye Bak AKP ye Bk ölmus savunmasiz insanlarin arkasindan atip tutmak AHLAKSIZLIKTIR Oğuz Bulut 15 yaşındaki çocukla yakalanmisti ya onun hakkinda yazabilirsin cunku o hayatta kendisini savunabilir

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
atatürk denen müptezel ibne ülkeyi kurtarmadı 2018-05-31 04:49:11 @SIKILDIM GARİ TAMAM

adam kendi götünü kurtaramamış vedad çankayanın bahçesinde köklemiş. ulan cehape kim ülkeyi kurtarmak kim cehape hainlerin toplandığı bir partidir atatürk de hainlerden biriydi 1918de Türkiyenin kurulacağını ABD başkanı Wilson ilan etmişti İngilizler karşısında Filistin cephesinde sürekli ricat uygulayan iki komutandan biri cumhurbaşkanı diğeri başbakan oldu sözde almanlar yenilince yenik sayıldık nah almanlar yenilince yenik sayıldık götveren kemal petrol çıkan bölgeyi vedada götünü teslim ettiği gibi teslim etti istanbul işgal altındayken ankara hükümetinin ordusu ingilizlere tek bir kurşun bile atmamıştır lozan kabul edildikten sonra ingilizler kendileri çekilmiştir

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
AKP hangi yuzle oy istiyor 2018-05-31 04:43:13 @SIKILDIM GARİ TAMAM

16 senede Milli Varliklarimizi sattiniz yer alti madenlerimize kadar cogu yabancilarin eline gecti IMFY BORCU ODEDIK DIYORSUNUZ DA MILLI VARLIKLARIMIZI 60 Milyar a veya 70 MILYAR Dolara satmadinizmi ??? AKP iktidara geldiginde dış borcumuz 129.6 milyar dolardı Simdi Dis Borcumuz 450 Milyar Dolar yapilan sehir hastaneleri kopruler falan filan hazine garantili dolar bazinda borc kullananda oduycek kullanmayanda oduycek dolar arttikca ucretler artacak avrupada hic kimse yaptigi yolla koprulerle ovunmez cunku bu devletin gorevi o kadar vergi odeniyor MILLET DE HIZMET BEKLIYOR ciftci lik can cekisiyor Hayvancilik can cekisiyor Millet Borc Bataginda Cogu Kirasini oduyemiyor Esnaf Desen onlarda Maddi SIKINTIDA SONUC ET I SAMANI BUGDAY I MISIR I COGU SEYI ITHAL EDIYORUZ DOLAR ARTTIKCA HERSEYE ZAM GELIYOR ciftci mutsuz isci mutsuz esnaf mutsuz emekli mutsuz memur mutsuz hepimiz mutsusuz insanlar borc bataginda yeter artik AKP ise israf ta sinir tanimiyor yazlik saray kislik saray

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
akp israfta sinir tanimiyor 2018-05-31 04:41:10 @SIKILDIM GARİ TAMAM

basbakana ortulu odenek Cumhurbaskanina Ortulu Odenek denetleyen yok sorumsuz Cumhurbaskanimiz icin neden ortulu odenek ongoruldu ??? 1150 odali Saray yetmedi birde Marmaris de 300 odali saray kac tane ucak bi yigin araba bi yigin koruma Saray a bi yigin Hizmetci say say bitmez yeter yahu yeter kemerleri SIKIN DINIMIZDE ISRAF GUNAHTIR

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
HALKIMIZIN CUMHURBASKANI MUHARREM INCE 2018-05-31 04:40:20 @SIKILDIM GARİ TAMAM

yetti gari

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Erdoğan: Ne istediniz de alamadınız? 2018-05-31 04:39:57 @SIKILDIM GARİ TAMAM

https://www.youtube.com/watch?v=-m9NL8xz_Hw

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
KORKU DAĞLARI “İYİ”CE SARMIŞ! 2018-05-31 04:39:09 @SIKILDIM GARİ TAMAM

Troller iyice salgirganlasti savunacak biseyleri kalmadigi icin acizlestiler feto usulu iftira ve foto montaj dahil her iftira var MUHARREM INCE BEY I CAMININ ICINDE BISIKLET LE FOTO MONTAJLAMISLAR Temel Karamollaoğlu Bey icinde foto montaj yapmislar eline raki bardagi montajlamislar bunu yapanlar olsa olsa şeytanın hizmetkarları olur bir MUSLUMAN IFTIRA ATMAZ GUNAH OLDUGUNU BILIR BIR BAYANA HAKARETTE BULUNMAZ

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
cehape ile fötöş el ele 2018-05-31 04:19:57 @SIKILDIM GARİ TAMAM

cehape neden seçim vaadi olarak milletvekili maaşlarını asgari ücretin dört katına sabitleyeceğiz, milletvekili emekliliğini kaldıracağız gibi vaadlerde bulunmuyor? cevabı basit: kendileri başa gelse ekonominin anasını sikip hazineyi boşaltacaklar.

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
sıkılanı sikiyoruz 2018-05-31 02:24:51 @SIKILDIM GARİ TAMAM

gel

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
cehape halkçıysa 2018-05-31 02:17:40 @SIKILDIM GARİ TAMAM

milletvekili maaşlarını asgari ücretin 4 katına eşitleyeceğiz diye bir vaadde niye bulunmuyorlar, milletvekili emekliliğini kaldıracağız diye vaadde bulunmuyorlar

Beğenmedim! (1)
Avatar
o nagihan alçı 2018-05-30 23:59:27

iğrenc bir insan akp avukati gibi ha bira akp yi savundu .utanmiyor meslegi gazeteci ama o iğrenc bir uslupla soru yerine akp yi savundu meslegin yüz karası bu isde aynen bu

Misafir Avatar
sanki siz iğrenç değilsiniz 2018-05-31 02:19:50 @o nagihan alçı

ulan şu kurucusu ibne olan cehapelilerin sosyal medyada, internette, kendi tv kanallarında konuştukları iğrençlikler varken başkalarına iğrenç demiyor musunuz

Beğenmedim! (1)
Avatar
TAMAM GARİ SIKILDIK 2018-05-31 02:49:29

TUİK Rakamları ile oynayarak bir gecede zengin olduk. Bir gecede işsizlik düştü. Bir gecede enflasyon düştü. Artık mızrak çuvala sığmıyor masallar masallar pembe tablolar algı operasyonları boşuna uğraşmayın Doğruları Milli irade biliyor ve yaşıyor. 16 yıldır israf ekonomisi uyguladınız ve duvara tosladınız. Proje partisi akepe yi ve yancısı mhp yi sandığa gömeceğiz

Avatar
MUHAREM İNCE MUHAREM İNCE KALBİM ATAR SENİ GÖRÜNCE 2018-05-31 07:34:46

Sevgili MUHAREM İNCE BEY ..SYIN CUMHUR BAŞKANIM BAŞKUMUTANIM ..!!Biz ABD lerine tam 41,5 senedir yaşıyoruz ,oturuyoruz .Sen emret biz gerekli yetkililerden izin alalım bu yetkide vatandaşız ayrıca ,gerekirse bile fetöyle bile görüşür onada sorarrız ..tayyip bin fetö ile kaç defa görüştüğünü ve gereken ispatlı METERİYALLARI BİLE TOPLARIZ ..Yeterki sen iste alem eder ,kalem eder tayyip kaç defa ABD geldiyse ,kaç defa fetö ile görüştüyse ABD GİZLİ AJANLARI GİBİ ÇALIŞIR YİNE BULURUZ FBI VE CIA GİBİ ÇALIŞIRIZ ..hadda ve hadda gerekirse senin için pensilvanyayada gideriz .Alem eder ,kalem eder FETÖYÜDE İKNA EDER kendisine bizat sorarır .Gerçi biz pensilvanyaya TÜRKİYE kadar çooook uzaktayız ama ..senin için kanımız ,canımız feda olsun ..çook fasraflıda olsa yemeyiz ,üçmeyiz gerekirse kıredi bile çeker yine gideriz pensilvanyaya ..çooook uzak bizim bulunduğumuz eyalete ama olsun ..!!Gereken bütün bilgileri toplarız .Dolayısı ile yeterki sende ülkemiz TÜRK VATANIMIZI TÜRK ULUSUNU HAK ETİĞİ DORUĞA ÇIKAR VERDİĞİN SÖZLERİ TUT ..YETERKİ .Bizi istediğin zaman ara .!!!!

Misafir Avatar
vatandaş 2018-05-31 12:54:04 @MUHAREM İNCE MUHAREM İNCE KALBİM ATAR SENİ GÖRÜNC

cumhur başkanı adayısın KAHBELİK YAPMADAN ADAM GİBİ GÜREŞ İNCE 15 temmuzdan önce zaman gazetesini bank asyayı ve dersaneleri kapatan kimdi RTE kapattırmamamak için ugraşan kimdi chp niye kıvırıp kahbelik yapıytosun kıvırma muharrem ayıpoluyo

Beğenmedim! (1)
Avatar
vesikalandirin gitsin 2018-05-30 23:27:56

FOSSEPTIK KANALI I VE CINDEKI FARELER: VESIKALANDIRIN GITSIN:
BU ALCI KIM OLUYOR? KENDISINE KÜFREDILMESINI BU KADAR TESVIK EDEN BIRI KIM OLABILIR? BASLIGA BAKIN:

Misafir Avatar
sen bu vesika işlerini nereden biliyorsun 2018-05-31 02:24:34 @vesikalandirin gitsin

sülalende vesikalı var mıydı

Beğenmedim! (1)
Avatar
SIKILDIK ARTIK TAMAM 2018-05-31 02:44:03

Nagehan önce fetoş bankasından aldığın kredisi ile sahip olduğu villasını anlatsın. İğrenç saksocu kocası nerelerde ve görüşüyorlar mı? Bunu anlatsın. Yağdanlık ile kurtulacağını sanıyorsa yanılıyor. Vatandaş bunları unutmadı ve unutmayacak.