Kılıçdaroğlu: Meydanı sen belirle gelmeyen şerefsizdir

İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkanı Seyit Torun konuşma yaptı. Torun'un konuşmasının ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu konuşma yaptı.

Kılıçdaroğlu: Meydanı sen belirle gelmeyen şerefsizdir

İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkanı Seyit Torun konuşma yaptı. Torun'un konuşmasının ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu konuşma yaptı.

13 Nisan 2018 Cuma 10:06
Kılıçdaroğlu: Meydanı sen belirle gelmeyen şerefsizdir

CHP Belediye Başkanları toplantısında CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkanı Seyit Torun konuşmaya başladı. Torun bugünkü toplantıda İçişleri Bakanlığı'nın gönderdiği müfettişler geldiğinde neler yapılacağı ile ilgili sunum yapılacağını söyledi. Torun, kamuoyu araştırmalarını da başkanlarla paylaşacaklarını belirterek, "Bundan sonra ay ay neler yapılacağı da sizlerle paylaşılacak" dedi. AKP yönetiminin artık iyice zıvanadan çıktığını, tüm CHP’li belediyelere musallat olunduğunu söyledi. Selçuk’lunun başkenti Konya’da halkla bir araya geldiklerini belirterek, "CHP’nin ülkeyi yöneteceğini çok iyi gördüler CHP’li başkanları tanıdılar" ifadelerini kullandı. Torun, CHP'nin yerelden başlayarak adım adım iktidara geleceğini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Konya’da Belediye Başkanları Toplantısı’nda konuştu. Konuşmasında dövizdeki yükseliş nedeniyle hükümete sert sözlerle yüklenen Kılıçdaroğlu, “Dolar almış başını gidiyor.  15 yılda Türk parasını bu kadar dibe götüren olmadı. Bir de ‘milliyiz’ derler. millete ‘dolar bozdurun’ diyorlar ama samanı bile dolarla ithal ediyorlar. Siz ne yerlisiniz ne de millisiniz” dedi.

Erdoğan’ın kendisi için ‘Kılıçdaroğlu er meydanından kaçar’ sözlerini hatırlatan Kılıçdaroğlu, “Meydanı sen belirle gelmeyen şerefsiz” dedi.
Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından satır başları:

Turgut Özal kendini eleştiren karikatürlere saygı duyuyordu. 2018’de bir karikatür çizin de göreyim. Sorun yaratan kişiler sorun çözemezler. Sorun yaratan kişiler ülkeyi tehlikeye atarlar. Ülkenin beka sorunu vardır. 16 yıldır bu ülkeyi kim yönetiyor. Saat başı CHP diyorlar, CHP ne yaptı size? Biz yönetiyorsak eleştirin. Dolar almış başını gidiyor CHP. Ortadoğu bataklığına CHP soktuysa eleştirin. Benim yanlışlarımı neden millete söylüyor, millete şikayet ediyorsun diyorlar. Kime şikayet edeceğim. Milletin burnundan getirdin. Tahıl ambarı Konya’dayız değil mi? Bütün tahıllar dışarıdan geliyor, sorumlusu CHP mi? Bu memleketi bu hale getiren Ankara’da oturan beylerdir. Çok açık söylüyorum. Bana maaş dışında para almadın diyorlar. Evet haram yemedim. Haram yemeyi marifet sanıyorlar. Sen haram yediysen boğazında dursun. Ben haram da yedirmem. CHP iktidar olursa malı nasıl götüreceğiz diyorlar.

“HAZIRLATMAZSANIZ ŞEREFSİZSİNİZ…”

Savcılara talimat verip Kılıçdaroğlu’na fezleke hazırlayın diyorlar. Hazırlatmazsanız şerefsizsiniz. Kılıçdaroğlu fezleke ile geri adım atacak sanıyorlar. Asla geri adım atmam. 50 kere söyledik kışlaya, camiye siyaset sokmayın. Şimdi her yere siyaset soktular. Adalet yok kardeşim. Adalet olsa ben neden 450 kilometre yürüyeyim.
Dolar aldı başını gitti. 15 yılda Türk parasını bu kadar dibe götüren olmadı. Bir de milliyiz derler. Mevlana’nın huzurunda söylüyorum, siz gayrimillisiniz. Siz devletin kozmik odasını açıyorsanız. Açık ve net söylüyorum vatan hainisiniz. Her şey yerli yapılıyor, üretiliyor. Neden ihaleyi dolarla yapıyorsun? Yeşile merakın, dolara merakın nereden geliyor senin? Köprüyü, hastaneyi buradaki malzemelerle yapıyorsun, neden dolarla ihale açıyorsun? Vatandaş dolarları bozdurdu. Ben Erdoğan’a tek kelime söyledim. Sen servetindeki dolarları bozdurdun mu? Sen Man Adası’ndaki 1 sterlinlik şirkette 15 milyon dolarlık ne yaptın? Ben onun dolar sevgisini, yeşil sevgisini biliyorum. Şimdi bir daha fezleke hazırlayacaklar, hazırlamazsanız şerefsizsiniz.

KATAR SAMİMİYETİ NEREDEN GELİYOR

Kim kazanıyor, bankada doları olanlar. Elini kolunu sallamadan kar ediyorlar. Bunlar kim biliyor musunuz? Sabah dinden bahsedip akşam ellerin viski ile oturan beyler. Bakkalara soralım Konya’da, kaç dolarlık hesabın var diye. Bunlar Ankara’daki beylerin dolarları. Katar samimiyeti nereden geliyor? Katarlı dedi ki, biz Akdeniz’de arayacağız enerjiyi. Kiminle ABD ile. Bir bakan dedi ki ben çok kırıldım bu karara. Hadi esip gürlesene, neden esip gürlemiyorsun? Para orada diye mi? Dolara o kadar bağlandılar ki, tefecilere esir oldular. Tefeciler diyorlar ki faizi yükselt, parayı getirmeyiz. Saraydaki zat da diyor ki, faiz çok yüksek ülkeyi CHP mi yönetiyor?

YAKAYI TEFECİYE KAPTIRDI

Konyalı kardeşlerime, muhafazakar demokrat kardeşlerime, ülkücü muhafazakar kardeşlerime sesleniyorum; 150 milyar dolar faizi İngiltere’deki lobiye milletten aldıkları vergiyle ödediler. Faizi düşürmek için lobi kurduk diyor? Ne lobisi kurdun. Ben konuştum da, faizin kötü bir şey olduğunu öğrendi. Yakayı tefeciye kaptırdı, Türkiye’nin beka sorunu var diyor. Bir hükümet yakayı tefeciye kaptırdıysa, orada adalet yoktur. Adaletin olmadığı yerde devlet olmaz, huzur olmaz, yargı olmaz. Mevlana adalet için ne diyor; ağaçlara su vermektir diyor adalet. Zulüm nedir derler Mevlana’ya, dikeni sulamaktır der Mevlana. Zalimin yanında durmayın, harama ortak olmayın. Harama ortak olanın sonu ne olur siz benden daha iyi biliyorsunuz? Bu hükümete destek vermek demek, zulme ortak olmak demektir. Bir fezleke ile Kılıçdaroğlu’nun gözünü korkutalım diyorlar. Sizin feriştahınız gelse benim gözümü korkutamaz

BİR NUMARALI SİYASİ AYAĞI SARAYDA OTURAN ZATTIR

20 Temmuz darbesi OHAL ilan ettiler Bugün karar almışlar 3 ay daha OHAL uzatacaklar. neden OHAL’i uzatıyorlar. Ben biliyorum, muhalifler için. Aksini düşünenlerin sesini kesmek için. Çiftçinin, sanayicinin,esnafın sesini kesmek için uzatıyorlar. Milyonlarca mağdur yarattılar. Baklavacı ayağını buldular, sanayici ayağını buldular, siyasi ayağını bulamadılar. Bir numarası sarayda oturan zattır. Neyi istedin de vermedik diyen zattır. Neyi verdin sen ya? Bunlarda din imanda yok emin olun, ellerinden gelse IŞİD gibi yere yatırıp kesecekler. IŞİD’ten ne farkı var bunun. Zamanında IŞİD’i terör örgütü de görmüyordu bunlar. Parası olan çıktı, dayısı olan çıktı, kim içeride gariban içeride, öğretmen, gazeteci, avukat içeride. Doğruyu söyleyenler içeride. Bu ülkedeki tüm namuslu insanların görevi zalimin karşısında, mazlumun yanında olmaktır. Ülkücü, sağcı solcu önemli değil. Mazlumsa yanında durmak boynumun borcudur.

DAVUL ZURNA KLARNET İLE EĞLENMEYE GİDİYORLAR

Afrin’e asker gönderdik. 52 şehidimizin kanı kurumadan davul zurna klarnet ile eğlenmeye gidiyorlar. Bunu söylerim çünkü ben şehitlere, gazilere saygılıyım. Onlar başımızın tacı. Onların kanı üzerinden siyaset yapmak alçaklıktır. Garibanların kanı üzerinden siyaset yapacaksın kendi çocuklarını askere göndermeyeceksin. Niye kendi oğlunu göndermiyorsun madem yüce mertebe?

2019 BİR DÖNÜM NOKTASIDIR

2019 bir dönüm noktasıdır. 2D var; bir diktatörlük bir demokrasi. Bu ülkenin nüfusunun en az yüzde 60’ı 2019’da demokrasiden yana tavır alacaktır. Yüzde yüz eminim. Yeter ki sandıklara sahip çıkalım. Onun da sözünü verdim. Yaklaşık 6 aydır çalışıyoruz

FATİH SULTAN MEHMET’DEN BU YANA KİMSE DOKUNMADI

Romanlarla Pendik’te tapularını vermediler. Kartal’da biz verdik. Grup toplantısına geldiler. Basit dedim, bize Pendik’i verin, tapuyu verelim size dedim. Havuz medyası atladı buna Vay efendim, hazine arazisini veriyor. Vallahi de vereceğim, billahi de vereceğim. 50 yıldır oturuyorlar orada ya. İstanbul’u da alacağız, Pendik’i de bize verin. Bunların iktidarına kadar kimse Romanlara dokunmadı. Fatih bile İstanbul’u  aldığında şimdilerde Sulukule olarak bilinen yerde yaşayan Romanlara dokunmadı. Bunlar Romanları şehrin 30-40 kilometre dışına sürdü. Çünkü Sulukule değerli bir oldu. Şimdi Pendik’teki arazi de epey değerlenmiş. Kendisine oy veren insanlara bunu yapıyorlar. Rahmetli Ecevit toprak işleyenindir derdi, aynısını yapacağız. Senin sarayın kaçak, sen vatandaşın evine göz dikmişsin. Kupon arazi haline getirecekler.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu Belediye Başkanları karşıladı

Son Güncelleme: 13.04.2018 13:20
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
akp nin sat sat yea politikasi iflas etti 2018-04-13 10:13:53

samani eti bile uretmezsen ithal edersen
satip satip yersen millet fakirler
asgeri ucret aclik sinirinin altinda
aclik siniri bin 871 tl
yoksulluk siniri 5 bin 229 tl
artik CHP zamani

Misafir Avatar
HADİ GEL Kılıçdaroğlu nikli diyorsunda iyi oku 2018-04-20 22:21:08 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

demokrasilerde zaman bellidir vakit gelir cikarsin secimi yaparsin siz 2019 senesine hazirlanin ohal kalkmadan erken secim demokrasilerde olmaz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
mehmet simsek demiski 2018-04-20 22:17:30 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

secimden sonra reformlar var aci recete var
https://www.youtube.com/watch?v=Cn-4LnfRsWM

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
HADİ GEL Kılıçdaroğlu 2018-04-20 19:10:01 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

hadi gell lenn. işte seçim işte meydan . korkma. ama meydana kendin gel başkasını gönderme. . bu boks baçı dayaktan korkup sen şimdi başkasını yollarsın meydana . utanma yok sende çünkü

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
yuh sesleri 2018-04-20 01:14:02 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

http://yarinhaber.net/guncel/65154/erdogan-beykozdaki-konusmasinda-yuh-seslerini-durduramadi

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Karamollaoğlu Bey diyorki 2018-04-20 01:05:45 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

OHAL, Türkiye için değil AK Parti için uzatılıyor.” OHAL demek, keyfi yönetim demek.” OHAL demek, hukuku rafa kaldırmak demek.” OHAL demek, ülkeyi yönetemiyorum demek.”

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Karamollaoğlu Bey diyorki 2018-04-20 01:04:45 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

Bakın OHAL ile ne oldu? – Kanun gitti, kararname geldi. – Seçilmişler gitti, atanmışlar geldi. – Bakanlar gitti, danışmanlar geldi. – Ortak akıl gitti, tek akıl geldi. – İstişare gitti, talimat geldi. – Meclis gitti, Külliye geldi. – Adalet gitti, mağduriyet geldi.”

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
bahcelinin sozleriyle icraat i cok farkli 2018-04-20 00:46:47 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

baskanlik federasyon demektir buda turkiyeyi bolunmeye goturecektir diyen devlet bahceli baskanlik sistemi gelsin diye cok sabirsizlasti baskin erken secim istiyor TURK MILLETTINI YILLARCA KANDIRMIS https://www.youtube.com/watch?v=CxG13ZLB6rY

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Türkiye 20 Temmuz 2016 tarihinden beri OHAL 2018-04-20 00:17:41 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

ile yönetiliyor.” OHAL oldu bu hal OHAL sadece terroru kapsamasi gerikerken varlik fonu khk ile yasalasti dunyanin neresinde khk ile yasalar cikartiliyor ?? dunyanin neresinde ohal varken secime gidiliyor birde iki kisi istedi diye erken secim ??? mit polis ordu zaten akp nin emrinde askerlerimiz afrinde savasirken nerdeyse hergun sehit haberleri gelirken akp mhp secim derdinde koltuk derdinde pess gercekten pess

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
eyyy bahceli paldir kuldur secimmi yapilir 2018-04-19 23:32:06 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

demokrasi yok sayilamaz iki kisi keyfi secim karari alamaz hukuga aykiridir
Turkiye Buyuk Millet Meclisi secim icin karar verir

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
eyy bahceli bu erken secim neyin nesi 2018-04-19 21:51:37 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

askerlerimiz sehit olurken afrinde hala savastayken ulkemizde hala ohal varken akp nin mhp nin derdi erken secim koltuk derdi

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Batarken büyüme rekoru kıran tek ülkeyiz ! 2018-04-19 21:29:52 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

https://www.youtube.com/watch?v=r1_uQgMTZWI

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AKP'NİN İŞLERİ İYİ GİTMİYOR! BÜYÜME YALAN! 2018-04-19 21:29:20 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

AKP'NİN İŞLERİ İYİ GİTMİYOR! BÜYÜME YALAN!
https://www.youtube.com/watch?v=1ae8--ssqrc

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AKP EKONOMIDE SINIFTA KALDI 2018-04-19 21:22:37 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

"TÜRKİYE EKONOMİK İNTİHARA GİDİYOR"
https://www.youtube.com/watch?v=UCC6bzTgwhA

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
"TÜRKİYE EKONOMİK İNTİHARA GİDİYOR" 2018-04-19 21:12:59 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

https://www.youtube.com/watch?v=UCC6bzTgwhA

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Batarken büyüme rekoru kıran tek ülkeyiz ! 2018-04-19 21:11:22 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

Batarken büyüme rekoru kıran tek ülkeyiz !
https://www.youtube.com/watch?v=r1_uQgMTZWI

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
eyyy akp 2018-04-19 21:03:02 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

demokrasilerde zaman bellidir vakit gelir cikarsin secimi yaparsin siz 2019 senesine hazirlanin ohal kalkmadan erken secim demokrasilerde olmaz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
HADİ GEL Kılıçdaroğlu nikli 2018-04-19 21:02:35 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

demokrasilerde zaman bellidir vakit gelir cikarsin secimi yaparsin siz 2019 senesine hazirlanin ohal kalkmadan erken secim demokrasilerde olmaz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
bi-daha olmaması için 2018-04-19 09:31:56 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

Şerefsizlik yapanın şerefsizliği tescillendimi onun alnına bir şerefsızlik mühürü vurulsun. . kendi şerefsizliğini başkalarına şerefsiz diyerek örtmeye kalkmasın.. işte meydan işte seçim. kaçan şerefsizdir.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
HADİ GEL Kılıçdaroğlu 2018-04-18 18:38:45 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

hadi gell lenn. işte seçim işte meydan . korkma. ama meydana kendin gel başkasını gönderme. . bu boks baçı dayaktan korkup sen şimdi başkasını yollarsın meydana . utanma yok sende çünkü.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
HAAAA bak Kılıçdaroğlu 2018-04-18 18:33:50 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

İşte meydanı belirledi Erdoğan. haydı bakalım. kaçan şerefsizdir. tamamı?

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
şeref 2018-04-17 09:45:26 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

şerefsizler durmadan millete şerefsiz diyor.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
SURIYE GERCEKLERI 2018-04-14 19:24:17 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

Suriye Gerçekleri ve Yalanları] Arjantinli Rahibe :''Suriye'de iç savaş yok, terör var!''
https://www.youtube.com/watch?v=x06NqgOiwS8

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ŞEYTAN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ 2018-04-14 18:25:44 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

https://www.youtube.com/watch?v=kObV7pFd81k

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
suriyeye saldiran ulkeler savas sucu isliyor 2018-04-14 17:35:10 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/prof-dr-hasan-koni-catisma-buyurse-turkiyenin-h87445.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
gercekler 2018-04-13 23:32:24 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

öso teröristlerin yalanları kimyasal atıldı yalanın hazırlanması
https://www.youtube.com/watch?v=yP2t-2Y9RVY

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
TÜRKİYE'NİN 450 TON ALTINI İNGİLTERE'DE 2018-04-13 22:40:09 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

https://www.youtube.com/watch?v=27oVb6TrDm4

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
dogru soze ne denir 2018-04-13 22:26:53 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

tebrikler

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
yörük haydar 2018-04-13 21:24:45 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

ben olsam bu lafın altında kalmam kendimi temizlerim çıkmazsan suçlu olduğun anlaşılacak.erkek olan çıkar.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Samanin fiatini su an gelinen savunma ile hesapla 2018-04-13 18:06:03 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

Savunma sanayisiyle gelinen noktada satis bile yaptigimiz ve kazanilan Milyarlara dolari unutarak bir saman diye tutturmak iyi bir sey degil

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
sahi_ 2018-04-13 16:36:26 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

Kemal bey kimden bahsediyor? kim yakayı tefeciye kaptırmış? anlayan varsa söylesin lütfen. ama benimanladığım bir şey var ki oda Kemal bey kuyruğu ABD ye fena kaptırmış. ABD bir porno kaseti ile Kemal beyi istediği gibi koşuşturuyor konuşturtuyor.

Beğenmedim! (7)
Misafir Avatar
meraklı kemo 2018-04-13 16:33:00 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

Kılıçdaroğlu her gün merakla soruyor pkk lı kankası öldürülmüşmü diye. ee bu kadar sinirli olmasının, saldırgan olmasının arkasında intikam hırsı var.kuyruk acısı kısaca.

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
Kemal bey 2018-04-13 15:29:44 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

Kaç seçimde siz Erdoğan la iddaya girdiniz seçimi kazanamayan istifa edecekti. siz Erdoğana karşı hiç bir seçim kazanmadınız ama istifa etmediniz. siz daha neyin meydanına ne için çağırıyorsunuz. en büyük meydan seçim değilmi? kaybettiniz her seçimi. şeref i de ayaklar altında süründürme . çek git senin bir iş yapacağın yok. numaracı barbar seni.

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
seçmenler 2018-04-13 15:12:17 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

Kılıçdaroğlu sana bir iş düşüyor adam ol . burada seçime az bir zaman kaldı seçimde er meydanı sandık meydanı yiğitler güreşi hepsi orada yapılacak. bekle . tamamı şimdi sakin sakin otur . içip içip zivanadan çıkıyor be herif. bu içkiyi seçimlere kadar saklamak lazım.

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
seçmenler 2018-04-13 15:10:45 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

Ulan bırak bu gevezeliği. sus be suss. ah seni bir palıt odunla döve döve halleden çıksa. haddini aşıyorsun . yahu ne şerefsizi. yahu utanmaz adam hakaret etmek istediğin kişi TC nin Cumhurbaşkanı. utanmaz herif . başkası bile bişe dese gerek sen taraf çıkasın. ne ahlaksızlık bu yaptığın senin..

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
MÖÖÖÖÖÖÖSYÖ mü? 2018-04-13 14:44:17 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

Tamamdır . Türklükle Kürtlük le alakası yok zaten.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ŞEREF 2018-04-13 14:34:06 @akp nin sat sat yea politikasi iflas etti

Şerfsizin ağzından şerefsiz sözü eksik olmaz. karekter zayız. kişilik yerlerde. atıp duruyor. seviyesine inen yok. inşAllah bu ağzı bozuktan 2019 seçimlerinde kurtuluruz. chp baraj altında.

Beğenmedim! (8)
Avatar
ALPEREN 2018-04-13 10:30:31

Şimdi bu adamın liderlik yapamayacağından kuşkusu olanlar yıllardır birileri tarafından kafasına vurularak,hakaret edilerek,aşağlanarak,yalan ve iftira ile yönetilmektedirler.Eğer böyle baskıcı,zorba,dikta bir lider bekliyorsanız yanılıyorsunuz ve haklısınız böyle bir lider değil Kılıçtaroğlu.Halkını seven,sayan,hürmetkar,ahlaklı,barışçıl ve her şeyden önemlisi ahlaklı onurlu bir insan.Böyle bir insan istesenizde sizin gibi onursuz,ahlaksız,korkak,yalakaların lideri olmayacaktır.

Avatar
filozof 2018-04-13 10:22:57

Helal sana sayın başkan. Ülkemizin çok kötü günlerden geçtiği bu zamanda Yobazlığın,gericiliğin,kendi ülkesindeki vatandaşı ile ayrışma yaşayan bir memleketin karanlık dehlizlerde yok olmaması için,güneşin verdiği sıcaklığı ve parlaklığı o memleketin gözlerini kapalı tutan insanlarını kucaklamak ,onların kapanan gözlerini açmak,onların kula kulluk yapmamaları için gerçekten insan olduklarını hatırlatan bir duygu ile yücelmelerini sağlayan siz güzel insanlara binlerce kez selam olsun.Siz başta olmak üzere ülkesi için hiçbir şekilde ırkçılık ve mezhepçilik yapmadan,ayrıştırmadan kucaklayan devrimci değerlere selam olsun.İyi ki varsınız.

Misafir Avatar
başka bişe denmez, yakışmaz çünkü 2018-04-13 14:43:07 @filozof

MÖÖÖÖSYÖ KILIÇDAROĞLU

Beğenmedim! (7)
Avatar
Unal 2018-04-13 10:39:35

MAYASI TEMIZ HELAL SUT EMMIS DOGRU INSAN CINSI BELLI CIBILLIYETI BELLI BIR ADAM HERSEYDEN ONCE ELI BELI DILI DUZGUN BIR INSAN NEDE OLSA SOYUNUN VERDIGI CIBILLIYETININ VERDIGI TEMIZLIK AMA NE YAZIKKI BATAKLIKLAR VE CAMURLAR KIRLILIKLER ULKESINDE YASIYOR BAZEN ALLAH IYI VE NAMUSLU INSANLARI KOTU KIRLI VE NAMUSSUZ INSANLARLA YASTIRMISKI KENDISINE VERDIGI DEGERI ANLASIN DIYE ALLAH HERKESE KENDI FITRATINDA OLANI VERMIYOR NE YAZIKKI ONUR VE SEREF MESELA NERDENMI BILIYORUM BEN COK ZENGINIM AMA ONUR VE SEREF BENDE YOK HER TURLU ADILIK VE AHLAKSIZLIK SONU LIK LA BITEN HERSEY VAR BENDE BEN NIYE BOYLE BIR INSANI KISKANMAYAYIM PARA HERSEYI SATIN ALIYOR DIYENLER KENDILERINI VE SEREFLERINI SATANLARDIR BAKIN ISVICREDE BIR REFERANDUM OLDU DEVLET HERKESE DORT BIN DOLAR MAAS BAGLAYACAKTI REFERANDUMDA ISVICRELILER BU PARAYI REDDETTILER HERKES TURKIYEDE SOFU GECINEN MUSLUMANLAR GIBI PARAYI ALLAH EDINMEMIS

Avatar
Kilicdaroglu Cok Yaşa 2018-04-13 10:11:27

adam gibi adam haktan hukuktan adaletten vatandastan yana

Misafir Avatar
ya gidin işinize. adammış! 2018-04-13 14:35:06 @Kilicdaroglu Cok Yaşa

Kilicdaroglu Cok Yaşa x****adam görmezsek kılıçdaroğlunu adam diye yutturacaksınız haa.

Beğenmedim! (7)
Misafir Avatar
tavuklarda konuşmuş..! 2018-04-13 12:33:38 @Kilicdaroglu Cok Yaşa

konya babaanın malı mı? beğenmiyorsan sen çık git..konyayı kirletiyorsunuz..

Beğenmedim! (13)
Misafir Avatar
istemiyoruz 2018-04-13 11:38:56 @Kilicdaroglu Cok Yaşa

Kendisinin batağa battığı bir Kılıçdaroğlunun şehrimiz Konyayı ve başka şehirlerimizide kirletmesini istemiyoruz. DEFOOOOOOL GELME BURALARA.

Beğenmedim! (20)
Avatar
cevher doğan 2018-04-13 10:33:46

benim gibi para kazanmışsın maaşla geçinen adammısın taktir ediyoruz. devletin parasına el dokunmadın halbuki hesap uzmanısın çok iyi yapmışsın başkan. zaten haram para bir yerden çıkıyor.

Avatar
simsek yuzsuzmu 2018-04-13 10:52:45

dun yigit bulut mehmet simseke ingiliz beslemesi yani vatan hayini gibi bisey demis .mehmet simsekde amma yuzsuz istifa etmiyor adam yerine koymayi birak vatan hayini oldu iktidarin gozunde

Avatar
Aydin 2018-04-13 11:58:59

Hala bu ajan kaynayan chp uyanması.siz demirtaşi ziyarete istanbul il başkanını sevmekle sağı birbirine kenetliyorsunuz.sag sol kutuplaşmalara davetiye cikariyorsunuz

Misafir Avatar
ello 2018-04-14 00:59:40 @Aydin

pic aydın sktr gıt

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ert 2018-04-13 16:06:01 @Aydin

mg denen zibidi bizim amacımız sizin gibi süzme cehape zihniyetlileri uyandırmak hadini bil geveze kimseye hakaret edemezsin sen. siz bu kafa ile bu millet nah oy alırsınız

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
mg 2018-04-13 15:34:33 @Aydin

siktir git len ayı işin yokmu senin heryere yorum yapıyorsun ayı oğlu ayı

Beğenmedim! (1)