banner87

Kılıçdaroğlu'ndan, Erdoğan'a; yüreğin varsa çık karşıma

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İçişleri Bakanlığı'nın görevden aldığı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ile görüştü. CHP lideri daha sonra Beşiktaş Belediyesi önüne kurulan platformda bir konuşma yaptı. CHP lideri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı önce televizyon ekranlarında karşıma çık diye çağrıda bulundu, daha sonra da seçime gidelim dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan, Erdoğan'a; yüreğin varsa çık karşıma

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İçişleri Bakanlığı'nın görevden aldığı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ile görüştü. CHP lideri daha sonra Beşiktaş Belediyesi önüne kurulan platformda bir konuşma yaptı. CHP lideri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı önce televizyon ekranlarında karşıma çık diye çağrıda bulundu, daha sonra da seçime gidelim dedi.

05 Ocak 2018 Cuma 14:19
Kılıçdaroğlu'ndan, Erdoğan'a; yüreğin varsa çık karşıma

İçişleri Bakanlığı dün, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ile  Meclis üyeleri Hüseyin Avni Sipahi ile Çetin Kırışgil'i görevlerinden uzaklaştırdı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bunun üzerine Ankara'daki programını iptal ederek İstanbul'a geldi. CHP lideri Beşiktaş'ta binlerce vatandaş tarafından Türk Bayrakları ile karşılandı. CHP liderine yol boyunca sevgi gösterilerinde bulunuldu. CHP liderini bekleyen vatandaşlar sık sık 'hak, hukuk, adalet' sloganları attı. Zaman zaman da hep bir ağızdan , İzmir Marşı, Onuncu Yıl Marşı söyledi. CHP lideri, Beşiktaş Belediyesi önüne kurulan platformda konuşma yaptı.

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satır başları şöyle:

Hak, hukuk ve adalet için mücadele edeceğiz. Sanıyorlar ki baskı yaptığımızda bunların sesi çıkmaz. Hiç unutmasınlar sesimiz daha gür, daha kararlı çıkacak. Bizi hiç kimse susturamaz. Çükü biz hakkı, hukuku ve adaleti savunuyoruz.

'CHP SAVAŞ MEYDANLARINDA KURULDU'

İktidar sahiplerine sesleniyorum; bizi kendi partileriniz gibi düşünmeyin. CHP avukat odalarında kurulmadı. CHP savaş meydanlarında kurulan bir partidir.

'CHP HERKESİN HAKKINI, HUKUNU KORUYAN BİR PARTİDİR'

Herkesin, CHP'li olsun, olmasın, herkesin hakkını hukukunu koruyan, mazlumu koruyan bir partidir. CHP, adaleti katıksız savunan bir partidir. Çünkü adaletin olmadığı yerde insan, hak, hukuk, devlet olmaz. Biz Türkiye Cumhuriyeti'nin hakkı, hukuku ve adaleti savunan bir devlet olmasını istiyoruz. Bunun mücadelesini yapıyoruz.

'GÜNDEMİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORLAR'

Keşke bugün emekliyi, işsizliği, İstanbul'a ihaneti tartışsaydık. Gündemi değiştirmek istiyorlar. CHP'li belediye başkanını alırsak gündemi değiştiririz zannediyorlar. Sonuna kadar emeklinin de, işsizin de, taşeron işçisinin de, esnafın da, çiftçinin de haklarını sonuna kadar savunacağız. 

Bir şey daha var; sanıyorlar ki emekliye 3-5 kuruş para verdik, sesini kesecek, asgari ücreti biraz artırdık işçinin sesi kesilecek. Sarayında oturuyorsun; diyorsun ki, "Yüzüne gözüne dizine dursun, 1600 lira veriyoruz"... Senin yüzüne gözüne dursun, sarayda oturuyorsun.

'YİĞİT OLAN SUSMAZ'

Susmayacağız. Yiğit olan susmaz. Sonuna kadar mücadele edeceğiz.

Belediyelerimizle uğraşıyorlar; buradan sesleniyorum, bütün Türkiye, bütün dünya duysun; 14 belediye başkanımızı görevden alsan dahi, İstanbul'u alacağız. Ne yaparsan yap. İstanbul'a ihanet edenleri tek tek açıklayacağız. 

Belediye Başkanlarımızla uğraşıyorlar. Ne yapıyorlar? Hakkari'ye asfaltı Beşiktaş Belediyesi yaptı. Sen 15 yıldır oraya asfalt götürmedin, bizim belediyemiz getirdi. Beyefendi gitti Hakkari'ye 'Size su getireceğiz' diyor. 15 yıldır götüremedin. Götüremeyeceksen haber ver, bizim belediye başkanlarımız götürsün.

'HİÇBİR VATANDAŞI AYIRMAYACAKSINIZ'

Belediye Başkanlarımız her kuruşun hesabını kendi ilçesinin, beldesinin halkına verir. Bu bizim namus borcumuzdur. Dedim ki, "Size oy versin, vermesin, hiçbir vatandaşı ayırmayacaksınız, her vatandaşa eşit hizmet götüreceksiniz."... Çünkü biz diğerlerinden farklıyız. Biz halkın partisiyiz. Ayrımcılık bizim kitabımızda yoktur.

'FİYAKANI SÖKECEĞİZ'

İstanbul'a ihanet ettiler, hesap veriyorlar mı, hayır. Diyor ki 'Ben dünya lideriyim'... İmara aykırı binaları yıksana. Yıkamıyorsun, yapamıyorsun, beceremiyorsun. Bu milletin parasıyla hava basıyorsun. Fiyakanı sökeceğiz.

'SİZ ANCAK VE ANCAK SARAYIN KÖLELERİ OLARAK TANIMLANIRSINIZ'

Bizi hakimleriyle, savcılarıyla korkutacaklarmış. Herkes duysun, bir ülkede suçluyu hakim değil de siyasi otorite belirliyorsa, o ülkede adalet iflas etmiştir. Bugün geldiğimiz nokta bu. Gece yarısı hakim değiştiriliyor. HSK'ya sesleniyorum; eğer iradenizi saraya teslim ettiyseniz, biz hakim ve savcıyız diye ortada gezmeyin. Siz ancak ve ancak sarayın köleleri olarak tanımlanırsınız.

'HESAP VERMEKTEN KAÇMAYIZ'

Bizim bir özelliğimiz daha var; hesap vermekten kaçınmayız. Biz hesap vermeyi namuslu bir görev olarak biliriz. Her kuruşun, her davranışın hesabını veririz. Kaçmayız, hesap vermekten kaçınmayız. Beşiktaş'la ilgili söylentiler çıktı, arkadaşlarımızı görevlendirdik, baktık. Savcı inceliyor, İçişleri Bakanlığı inceliyor, hay hay dedik. Bir şey varsa cezalandıralım ama yoksa...

'HÜKÜMET AYRI DEVLET AYRIDIR'

Hükümet ayrı, devlet ayrıdır. Hükümeti vatandaş seçer, görevini yapar. Ama devlet bakidir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne saygı duymak görevimizdir. Devletin elemanı gelir, hesapları inceler. Müfettiş gelmiş dosya istemiş belediye başkanı vermemişse açığa alırsın, eyvallah. Ama bütün dosyaları almışsan, yaptığın iş değil. 

'BİZİM EVLERDE AYAKKABI KUTULARI YOK'

Bakın Belediye Başkanımız mal bildirimi yüzünden suçlanıyor, sağlıklı değilmiş. Tıpkı Ataşehir Belediye Başkanımız gibi... Bizim evlerde çok şükür ayakkabı kutuları yok. Çok şükür MAN adasında kurulan şirketlerimiz yok. Kara para da aklamıyorlar. Bütün bunlar neden? 'Ey Kılıçdaroğlu, sen neden bu belgeleri açıkladın?' Ben tüyü bitmemiş yetimin hakkını savunmak zorundayım. 'Ben yerliyim, milliyim' diyeceksin, sonra vergi kaçıracaksın. Soruyorum, 15 milyon dolarlık şirket hangisidir? Tık yok.

'FERİŞTAHINIZ GELSE GERİ ADIM ATMAYACAĞIM'

Her konuşmamdan sonra tazminat davaları açıyorlar, geri adım atacağımı sanıyorlar. Feriştahınız gelse bir milim geri adım atmayacağım.

Diyorlar ki, ihalede usulsüzlük var. Şikayet olabilir. İncelenir. İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu, 20 Eylül 2016'da demiş ki, bu iddialar doğru değil. Raporunu vermiş. Daha ne istiyorsunuz?

'BENİM BELEDİYE BAŞKANI OĞLUM PARALARI SIFIRLADIN MI DEMEDİ'

Belediye Başkanımız ihaleye fesat karıştırmışsa incelenir. Araç kiralama, çöp toplama, vs. Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü 8 Nisan 2016'da 'Burada fesat falan yok' diyor. Ben mi söylüyorum; hayır, devletin kurumu diyor. Sonra inceleme Danıştay'a gitmiş, oradan da aklanarak dönmüş.

Buna rağmen Belediye Başkanımızı açığa alıyorsunuz. Neden? Milletin dikkatini nasıl başka yere çekerim... CHP taşeron işçisiyle, emekliyle, çiftçiyle, esnafın derdiyle uğraşmasın diye... Benim Belediye Başkanım 'Oğlum paraları sıfırladın mı' demedi.
Belediye Başkanımız FETÖ'yle suçluyorlar. Ne FETÖ'cüsü kardeşim? Aynı menzile siz yürümediniz mi? Devletin ihalelerini ona vermedin mi? Devletin bütün birimlerini FETÖ'ye sen teslim etmedin mi? Ben senin ne kadar iyi FETÖ'cü olduğunu çok iyi biliyorum. Sen FETÖ ile aynı kapta yemek yerken ben senin ne mal olduğunu gayet iyi biliyordum.

'BİZ SUSMAYACAĞIZ'

Saniyorlar ki biz bunları söylemeyeceğiz. Yine söylüyorum; cesaretin varsa, yüreğin varsa, senin istediğin ekranda, istediğin gazetecilerle karşıma çık.

Biz onların bildiği insanlar değiliz. Balyoz'da, Ergenekon'da birilerini susturdular. Biz susmayacağız. Kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.

'FETÖ'YE BİR KURUŞ AKTARILDIYSA BELEDİYE BAŞKANINI ÖNCE BEN GÖREVDEN ALIRIM

Efendim, FETÖ'ye kaynak aktarılmış. Buradan söylüyorum; kendine güveniyorsan FETÖ'ye kimin kaynak aktardığını tartışalım. Bu belediyeden bir kuruş para aktarıldıysa Belediye Başkanını önce ben görevden alırım. Bu kadar açık söylüyorum.

'HER KURUŞUN HESABINI VERECEĞİZ'

FETÖ'ye dünyanan parasını aktarmanın hesabını verdin mi? Sen Türkiye'yi verdin kardeşim. Şikayet ediyor şimdi. FETÖ yöntemiyle mücadele ediyor. FETÖ onu korkuttu, sanıyor ki o da bizi korkutacak. Feriştahın gelse bizi korkutamaz kardeşim.

Türkiye'de en çok denetlenen belediye Beşiktaş. 180'in üzerinde müfettiş geldi. Hesap veririz. Bunu namuslu görev kabul ederiz. Hesap vermek demokrasilerde vazgeçilmez kuraldır. Para milletin parası, her kuruşun hesabını vereceğiz.

Soruyorum; saraya ne kadar para harcıyorsun? Örtülü ödenek nereye gidiyor? Bütçeyi ve paraları kaçırıp nereye harcıyorsunuz?

'MUSTAFA KEMAL'İN BİZE EMANET ETTİĞİ BAYRAĞI YÜCELTECEĞİZ'

Bir daha söylüyorum; duysun, Mısır'daki sağır sultan da duysun, senin feriştahın gelse bizi yıldıramaz, korkutamaz.
Gelip belediyemizi incelemişler, bir şey bulamamışlar. Yazı yazıp diyor ki, "Bir şey bulun açığa alalım"... Ne yaparsanız yapın geri adım atmayacağız. Biz Mustafa Kemal'in bize emanet ettiği bayrağı yücelteceğiz.

'KUL HAKKI YİYEN ADAMDAN BU MEMLEKETE HAYIR GELMEZ'

Biz çocuklarımıza telefon edip 'Oğlum paraları sıfırladın mı' demeyiz. Ahlak olarak da, inanç olarak da demeyiz. Kul hakkı yiyen adamdan bu memlekete hayır gelmez. Bunları unuttuğumuzu mu sanıyor? Asla unutmayacağız. Kul hakkını savunmak benim boynumun borcudur, bunun mücadelesini yapacağız.

Biz 80 milyon yurttaşımıza saygı gösteririz. İnancına, siyasi görüşüne, yaşam tarzına saygı gösteririz. Ama asla ve asla kul hakkı yiyenden, ahlaksızdan yana olmayız.

Biz onlar gibi değiliz. Mutevazı yaşarız. Her vatandaşın derdini dinleriz. Onlar gibi olmak bizim kitabımızda yoktur. O nedenle Belediye Başkanımız açığa alındı. Alınabilir. Büyük baskılar geldi, gelecek, farkındayız. Türkiye'nin gündemini değiştirmek istiyorlar. İşsizlik, enflasyon almış başını gidiyor. Emekli, esnaf perişan. Kılıçdaroğlu bunu dile getirmesin diye hamle yapıyorlar. İstediğiniz kadar uğraşın, hesap vereceksiniz. Fakirin - fukaranın hakkını sonuna kadar savunacağım.

'DİN-İMAN EDEBİYATI YAPIP MALI GÖTÜRENLERDEN DEĞİLİM'

Siyasete girdiğim gün mal varlığımı açıkladım. 27 yıl devlet bütçesiden sonra en büyük bütçeyi yönettim. Bütün müfettişleri görevlendirdiler, bişey bulun diye. Bulamadılar. Çünkü ben kul hakkı yemem. Din - iman edebiyatı yapıp malı götürenlerden değilim.

Yolsuzluklarını biliyoruz. Hesap verme konumunda olmadıklarını da biliyoruz. Ama sonuçta önümüze sandık gelecek. Herkesin sorumluluğu var. Bu memleket bizim memleketimizdir. Bu memlekette hepimiz huzur içinde, barış içinde, kavgasız yaşamak istiyoruz. 

Bayrağımızın altında huzur içinde yaşamak istiyoruz. Asıl mücadelemiz budur. Adalet Yürüyüşü'nün de amacı buydu. Her evde huzur, her evde bereket olsun.

'FETÖ'YLE KUCAK KUCAĞA YAŞADIN'

Bu mücadele hak, hukuk, adalet mücadelesidir. Bunu hep birlikte savunacağız.

Günün 24 saati kendi kanallarında konuşuyorlar. Ben tek geleyim, siz bir ordu gelin. Cesaret edemiyorlar. Çıksalar da bütün kirli çamaşırlarını döksem ortaya. Çıkarlar mı? Ben de biliyorum, çıkamazlar. Çünkü onlar suçlu olduklarını biliyorlar.

Kendi Belediye Başkanlarını istifa ettiriyorlar. Malı götürmüş zaten, dünyalığını yapmış, istifa ediyor. Biz niye istifa ettirecekmişiz? Bizim Belediye Başkanlarımız namuslu, kararlı insanlardır. İnceledin, bir daha incele. Verilmeyecek hesabımız yok.

Bakın buradan söylüyorum, Beşiktaş Belediyesi'nin FETÖ'ye bir kuruşluk yardım yaptığını göstersinler. önce ben görevden alırım. Ama ben senin FETÖ'ye neler verdiğini gayet iyi biliyorum. Kucak kucağa yaşadın. Devleti teslim ettin. Bütün bunların yeri ve zamanı geldiğinde oturup konuşacağız elbette.

'BİZ MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİYİZ'

Asla umutsuz olmayacağız. Çünkü biz Mustafa Kemal'in askerleriyiz. Bizim kitabımızda korkmak, yılmak, geri adım atmak yok. Kimliği, siyasi görüşü, yaşam tarzı ne olursa olsun herkesi kucaklayacağız ve Türkiye'yi bu badireden atlatacağız.

Niye Belediye Başkanlarımıza saldırıyorsun? Gel benimle uğraş. Al ordunu, gel. Hep birlikte mücadele edeceğiz. Aklımızla, namusumuzla mücadele edeceğiz.

'CESARET EDEBİLİYORSANIZ GELİN YEREL SEÇİMLERİ YAPALIM'

Beşiktaş'tan sesleniyorum; cesaret edebiliyorsanız gelin yerel seçimleri yapalım. Herkes boyunun ölçüsünü alacak. Milletin iradesinden kimse kaçamayacak. Hırsızdan, yolsuzdan, kul hakkı yiyenden yana değiliz. Alın teriyle kazanmışsa, başımın üstünde yeri var.

Önerilen Haberler
Son Güncelleme: 05.01.2018 16:18
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR! 2018-01-07 02:07:13

GÖREVİ CHP'Yİ DÜMDÜZ ETMEKTİ ! BECERDİ !
YAKINDA BU ZEKİ MİLLET (?) BUNU ANLAYACAK AMA İŞ-İŞTEN GEÇMİŞ OLACAK...
KAHROLUN ULAN MORONLAR , SİZİN PKK-MOSSAD'LI DEMOKRASİNİZE KOYİM...

Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ TC DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-01-14 01:39:11 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Sen Bahceli ile Kilicdaroglunu 2018-01-12 23:54:16 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

karistirmisin cicim

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
BOP YENI DUNYA DUZENI 2018-01-12 17:01:47 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

AKP'li Vekil; BOP Yahudi Menşeli İsrail Menşeli Bir Projedir
https://www.youtube.com/watch?v=Wja4OEBdV08

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
"İKİZ YASALAR" veya SEVR - Banu AVAR 2018-01-12 17:00:11 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

https://www.youtube.com/watch?v=B4E0esY4So0

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
BANU AVAR - başkanlık sistemi=büyük israil 2018-01-12 16:59:34 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

https://www.youtube.com/watch?v=DfT1YMG_R5s

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Şehrizar Konakları E hani Montajdi 2018-01-11 14:40:11 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

https://odatv.com/sehrizar-konaklarindaki-dairelerin-tapusu-albayraklara-verildi-1009141200.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AKP RED ETTI 2018-01-11 14:37:24 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Askerlerin yemeği araştırılsın' teklifi AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedilmiş!
https://www.youtube.com/watch?v=_NQP0q884oc

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AKP RED ETTI 2018-01-11 14:34:01 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

CHP'nin Man Adası Belgeleri Araştırılsın Önerisi AKP Oylarıyla Reddedildi
https://www.youtube.com/watch?v=h1FvgxwSzSE

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AKP RED ETTI 2018-01-11 14:33:02 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

AKP HAVALİMANI SALDIRISININ ARAŞTIRILMASINI REDDETTİ, MECLİS KARIŞTI
https://www.youtube.com/watch?v=6vIggFT0qxg

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AKP RED ETTI 2018-01-11 14:30:45 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

CHP'nin Terör Olaylarıyla İlgili Araştırma Komisyonu Kurulma Önerisi Reddedildi
https://www.youtube.com/watch?v=iVDtL-fwTPU

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
man adasi belgelerinin neresi sahte ?? 2018-01-11 14:29:16 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

http://haber.sol.org.tr/toplum/chp-belgeleri-acikladi-iste-tek-tek-man-adasi-belgeleri-219275

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
man adasi belgeleri***iyi okuyalım 2018-01-11 09:21:22 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Sahte evrakları abd ye taşıyıp Türkiyeyi köşeye sıkştırmak isteyen abd ye yardım eden chp li ve chp liler Türkiyeli , milli , vatansever olabilirlermi hiç? asla olamazlar. vatansever ülkesinin sırrını dışarı vermez hele hele sahte yalan iftira ile ülkesine asla ihanet etmez. ama chp yapıyor çünkü chp ABD nin çalışma ofisidir.

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
İŞTE Kılıçdaroğlu ve istedikleri 2018-01-11 09:18:37 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Terör örgütü CHP'ye ağladı
CHP'nin muhalefet tarzını eleştiren PKK elebaşı Bese Hozat, TSK'nın düzenlediği askeri operasyonlara engel olunamamasından şikayet etti.****ohalı kaldırmak istiyorlar pkk terörünü korumak için.

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
ASKERİ ÖĞRENCİ SUÇSUZDUR 2018-01-10 22:57:21 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

https://www.youtube.com/watch?v=wa6rxatd5tE

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
idiot 2018-01-10 21:25:13 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Extreme Idiot

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
alla beni pulla beni 2018-01-10 21:23:18 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

pullan dur

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
''KÜRDİSTAN, LAZİSTAN EYALETLERİ...'' DİYEN SALAK 2018-01-10 19:03:38 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

SİYONİST-KEMÂL ALÇAĞIDA ''DERSİM'' DİYOR !!!!!! NE FARKI VAR ????
SALAK VE GÜDÜK Y-CHP'LİLER !!!!!!! CEHENNEMEEEEE GİDİNNNN ????

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
https://www.youtube.com/watch?v=sVr-Q4Yzuno 2018-01-10 18:55:16 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

BEN YOKKEN HER NİK'E CEVAP VERMİŞSİN... ::)))))
BİDA BİŞİ YAZMİCEM , YATIMADA BİNDİRMİCEM... gerçekKÜSTÜM...

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
AKP RED ETTI 2018-01-10 03:10:16 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

CHP'nin Man Adası Belgeleri Araştırılsın Önerisi AKP Oylarıyla Reddedildi
https://www.youtube.com/watch?v=h1FvgxwSzSE

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
man adasi belgeleri 2018-01-10 03:08:28 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'la ilgili Belgeleri Açıkladı - CHP Grup Toplantısı 28 Kasım 2017
https://www.youtube.com/watch?v=nxlif4iymMw

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Sarrafın ÇİKİNOVASKİ Hayal İhracati 2018-01-10 03:02:24 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Rıza Sarrafın ÇİKİNOVASKİ Hayal İhracat ile İran Ambargosunu delme yöntemi...
https://www.youtube.com/watch?v=-JbFsfawwdg

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
BANU AVAR - başkanlık sistemi=büyük israil 2018-01-10 02:45:57 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

https://www.youtube.com/watch?v=3YQPRn79TDY

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
BOP YENI DUNYA DUZENI 2018-01-10 02:44:35 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Erdoğan: "Eskiden Güneydoğu Kürdistandı.Türklüğü ayağımın altına alıyorum"
https://www.youtube.com/watch?v=Ju1mRgyonNI

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
KÜRDİSTAN, LAZİSTAN EYALETLERİ... 2018-01-10 02:42:41 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

https://www.youtube.com/watch?v=8cKnX4GkUpg

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
"İKİZ YASALAR" veya SEVR - Banu AVAR 2018-01-10 02:36:34 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

https://www.youtube.com/watch?v=B4E0esY4So0

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
BOP YENI DUNYA DUZENI 2018-01-10 02:35:21 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

AKP'li Vekil; BOP Yahudi Menşeli İsrail Menşeli Bir Projedir
https://www.youtube.com/watch?v=Wja4OEBdV08

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
baronlar karanlik gücler kilicdaroglunu 2018-01-10 02:08:41 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

istemiyormus baronlar ( baronlar para babasi ) (karanlik gücler bekir bey e soralim ) kilicdaroglunu istemiyorsa demekki dogru yoldayiz Kilicdarogluna daha cok destek vericez CHPye daha cok destek vericez

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
yunanlilar adalarimizi isgal etmis akp sus pus 2018-01-10 02:05:23 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Ege'de Yunan işgalini Kanal3Hilal'de deşifre ediyoruz
https://www.youtube.com/watch?v=NgQ7jQ4Gm2A

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
erdogan cay simit hesabi yaparken ne demisti ?? 2018-01-10 00:57:27 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

evin kirasini kim oduycek elektrik parasini kim oduycek su parasini kim oduycek coluk cocugun masrafini kim karsilayacak

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
yalanmı ama diyorsunda 2018-01-09 13:29:08 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

hangi lider koprudeydi onu soyle perincek mi ? erdogan mi ?? bahceli mi ?? binali mi ??

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
TERBİYE yerlerde, dede azıttı 2018-01-09 13:18:59 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

olmayan yatiyla dede yat gezisine davet etti dede sapitti hayal dünyasinda

TC...demiyom miyom yom 7 saat önce @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR
yarın seni yatımla gezdiriciim söz ! hadi baybaay...
https://www.youtube.com/watch?v=2cc_GhCOzGc

Beğen (0) Beğenmedim! (0

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Oyumuz CHPye 2018-01-09 13:07:49 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

ATATÜRK'ÜN CHP'Sİ ÇOK YAŞAAA

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ayy kaset dedin de 2018-01-09 13:04:29 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

AKP ESENYURT BELEDİYE BAŞKANININ KASETINI IZLEDIN MI ??vayy vayy vayy neler oluyormus tam skandal

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
CHP & IYI Parti kazanir 2018-01-09 13:01:33 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

akp erir mhp baraj alti vatan partisi zaten hep baraj alti

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
yalanmı ama 2018-01-09 12:38:01 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

yüreyin varsaymış! sende yürek değil pısırık bir et parçası var kemo. 15 Temmuzda kaçışın ne olduğunu ortaya koydu. hadi ordan Erdoğana meydan okuyana bak. gitt gitttt işne sen çocuklarla oyun oynarsın ancak. chp kim sen kim be. kaset le imal edilmiş bir kukla.

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
yüreyin varsaymış! 2018-01-09 12:29:55 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

HADİ LENNNN

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
yüreyin varsaymış! 2018-01-09 12:29:07 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

HADİ LENNNN

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
Adnan Oktartar 2018-01-09 11:00:57 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Bİ OY MU DEDİN ????????????????????????????????????????????
:::::::::::::::::::::::::::)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
dede 2018-01-09 04:19:03 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

cok küsme kirici olmak istemedim bi oy icin kalp kirmaya degmez dimi

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
TC...demiyom miyom yom 2018-01-09 04:15:21 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

yarın seni yatımla gezdiriciim söz ! hadi baybaay...
https://www.youtube.com/watch?v=2cc_GhCOzGc

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
teze 2018-01-09 03:46:47 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

sende cokk para var galiba neden chp demiyon

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
matmazel 2018-01-09 03:44:46 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

sory sory sakin aglamayin

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
yah 2018-01-09 03:43:39 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

sen vatan partilisin

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
(((((((((((( KÜSTÜM ))))))))))))) 2018-01-09 03:42:48 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

.

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
senmi 2018-01-09 03:42:21 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

oduycen

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
vermezsen vermee 2018-01-09 03:38:40 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

bize secmenimiz yeterrr

Beğenmedim! (13)
Misafir Avatar
CHPye oy vermezsem 2018-01-09 03:36:23 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

evin kirasini kim oduycek elektrik parasini kim oduycek su parasini kim oduycek coluk cocugun masrafini kim karsilayacak

Beğenmedim! (32)
Misafir Avatar
sen dedemden de yaslisin kih kih 2018-01-09 03:34:41 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

demekki sende bu isin icindesin hahaha
GörünmezGizliNot: 1938'den evvelkisi...

Beğenmedim! (41)
Misafir Avatar
ATATÜRK'ÜN CHP'Sİ ÇOK YAŞAAA !!!! 2018-01-09 03:31:28 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

GörünmezGizliNot: 1938'den evvelkisi...

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
et yiyebilmek icin Oylarimiz CHPye 2018-01-09 03:28:53 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Chp Chp cHp ChP Chp CHP chp CHP

Beğenmedim! (37)
Misafir Avatar
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2018-01-09 03:22:47 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

yessssssssssssss yesssssssssssssssss yesssssssssssssssss

Beğenmedim! (30)
Misafir Avatar
NEINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN ! 2018-01-09 03:19:30 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

vermiyrımmm...

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
Chp Chp cHp ChP Chp CHP chp CHP 2018-01-09 02:55:52 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Chp Chp cHp ChP Chp CHP chp CHP
Chp Chp cHp ChP Chp CHP chp CHP
demokrasi kayığına birlikte yola cikalim oylarimizi CHPye verelim

Beğenmedim! (24)
Misafir Avatar
Chp Chp cHp ChP Chp CHP chp CHP 2018-01-09 02:54:05 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Chp Chp cHp ChP Chp CHP chp CHP
demokrasi kayığına birlikte yola cikalim oylarimizi CHPye verelim

Beğenmedim! (29)
Misafir Avatar
For ever CHP 2018-01-09 02:50:26 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

demokrasi kayığına birlikte yola cikalim oylarimizi CHPye verelim

Beğenmedim! (27)
Misafir Avatar
Adnan Oktarlası 2018-01-09 02:20:55 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

OOOOOOOOHHHHHHHHŞŞŞŞŞŞŞŞ.... ::))))) = Bu ne biçim nik ?
Tırbiyesis...

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
OOOOOOOOHHHHHHHHŞŞŞŞŞŞŞŞ.... ::))))) 2018-01-09 01:47:00 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Hahahaa

Beğenmedim! (39)
Misafir Avatar
Sen Efendine 2018-01-09 01:38:38 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

hizmet etmeye devam et )))))))

Beğenmedim! (36)
Misafir Avatar
cidden küstüm 2018-01-09 01:34:53 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

cok küstüm

Beğenmedim! (35)
Misafir Avatar
bu kadar eglence yeter grip oldum 2018-01-09 01:33:33 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

artik dinlenme zamani bu halimle bile seninle iyi eglendim cok mersi thanks thanks tace care by bye

Beğenmedim! (24)
Misafir Avatar
senin ruhun black olmus ya 2018-01-09 01:31:05 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

gozlerim yasardi en guzel yorumlarimi bile begenmiyorsun ruhumu kararttin kizilderili sozlerini bile begenmiyorsun zarrab gibi milyonlarim yokki sana vereyim

Beğenmedim! (21)
Misafir Avatar
Insallah 2018-01-09 01:22:19 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

"son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde, beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak."

Beğenmedim! (23)
Misafir Avatar
Beyaz adam 2018-01-09 01:19:16 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

geldiğinde, bizim topraklarımız, onların ellerinde İncil vardı. İncili verip bizi uyuttular; gözlerimizi açtığımızda İncil bizim elimizde, topraklarımız onlardaydı”

Jomo Kenyatta

Beğenmedim! (25)
Misafir Avatar
kendini pulluycagina müzik dinle )) 2018-01-09 01:15:42 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

sacred spirit - Yeha Noha
https://www.youtube.com/watch?v=XPd9be8R5bA

Beğenmedim! (22)
Misafir Avatar
Daima dürüst ol. 2018-01-09 00:58:10 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Çünkü dürüstlük, kişinin bu evrendeki amacının sınanması anlamına gelir.

Beğenmedim! (30)
Misafir Avatar
Kötü düşünceler zihinde 2018-01-09 00:56:41 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

bedende ve ruhta hastalık yaratır. İyimser olmayı öğren.

Beğenmedim! (31)
Misafir Avatar
Kızılderili Sözü Bilgelik Taşıyan 36 Yaşam Kuralı 2018-01-09 00:54:52 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

https://www.youtube.com/watch?v=XvDCxFEepL0

Beğenmedim! (28)
Misafir Avatar
Mektup 2018-01-09 00:52:56 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Kızılderili Şefin Amerikan Başkanına Yazdığı Meşhur Mektup
https://www.youtube.com/watch?v=sVr-Q4Yzuno

Beğenmedim! (25)
Misafir Avatar
Senin Efendin 2018-01-09 00:48:35 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Fanatik Akp hayrani ))))))))))))

Beğenmedim! (57)
Misafir Avatar
Hahaha 2018-01-09 00:47:09 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Hahaha lotto sayisini unutma ya tutarsa )))))))))))))

Beğenmedim! (53)
Misafir Avatar
bana gercekler lazim 2018-01-08 23:35:30 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

sen bana 6 tane lotto sayisi yazsana bakayim tutacakmi

Beğenmedim! (52)
Misafir Avatar
baksana bi daha yeni Kilicdaroglu Bey 2018-01-08 23:32:43 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

man adasi belgelerini aciklamisti senin yazdigin hic inandirici degil
kilicdaroglu akp yi desteklese niye man adasi belgelerini aciklasinki ?? kih kih

Beğenmedim! (56)
Misafir Avatar
baronlar karanlik gücler kilicdaroglunu 2018-01-08 16:37:34 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

istemiyormus baronlar ( baronlar para babasi ) karanlik gücler kilicdaroglunu istemiyorsa demekki dogru yoldayiz Kilicdarogluna daha cok destek vericez
CHPye daha cok destek vericez

Beğenmedim! (52)
Misafir Avatar
Millet Chp den yana 2018-01-08 16:33:14 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

oylarimiz CHPye karalama kampanyaniz tutmadi aksine CHP nin oylarini artiriyor

Beğenmedim! (52)
Misafir Avatar
Vatan partisi 2018-01-08 16:21:26 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

chp yi neden hedef tahtasi yapti ?? neden akp yi destekliyor ??? merak ettik

Beğenmedim! (53)
Misafir Avatar
kendini oylaya oylaya 2018-01-08 16:12:53 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

ne kadar yükseleceksin ???merak ettim Ahahaha kih kih

Beğenmedim! (56)
Misafir Avatar
BOP YENI DUNYA DUZENI 2018-01-08 16:09:54 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

BOP PROJESİ VE ONUN TAŞERONÜ AKP
https://www.youtube.com/watch?v=kskgdTKiDF0

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Erbakan Hocamiz 2018-01-08 16:07:06 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Erbakan , Tayyip Erdoğan'ın nasıl gömlek değiştirdiğini anlatıyor
https://www.youtube.com/watch?v=RCyxrjpdIik

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
AKP'li Vekil; BOP Yahudi Menşeli İsrail Menşeli Bi 2018-01-08 16:06:07 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

https://www.youtube.com/watch?v=Wja4OEBdV08

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
ölümüne chp ölümüne atatürk ölümüne türkiye 2018-01-08 04:11:17 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

Üniversite Diplomali Hocamiz Kilicdaroglu nu baronlara karanlik güclere yedirtmeyiz ölümüne Kilicdaroglu

Beğenmedim! (58)
Misafir Avatar
cevap ver bakayim 2018-01-08 04:08:39 @KEMÂL KILIÇDAROĞLU AKP'YE ÇALIŞAN BİR SİYONİSTTİR

sen moronlar mi yoksa mormonlar mi demek istedin ikisinin arasinda daglar kadar fark var

Beğenmedim! (53)
Avatar
CHPyi 2018-01-05 14:52:31

yildiramayacaklar, butun bu hukuksuzluklar halk tarfindan geri tepecek ve sonunda CHP kazanacak.

Misafir Avatar
antalya 2018-01-05 17:41:59 @CHPyi

B adamaı yanı bu Türkiye düşmanı adamı chp nin başına getirenleri Allahından bulsunlar. chp yede Türkiyeyede zarar veriyor.

Beğenmedim! (18)
Misafir Avatar
vatandaşlar 2018-01-05 16:43:49 @CHPyi

Eger yolsuzluğu varsa bel.bşk.nının cezalandırmalı..onu kemal bey..millette İKİLEM arasında kalmasın..hiç bir insan ve diğer yaratıklar GÖKTEN ZEMBİLLE İNMEMİŞTİR..hatası varsa chp o kişileri cezalandırmalı..boş sözle bardağa su dolmaz.

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
çok benziyor. 2018-01-05 15:07:13 @CHPyi

Aynen fetö gazetesi kapandığı zamanda kılıçdaroğlu ZAMN gazetesine destek olmuştu. bu adam fetöcü deüilde nedir? bu adam şimdi Beşiktaş belediyesinin yolsuzluğunu örtyor bu adam hırsız değilde nedir. . bu adam gezi olaylarını destekledi onlarla beraber miting yaptı bu adam teröris değilde nedir? bu adam can dündarı ve t ABD ajanlarını destekledi yurt dışına kaçırdı bu adam ABD ajanı değilde nedir.? bu adam türkieyye gelmeyin güvenli değil değip Türkiyeye ihanet etmedimi* bu adam Türkiye düşmanı değilde nedir.? bir tek doğrusu olmayan adam yalancı değilde nedir?

Beğenmedim! (26)
Avatar
ohal derhal sonlandirilmali 2018-01-05 14:51:00

fransada ohal sadece terrorü kapsiyordu ülkemizde ise khk ile cok onemli yasalar cikartiliyor varlik fonunun terrorle ne ilgisi var ?? ohal artik sonlandirilmali 15 temmuz 2017 dan beri ohal sene oldu 5 ocak 2018 pes valla polis mit ordu emrinizde mecliste cogunluk elinizde istediginiz yasayi cikartiyorsunuz genis kapsamli yasalara uygun terror yasasi cikartirsiniz olur biter bu sekil meclis by pass milli irade by pass yeter artik burasi ali babanin ciftligimi ?? dünyanin neresinde khk ile yasalar cikartiliyor ??

Avatar
CHP & IYI Parti kazanir 2018-01-05 14:54:46

akp erir mhp tarihe karisir

Misafir Avatar
ÖÖÖÖÖcü 2018-01-08 16:15:35 @CHP & IYI Parti kazanir

aynaya baksana bi

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ÖÖÖÖÖcü 2018-01-05 18:45:54 @CHP & IYI Parti kazanir

bende olsam Öcü görmektense karşına çıkmam daha iyi. adamın yüzüne bakanın işi ras gitmez vAllahi. büyükler dedi " yüzünde meymenet yok " diye işte kemal canlı örnek. ama bakmamanızı tavsiye ederim işleriniz aksi gider yüzüne bakarsanız.

Beğenmedim! (12)
Misafir Avatar
TERBİYE yerlerde, kemal azıttı 2018-01-05 18:43:10 @CHP & IYI Parti kazanir

Bir şey daha var; sanıyorlar ki emekliye 3-5 kuruş para verdik, sesini kesecek, asgari ücreti biraz artırdık işçinin sesi kesilecek. Sarayında oturuyorsun; diyorsun ki, "Yüzüne gözüne dizine dursun, 1600 lira veriyoruz"... Senin yüzüne gözüne dursun, sarayda oturuyorsun.**************bu insan sözde insan ve bir parti başkanı! terbiye, onur, haysiyet, ahlak, insanlık, görgü kuralları, konuşma adamı SIFIR. kınıyorum kılıçdaroğlunu vatandaş olarak.

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
ankara 2018-01-05 18:09:48 @CHP & IYI Parti kazanir

'DİN-İMAN EDEBİYATI YAPIP MALI GÖTÜRENLERDEN DEĞİLİM'*****YAAA SENMİ? peki Türkiye düşmanlığını nereye sokacağız? peki yolsuzlukların baş mimarı ve avukatları olduğunu nereye sokacağız? peki Türkiyeyi Avrupaya, emperyalist güçlere şikayet ettiğini nereye sokacağız? peki eeey dünya duyun görün biz baskı altındyız, güvende değiliz bize yardım edin dediğin ihaneti nereye sokacağız? kılıçdaroğlu bu ülkede bu kadar yüzsüzlük, güvensizlik yalanlar ile meşhur olmuşken erken seçim istemenin gayesi ne? yoksa oy çalır iktidar oluruz diye size yardım edeceklerini söyleyenlermi oldu? hadi ordan bee. git işine. . Türkiye seni asla istemiyor.

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
peeeeeh 2018-01-05 17:40:42 @CHP & IYI Parti kazanir

Yenilen pehlivan güreşe doymaz mış. .kominik adam

Beğenmedim! (12)
Misafir Avatar
peeeeeh 2018-01-05 17:38:15 @CHP & IYI Parti kazanir

KOOOOOOminik adam sahnede seçim istiyor. üç beş yağcıyı yanınd görüp damarı kabarmış.

Beğenmedim! (12)
Avatar
masum erlerimizi linc edenler yargilansin 2018-01-05 14:56:56

Darbeyi Televizyondan Öğrenen Asker Şaştı Kaldı!
https://www.youtube.com/watch?v=UiCRqQgsyos

Misafir Avatar
Tarih rezilliği 2018-01-05 17:44:10 @masum erlerimizi linc edenler yargilansin

Bu kemal türkiye düşmanı kim varsa onların yanında. teröristlere tek tip elbise giydirilmesine neden karşı çıktı? onların avukatıda ondan. ama avukatlıkla alakasıda yok haa. cahil boş boğazın teki ama gel görki ana muhalefet partisi başkanı! pess yani, tarih böyle rezillik görmemiştir.

Beğenmedim! (12)
Avatar
SADAT 2018-01-05 14:53:22

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, HÖH'le ilgili şunları söylemişti https://www.youtube.com/watch?v=dCPdSKJqepg

Avatar
8.5 MİLYAR DOLAR RÜŞVET 2018-01-05 15:46:45

ZENCANİ: 8.5 MİLYAR DOLAR RÜŞVET DAĞITTIM
https://www.youtube.com/watch?v=FPP_OlXCeb4

Avatar
sabah atv nasil el degistirdi 2018-01-05 15:46:00

https://odatv.com/man-adasina-kadar-gitmeye-gerek-yok-sabah-atv-nasil-el-degistirdi-0112171200.html