Perinçek'ten Erdoğan'a, 'Aynı gemideyiz’

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, ABD'ye yaşanan krizde 'aynı gemide değiliz' diyenlere tepki göstererek, "Bugün ya Tayyip Erdoğan'la birlikte ABD emperyalizmine karşı Türkiye gemisindesin ya da Amerika gemisindesin! Üçüncü bir gemi yok!" dedi. Perinçek, "Vatan Partisi, Vatan Savaşında büyük çoğunluğu emekçi olan bu milletin cephesindedir. Vatan Partisi, ABD'ye karşı mücadele eden Tayyip Erdoğan ile birlikte Türkiye gemisindedir" açıklamasında bulundu.

Perinçek'ten Erdoğan'a, 'Aynı gemideyiz’

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, ABD'ye yaşanan krizde 'aynı gemide değiliz' diyenlere tepki göstererek, "Bugün ya Tayyip Erdoğan'la birlikte ABD emperyalizmine karşı Türkiye gemisindesin ya da Amerika gemisindesin! Üçüncü bir gemi yok!" dedi. Perinçek, "Vatan Partisi, Vatan Savaşında büyük çoğunluğu emekçi olan bu milletin cephesindedir. Vatan Partisi, ABD'ye karşı mücadele eden Tayyip Erdoğan ile birlikte Türkiye gemisindedir" açıklamasında bulundu.

17 Ağustos 2018 Cuma 11:14
Perinçek'ten Erdoğan'a, 'Aynı gemideyiz’

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, ABD'ye yaşanan krizde 'aynı gemide değiliz' diyenlere tepki göstererek, "Bugün ya Tayyip Erdoğan'la birlikte ABD emperyalizmine karşı Türkiye gemisindesin ya da Amerika gemisindesin! Üçüncü bir gemi yok!" ifadesini kullandı. Perinçek, ABD'ye karşı mücadele eden Erdoğan'ın yanında olduğunu söyledi.

Perinçek, Aydınlık gazetesinde bugün yayımlanan yazısında Türkiye'nin vatan savaşı verdiğini belirterek, ABD'nin ekonomik yaptırımlarının PKK ve FETÖ'yü koruma bağlamında olduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'ye karşı mücadele cephesinde yer aldığını söyleyen Perinçek, "Vatansız sahte solcu, 'Tayyip Erdoğan karşıtlığı' perdesinin arkasına saklanarak ABD emperyalizminin cephesinde" diye yazdı.

Perinçek'in 'ABD gemisinde olanlar' başlıklı yazısı şöyle:

"Türkiye vatan savaşı veriyor. Bu savaş, 24 Temmuz 2015 günü Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ABD piyonu PKK'ya karşı silahlı harekâtıyla başladı. 15-16 Temmuz 2016 gecesi Ankara ve İstanbul'da Türkiye-ABD savaşı yaşandı. ABD'nin FETÖ gladyosunun darbe girişimi silahla ezildi.

24 Ağustos 2016'da Türk Ordusu, Fırat Kalkanı Harekâtıyla Suriye'nin kuzeyinde ABD-İsrail koridoruna girdi. 20 Ocak 2018 günü Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Zeytin Dalı Harekâtı başladı ve savaş devam ediyor.

'VATAN SAVAŞININ SİLAHLI VE EKONOMİK CEPHESİ’

Vatan savaşının silahlı cephesi yanında bir de ekonomik cephesi var. Savaş, aynı savaş. ABD'nin ekonomik yaptırım ve uygulamaları, sonuç olarak PKK'yı ve FETÖ'yü koruma bağlamında.

ABD'nin yönlendirdiği güçler, Vatan Savaşına "Saray Savaşı" dediler. "Saray Savaşı" kampanyasına katılanların bir kesimi, özellikle Afrin Harekâtından sonra ABD güdümünde olduklarını anladılar ve tavırlarını düzelttiler.

Bir de iflah olmaz vatansızlar var. Bunlar, Türk Ordusuna ve Türk Polisine karşı PKK/PYD/YPG ve FETÖ cephesinde göreve devam ediyorlar. ABD'nin psikolojik harekâtlarındaki son görevlerini, "Aynı gemide değiliz" başlığı altında yapıyorlar.

Arkasına saklandıkları perde, yine Tayyip Erdoğan düşmanlığı. "Saray savaşı yürüten" Tayyip Erdoğan ile aynı cephede olmazlarmış. Ne var ki, Tayyip Erdoğan düşmanlığının arkasına saklanarak, bulundukları mevziiyi gizleyemezler. Çünkü yalnız Tayyip Erdoğan'ın karşısında değiller. Her olayda, her durumda, Türk Ordusunun, Türk Polisinin, Türk milletinin ve vatanımız Türkiye'nin karşısında cephe tutuyorlar.

'ABD EMPERYALİZMİ ERDOĞAN'I HEDEF ALIYOR'

Tayyip Erdoğan, Türkiye hükümetinin başı olarak, 24 Temmuz 2015'ten bu yana Türk Ordusu, Türk Polisi, Türk milletiyle birlikte ABD emperyalizmine karşı mücadele ediyor, günün gerçeği budur.

"BOP Eşbaşkanıydı, şöyle yaptı böyle yaptı" gibi geçmişin gerçeklerinin bugün yaşanan gerçeği inkâr etmek için kullanılmasına felsefede safsata denir. Bir olguyu inkâr etmek için, hangi gerekçeye başvurulursa başvurulsun, olgu değişmez.

Gerçek bugünün pratiğindedir: Tayyip Erdoğan, vatan savaşında Türk milletiyle aynı gemide! ABD emperyalizmi, Tayyip Erdoğan'ı hedef alıyor.

"Aynı gemide değiliz" kampanyası yürütenler ise, Türk milletiyle, Türk Ordusuyla, Türk Polisiyle aynı gemide değiller! Peki hangi gemideler?

Vatan savaşının her aşamasında PKK/YPG/YPD ile birlikte cephe tuttular, daima ABD cephesinde oldular. PKK/YPG/YPD'den vazgeçmeyenler, ABD gemisinden başka nerede yaşayabilirler? Bugün de yürüttükleri 'Aynı gemide değiliz' kampanyasında, imzalara bakınız hepsi en başta FETÖ kaçakları ve PKK'lılar.

'SADDAM VE KADDAFİ VE ESAD DÜŞMANLARI HANGİ GEMİDEYDİLER?'

Bu ihanet, yalnız Türkiye'de yaşanmadı. ABD'nin 1990 yılından bu yana bölgemizde yürüttüğü savaşlarda, hep aynı psikolojik harekât yürütüldü.

Önce "Diktatör Saddam katil Saddam, diktatör Kaddafi katil Kaddafi, diktatör Esad katil Esad" kampanyaları yürütüldü, arkasından Irak'a, Libya'ya ve Suriye'ye karşı savaş tezgâhlandı. Bu savaşlarda ABD'nin psikolojik harekâtına katılanlar, kendi milletlerine karşı işgalci emperyalistin aleti oldular. ABD Ordusuyla birlikte kendi ülkelerine karşı savaştılar, hatta Irak Komünist Partisi gibileri ABD'nin kurduğu Bağdat hükümetinde sandalye sahibi bile oldular.

1990 yılında ABD Irak'a saldırıya hazırlanırken, Türkiye'deki Sahte Solcular, "Ne Sam ne Saddam" diyorlardı. Niyetleri ne olursa olsun, Saddam düşmanlığı üzerinden ABD'nin cephesine düştüler. Bugün de "Saray Savaşı" kampanyasının vardığı yerdeler, ABD ile aynı gemideler.

'ÜÇÜNCÜ CEPHE YOK'

Gerçek ortada: Tayyip Erdoğan, ABD'ye karşı mücadele cephesinde. Vatansız sahte solcu, "Tayyip Erdoğan karşıtlığı" perdesinin arkasına saklanarak ABD emperyalizminin cephesinde.

Bugün ya Tayyip Erdoğan ile birlikte ABD emperyalizmine karşı Türkiye gemisindesin ya da Amerika gemisindesin! Üçüncü bir gemi yok!

Savaşlarda üç cephe olmaz. Ya Türkiye cephesindesin ya da ABD cephesindesin. PKK/PYD/YPG ile birlikte değil mi bu Vatansız takımı!

Vatan Savaşının başladığı günden beri, her aşamada, Fırat Kalkanı'nda, Zeytin Dalı'nda, Türk Ordusu Afrin'e girerken, hep ABD gemisinde değil miydi bu Sahte Solcular?

ABD Gladyosu darbeye kalkışınca erken sevinip göbek atmaya başlamadılar mı? Bugün FETÖ'yü hapisten kurtarmak için çırpınmıyorlar mı? ABD gemisinde başka türlü nasıl olunur!

TÜRKİYE GEMİSİNDE KAPTAN OLMAK

Tayyip Erdoğan düşmanlığı üzerinden ABD gemisine yerleşenler, milletle birleşme ve millete dayanarak iktidar olma iddialarını da bütünüyle terk etmiş bulunuyorlar. Ancak ABD emperyalizmi, Türkiye gemisini batırırsa, onlara da bazı mevki ve makamlar sağlayabilir. Artık bütün istikballeri, ABD'nin ve piyonları olan PKK ile FETÖ'nün bu savaşı kazanmasına bağlıdır. Ne var ki, Türkiye bu savaştan zaferle çıkacaktır. Onların tek kazancı ise, utançları olacaktır.

Türkiye'de halka dayanan bir hükümet kurmak için, öncelikle Türkiye gemisinde olmak gerekir. Türkiye gemisinin kaptanı, ABD gemisinden gelmeyecek! O nedenle Tayyip Erdoğan düşmanlığı üzerinden ABD gemisine binenler, Türkiye'ye karşı mevzilenmenin ötesinde, Tayyip Erdoğan'ın yönetimini sürdürmesine de hizmet ediyorlar.

Vatan Partisi, Vatan Savaşında büyük çoğunluğu emekçi olan bu milletin cephesindedir. Vatan Partisi, ABD'ye karşı mücadele eden Tayyip Erdoğan ile birlikte Türkiye gemisindedir. Ve Vatan Partisi, Türkiye'nin bağımsızlığı, bütünlüğü ve üretim ekonomisi için mücadelede, doğru program ve siyaseti, kararlı ve tutarlı eylemi temsil ettiği için geminin kaptanı olacaktır."

Önerilen Haberler
Son Güncelleme: 17.08.2018 11:42
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
D I S C O - Z I O N 2018-08-20 19:25:16

kihkihkih...

Misafir Avatar
ULUSAL KANAL 1 EYLÜL'DE HD YAYINA GEÇİYOR ! 2018-08-23 14:43:15 @D I S C O - Z I O N

FREKANS: 12685 , SEMBOL: 30000 , POLARİZASYON: DİKEY (VERTICAL)
BİLGİ İÇİN: 0212 912 32 80 , WWW.ULUSAL.COM.TR , WWW.ULUSALRADYO.COM

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
TC-KEMÂLİST'TEN PERİNÇEK ABİYE ! 2018-08-23 04:05:28 @D I S C O - Z I O N

ABİ BİRAZ FAZLA RTE'DEN BAHSEDİYORSUN ! BOŞUNA SENDE , BİZDE KÜFÜR YİYORUZ ! BAŞKA KONULARDA VAR ABİ.. SELÂMLAR..

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
ATATÜRK'ÇÜ - WWW.ULUSALRADYO.COM - FM 100.8 MHZ 2018-08-21 13:29:57 @D I S C O - Z I O N

.

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
ATATÜRK'ÇÜ - WWW.ULUSALRADYO.COM - FM 100.8 MHZ 2018-08-21 13:29:34 @D I S C O - Z I O N

.

Beğenmedim! (5)
Avatar
Firat 2018-08-17 11:34:55

Gladio artigi bu çakal her donemin pustudur.

Misafir Avatar
001 2018-08-24 00:27:51 @Firat

evet perinçek yalaka pictir

Beğenmedim! (1)
Avatar
KECi COBANI 2018-08-17 11:39:06

YAKALANDIGIN BU SALGIN HASTALIKTAN KURTULMAN ARTIK COK ZOR O GEMiYE BiNEN ERDOGANLA BERABER BATACAKTIR AMA BEYiNSiZLERiN BOGULMASI MEMLEKETiN YARARINA OLUR

Avatar
Mustafa Elibol 2018-08-17 12:14:08

CHP Gitti yüz bulamadı.Sonra TAYİP yanı na gitti. Tayyip akıllı adam. İlk önce benim için çalış ve çalışmalarını bir göreyim dedi ondan sonra dedi. Perinçek çalışmalar yapıyor daha çok çalışması lazım. ATATÜRK'e de bir kaç lâf etmesi lazım. Karnesi zayıflar la dolu.

Misafir Avatar
hepimiz ayni gemideysek 2018-08-19 23:24:12 @Mustafa Elibol

neden bazimiz pirzola yiyip digeri kuru ekmek yiyiyor

Beğenmedim! (1)
Avatar
Antalyalı Attalos 2018-08-17 11:40:42

Ulan bu kaçıncıTayyip ten antiemperyalist birini yaratma girişimin Salak herif hiçmi akıllanmayacaksın.Senden ne solcu olur ne sosyalist.Senden olsa olsa ancak sosyal faşist olur satılmış dönek herif.

Avatar
Birakin su Perincek safsatalarini 2018-08-17 12:00:13

zaten Bahceli ile Perincek eskiden beri hep AKP gemisindeydiler o gemiden hic inmediler ki.

Avatar
Ata 2018-08-17 12:17:42

Perinç gemi hepimizin bunu bilmeyecek kadar embesil değiliz...biz bu gemiyi kim bu hale getirdi diyoruz...seninle ve senin zihniyetinle farkımız bu...sen geminin Kaptan-ı olmak işleri yerine koymak gibi silintin yok tabı...sen motor daıresınde takılırım dıyorsun...orda karanlıkda abd emperyalızım bilmem ne nutukları atıyorsun...git erdoganın yanına erkeksen motor su alıyor de...en azından uyarını yap....Şeref’inle öl...yada serefınle beynim sayemde su kacagı durdu yolcular kurtuldu de...ama sen daha güverte mavılıkler okyonus sevıyesıne çıkıp hayat ne...yalakalık ne...onu ayır...sonra zaten gerısı gelır....yazıklar olsun sana

Avatar
kendini sıfırladı 2018-08-17 11:29:46

bende bu partinin üyesiydim üyeliğim 3 ay sürdü kendisini sol olarak tarif eden ama devamlı tayyibe övgüler sar eden bu adam gitmedilçe bu partinin oyu yüzde 1 bile olmaz memleketi bu hale getiren tattibin yanında olan bu kişi kendisinide sifırlamıştır bu partiden bir cacık bile olmaz

Misafir Avatar
Vatansever 2018-08-17 14:11:50 @kendini sıfırladı

Sanırım binde 1 demek istediniz.

Beğenmedim! (0)