Perinçek'ten, Erdoğan ve Bahçeli'ye sert çıkış: 'Erken seçim darbesi'

Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek, erken seçim kararının sadece TBMM'de alınabileceğini belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli'nin açıklamalarının hukuksuz olduğunu savundu. Perinçek, TBMM'ye çağrıda bulunarak, “Yetkilerinizi Devlet Bahçeli ve Erdoğan'a devretmeyin" dedi.

Perinçek'ten, Erdoğan ve Bahçeli'ye sert çıkış: 'Erken seçim darbesi'

Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek, erken seçim kararının sadece TBMM'de alınabileceğini belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli'nin açıklamalarının hukuksuz olduğunu savundu. Perinçek, TBMM'ye çağrıda bulunarak, “Yetkilerinizi Devlet Bahçeli ve Erdoğan'a devretmeyin" dedi.

19 Nisan 2018 Perşembe 19:48
Perinçek'ten, Erdoğan ve Bahçeli'ye sert çıkış: 'Erken seçim darbesi'

Ulusal Kanal'a konuşan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli'nin erken seçim kararı alma yetkisi yok. Siz erken seçim kararı alamazsınız, siz ancak darbe kararı yani hukuksuz kararı alabilirsiniz. Erken seçim kararını TBMM alır" ifadelerini kullandı.

Erken seçim kararının sadece TBMM'de alınabileceğini belirten Perinçek, Erdoğan ve Bahçeli'nin erken seçim kararının hukuksuz olduğunu savundu. Perinçek, TBMM'ye çağrıda bulunarak, “Yetkilerinizi Devlet Bahçeli ve Erdoğan'a devretmeyin" dedi.

24 Haziran'da yapılacak seçimlerin demokratik olmayacağını söyleyen Perinçek, partilerin önseçim yapamayacağını belirterek, adayların parti liderlerinin kontrolünde olacağını ve halkın seçme ve seçilme hakkının elinden alınacağını ifade etti. Hukuki süreci başlatacaklarını söyleyen Perinçek, Vatan Partisi'nin her koşulda kendi adayıyla Cumhurbaşkanlığı seçimlerine gireceğini kaydetti. Perinçek'in açıklamaları şöyle:

‘UYUM YASALARI YOK'

"Daha uyum yasaları yok. 100 bin imza toplayarak vatandaşların aday gösterme hakkı var. 100 bin imza nasıl toplanacak belli değil. Ön seçim yapılmayacak. Lider sultası korunacak. Lider mafyalarına teslim edecekler vekil seçimlerini. Ön seçim partilerin hakkı. Bu iki aylık sürede hiçbir partinin erken seçim yapma hakkı yok. Bu süreleri hukukun uygulanmasını imkansız hale getirecek kadar kısaltamazsınız.

Vatandaş milletvekili olma hakkına sahip ama siz süreyi kısaltarak vatandaşın vekil olma hakkını kaldırıyorsunuz, vatandaşların Cumhurbaşkanı adayı olma hakkını ortadan kaldırıyorsunuz. Vatandaş nasıl cumhurbaşkanı adayı olacak? Cumhurbaşkanı adayları ve milletvekilleri partilerin liderleri tarafından belirlenecek. Buna demokrasi denmez mafyokrasi derler. Buradan TBMM'ye çağrıda bulunuyorum, yetkilerinizi Devlet Bahçeli ve Erdoğan'a devretmeyin.

'KORKU İÇİNDELER, NE İÇİN BU KADAR TELAŞ'

Korku içindeler ne için bu kadar telaş. İkisi de seçim tarihi konusunda görüş açıklayabilir ama kafa kafaya verip tarih açıklarlarsa darbeci olurlar. Anayasayı ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Hukuku çiğneyerek anayasayı kaldırırsanız bu da darbe olur. Erdoğan ve Bahçeli'nin evvelden anlaştıkları belli. İkisi de korku içerisinde. MHP siliniyor. Varlıklarını kene gibi AKP'nin sırtına yapışarak sürdürmeye çalışıyorlar. AKP, borçlanma ekonomisinin seçmen tarafından cezalandırılacağını gördü. Borç ekonomisinin sıkıntıları yaşanmadan paldır küldür Türkiye'yi seçime götürmeye çalışıyorlar. Hukuk içinde paldır küldür olmaz, darbelerde olur. Meclis meclis olmaktan çıkıyor, hükümet hükümet olmaktan çıkıyor. Bu bir erken seçim değil, erken seçimler zincirini getirir. Bu sistemle sağlıklı bir Meclis kurma imkanı yok. Buradan bütün siyasi partilere, TBMM'ye sesleniyorum; yetkilerinize sahip çıkın. Sağlıklı bir seçim yapılabilmesi, vatandaşların adayları tanıması, propaganda yapılması için doğru bir takvim uygulanması lazım.

'VATAN PARTİSİ HAZIR'

Meclis bu kararı alırsa gene hazırız. Yapılan seçim çok sayıda insanın hakkını hukukunu yiyecek. Biz 50 bin imza topladık, kalanları da toplayıp seçimlere girebiliriz. Ancak AKP, MHP, CHP adaylarını nasıl belirleyecek. Onların da hakkı yenecek. Partilerde demokrasi yoksa millet önüne konulana oy vermek zorunda kalacak. İki ay on gün içerisinde ön seçim yapma ihtimali bulunmuyor.

OHAL, Türkiye için gerekli ama bu kararların kendisi olağanüstü. Anayasanın tanıdığı haklar çiğneniyor. 1 mart 2003 tezkeresini reddetmesi gibi Meclis'in bu erken seçim çağrısını reddetmesi gerekir. Anayasanın tanıdığı haklar düşünülünce 2 ay 10 günde bu seçim mümkün değil. Normali 3 ay. Daraltılması için bir gerekçe olması lazım. Siz daha iki gün önce 'Kasım 2019 diyordunuz'. 4-5 ay sonra seçim yapılır o zaman sağlıklı bir seçimin çerçevesi yaratılabilir.

Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli'nin kararı erken seçim kararı değil. Onlar hukuk dışı her kararı verebilirler. Verdikleri karar bir cinayetten daha ağırdır. Siz bütün bir milletin geleceğine karşı suikast içerisindesiniz. Bunlar hep korkudan. Normal olarak bu kararın alınması mümkün değil.

‘HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATACAĞIZ'

Vatan Partisi, Türk milletinden hükümet talep ediyor. Vatan Partisi programıyla hem teröre son verir hem üretim ekonomisini hayatta geçirir. Hukuki süreci başlatacağız. Bir yandan da topladığımız 50 bin imzanın yanına 50 bin daha toplamak için süreci hızlandırıyoruz. Seçimlere ilk başlangıç veren parti Vatan Partisi'dir. Önemli olan bu sürecin hukuki olarak gitmesidir. Biz her zorluğun üstesinden gelecek güce sahibiz. Sırtımızdaki yükün artması bizi daha sorumlu kılıyor."

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-04-21 06:21:09

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Misafir Avatar
NİNEM İYİCE AZMIŞ !!!!! 1000'ER 1000'ER YAZIYO ! 2018-04-26 16:09:34 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
hak hukuk adalet istiyoruz 2018-04-25 23:47:55 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Abdüllatif Şener; ''Erken secim, ne Tayyip Erdoğan'ı kurtaracaktır ne de Bahçeli'yi''..
https://www.youtube.com/watch?v=JmsqBPqdKN8

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANI Ümit Kocasakal ☪ ☪ ☪ 2018-04-25 23:31:21 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANI Ümit Kocasakal ☪ ☪ ☪ olsun cok yakisir

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANI Ümit Kocasakal ☪ ☪ ☪ 2018-04-25 23:30:31 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANI Ümit Kocasakal ☪ ☪ ☪
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANI Ümit Kocasakal ☪ ☪ ☪ cok yakisir

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Balyoz davasında Kocasakal böyle konuştu 2018-04-25 23:29:41 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

https://www.youtube.com/watch?v=5Vzea_tfVww

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANI Ümit Kocasakal ☪ ☪ ☪ 2018-04-25 23:27:03 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANI Ümit Kocasakal ☪ ☪ ☪ yakisir

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
CUMHURBAŞKANI Ümit Kocasakal 2018-04-25 23:25:43 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

olabilir..
Vatan partisi Ümit Kocasakal Bey i CUMHURBAŞKANI adayi gostersin garanti kazanir

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
dogru secim 2018-04-25 23:22:22 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

vatan partisi huhuhuu CUMHURBAŞKANI Adayiniz Ümit Kocasakal olsun kesin kazanirsiniz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
cok ciddiyim 2018-04-25 23:21:17 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

vatan partisi huhuhuu CUMHURBAŞKANI Adayiniz Ümit Kocasakal olsun

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Ümit Kocasakal VS recep tayyip erdoğan 2018-04-25 23:09:46 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

https://www.youtube.com/watch?v=bpM8qohHHDY

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Ümit Kocasakal'dan sert sözler 2018-04-25 23:06:31 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

https://www.youtube.com/watch?v=5GoORXWSdbw

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Ümit Kocasakal CUMHURBAŞKANI 2018-04-25 23:05:03 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

adayi olsun vatan partisi huhuhuu adayiniz Ümit Kocasakal olsun

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
E-DEVLET İLE CUMHURBAŞKANI ADAYLARI BELİRLENSİN ! 2018-04-24 21:13:41 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
E-DEVLET İLE CUMHURBAŞKANI ADAYLARI BELİRLENSİN ! 2018-04-24 21:10:51 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
E-DEVLET İLE CUMHURBAŞKANI ADAYLARI BELİRLENSİN ! 2018-04-24 21:10:23 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
E-DEVLET İLE CUMHURBAŞKANI ADAYLARI BELİRLENSİN ! 2018-04-24 21:09:59 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
CİCİDEDE 2018-04-24 21:02:07 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

''Ossman'' ninene koyyimmm....

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Kilicdaroglu Cok Yaşa 2018-04-22 21:37:42 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Bu, tarihi bir sorumluluk tarihi bir görevdir. kilicdaroglu adam gibi adam haktan hukuktan adaletten vatandastan yana demokrasiden yana kilicdaroglu kendine yakisani yapti iyi partiyi desteklemekle milli iradeye saygili davrandi oylarimiz CHPye

Beğenmedim! (15)
Misafir Avatar
CHP & IYI Parti kazanir 2018-04-22 21:25:03 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Metin Feyzioğlu'ndan Erken Seçim Yorumu / Erken Seçim Kararının Sebebi Ne?
https://www.youtube.com/watch?v=dP3B8pttD9E

Beğenmedim! (11)
Misafir Avatar
EMEKLİ KURTADAM cidden sacmaladin 2018-04-22 12:34:31 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

kilicdaroglu ayni hatayi tekrarlamaz EKMELETTİN PEKSİMETOĞLU'NU kimse desteklemez
muharrem inceyi herkes destekler

Beğenmedim! (15)
Misafir Avatar
pirincek in oglu mehmet iyi aday olurdu 2018-04-22 12:32:08 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

veya cagdas cengiz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Biraz da gülün. 2018-04-22 12:22:04 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

https://www.youtube.com/watch?v=08D3DzdCb2o

Beğenmedim! (14)
Misafir Avatar
Gercekler burada 2018-04-22 12:18:15 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

https://www.youtube.com/watch?v=nWy6OKQ6BF4

Beğenmedim! (12)
Misafir Avatar
sakin aglamada pirincek in 2018-04-22 03:14:38 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

cumhurbaskani olmasi cok zor

Beğenmedim! (13)
Misafir Avatar
E-DEVLET İLE CUMHURBAŞKANI ADAYLARI BELİRLENSİN ! 2018-04-21 18:45:00 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
E-DEVLET İLE CUMHURBAŞKANI ADAYLARI BELİRLENSİN ! 2018-04-21 18:44:34 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
E-DEVLET İLE CUMHURBAŞKANI ADAYLARI BELİRLENSİN ! 2018-04-21 18:44:13 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
EMEKLİ KURTADAM 2018-04-21 16:57:41 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

KEMÂL KILIÇKALKANOĞLU ; EKMELETTİN PEKSİMETOĞLU'NU TEKRAR PİYASAYA SÜRECEKMİŞ !?!? TESEV'DEN ÖYLE EMİR ALMIŞ... alttaki NİNEME bu mesaj !

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
percimek 2018-04-21 13:28:23 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

ahirette anca

Beğenmedim! (42)
Misafir Avatar
secim sonrasi ekonomi balon gibi patlar 2018-04-21 12:45:22 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Fatih Portakal'dan çok konuşulacak sözler! (Sizi şaşırtacağım) 20.04.2018
https://www.youtube.com/watch?v=Cn-4LnfRsWM

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-04-21 06:50:33 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-04-21 06:50:02 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-04-21 06:49:40 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-04-21 06:49:18 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (3)
Avatar
chp ye uyari 2018-04-19 19:59:40

bu avrasyaciya sakin inanmayin bu erdogan iktidar duser diye endiseye kapilan erdogani masa gibi kullanan bi avrasyaci dogu akdenizde petrol ve dogalgaz bolgeleri paylasilirken erdoganindan olmak istemiyor o yuzden chp kualisyonuna sizmaya calisip hizipcilik yapip hdp yi uzaklastirip kualisyondan erdoganin secilmesi icin elinden geleni yapacak olan bir akp ajanidir lutfen bu degersiz insani icinize almayin erdoganin adamidir ve muhalefeti dagitmakla gorevlidir zaten bu uljeyeze zararli biri abd ingiltere dogu akdenizi ruslara yedirmez bu hayalci ulkemizi batiya karsi dusman edip boldurtecek batiya hayal aleminde bunlar abd dogal kaynaklari yedirirmi hic ortadoguda o yuzden bu akp liden uzak durun bu tehlikeli adamin tek derdi erdoganin iktidari kaybetmemesi odu kopuyor akp kazanamaz diye tek derdi budur bu akp ajanini icinize sokarsaniz simdiden gecmis olsun uzak durun bu iblis den

Misafir Avatar
VATAN PARTİSİ GEÇİRE GEÇİRE GELİYOOOR NİNEEEY.. :) 2018-04-25 16:39:54 @chp ye uyari

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
CİCİDEDE 2018-04-24 21:04:17 @chp ye uyari

''Ossman'' ninene koyyimmm....

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
CİCİDEDE 2018-04-24 21:04:17 @chp ye uyari

''Ossman'' ninene koyyimmm....

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
YUKARIDAKİ ANALİZ İÇİN İLERİ DERECE MORON OLMALI ! 2018-04-21 06:23:38 @chp ye uyari

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
dogruya dogru dr perincek dogrulari 2018-04-21 00:18:03 @chp ye uyari

konusmus

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Dinler Arası Diyalog ve Eşbaşkanı Tayyip 2018-04-21 00:11:40 @chp ye uyari

https://www.youtube.com/watch?v=8GJ4Ehm6wYE

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
cumhuriyetçi ittfiak 2018-04-20 01:50:37 @chp ye uyari

AKP kaybederse Amerika reisi eline geçirecek gereken pisliği yapacak .

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Türkiye 20 Temmuz 2016 tarihinden beri OHAL 2018-04-20 00:18:43 @chp ye uyari

ile yönetiliyor.” OHAL oldu bu hal OHAL sadece terroru kapsamasi gerikerken varlik fonu khk ile yasalasti dunyanin neresinde khk ile yasalar cikartiliyor ?? dunyanin neresinde ohal varken secime gidiliyor birde iki kisi istedi diye erken secim ??? mit polis ordu zaten akp nin emrinde askerlerimiz afrinde savasirken nerdeyse hergun sehit haberleri gelirken akp mhp secim derdinde koltuk derdinde pess gercekten pess

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
eyyy bahceli paldir kuldur erken secimmi olur 2018-04-19 23:38:34 @chp ye uyari

demokrasi yok sayilamaz iki kisi keyfi secim karari alamaz hukuga aykiridir
Turkiye Buyuk Millet Meclisi secim icin karar verir

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Ossman 2018-04-19 22:33:07 @chp ye uyari

Ne oldu pirincik hani tayyip sizin cizginize gelmisti. chp ye atip tutuyordun. senin bos bos konustugunu biz biliyorduk ! Sen yine apoya karafil vermeye gitsen cok iyi olur

Beğenmedim! (27)
Misafir Avatar
eyy bahceli bu erken secim neyin nesi 2018-04-19 21:49:10 @chp ye uyari

askerlerimiz sehit olurken afrinde hala savastayken ulkemizde hala ohal varken akp nin mhp nin derdi erken secim koltuk derdi

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Batarken büyüme rekoru kıran tek ülkeyiz ! 2018-04-19 21:31:46 @chp ye uyari

Batarken büyüme rekoru kıran tek ülkeyiz !
https://www.youtube.com/watch?v=r1_uQgMTZWI

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AKP EKONOMIDE SINIFTA KALDI 2018-04-19 21:16:04 @chp ye uyari

"TÜRKİYE EKONOMİK İNTİHARA GİDİYOR"
https://www.youtube.com/watch?v=UCC6bzTgwhA

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
eyyy erdogan 2018-04-19 20:52:27 @chp ye uyari

demokrasilerde zaman bellidir vakit gelir cikarsin secimi yaparsin siz 2019 senesine hazirlanin ohal kalkmadan erken secim demokrasilerde olmaz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
eyyy akp 2018-04-19 20:52:02 @chp ye uyari

demokrasilerde zaman bellidir vakit gelir cikarsin secimi yaparsin siz 2019 senesine hazirlanin ohal kalkmadan erken secim demokrasilerde olmaz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
eyyy bahceli 2018-04-19 20:51:32 @chp ye uyari

erken secime parami harciycaksiniz hala ohal varken secimmi olur kac senede secim yapiliyor yeterin artik demokrasilerde zamani gelince secim yapilir birilerinin keyfi secim istedi diye secim yapilmaz herkes 2019 senesini beklesin

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
keyfe kader birileri secim istedi diye 2018-04-19 20:49:08 @chp ye uyari

secimmi olur herkes adam gibi 2019 senesini beklesin ohal varken secimmi olur

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
perincek bey dogrulari konusmus 2018-04-19 20:46:56 @chp ye uyari

Doğu Perinçek, "Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli'nin erken seçim kararı alma yetkisi yok. Siz erken seçim kararı alamazsınız, siz ancak darbe kararı yani hukuksuz kararı alabilirsiniz. Erken seçim kararını TBMM alır" ifadelerini kullandı.

Beğenmedim! (3)
Avatar
hasan ali 2018-04-20 00:34:58

hani adalet altın cagını yaşıyordu kimliksiz soytarı beş sene icerde yattın ben neden iceride yattım demedin adalet altın cagını yaşıyor dedin utanmaz it

Avatar
bunlar korku içinde asılacak ikisi kuşkusuz idam 2018-04-20 01:46:40

doğru konuşmuş erken seçim kararının sadece TBMM'de alınabilir başta bulunan iki salağın kararıyla olmaz bunlar

Avatar
kazim 2018-04-19 20:08:35

hic unutamiyorum işid kobaniye girerken nasilda gulup eyleniyordu .insanlikdan nasibini almamis akan kürt kani ile beslenen yaratik irenç bir insan

Avatar
Aydin 2018-04-19 22:07:43

Atatürk ün partisini chp yi hdp sevici ajanlar ele geçirmiş.ulkenin kurutulşu için bu ajanlar teşhir edilmeli

Misafir Avatar
erkomon 2018-04-20 01:47:52 @Aydin

aydın resin göt korkusunda bu sefer ysk da oylarla oynayan kafasından yer bunu unutma

Beğenmedim! (2)
Avatar
necip 2018-04-19 20:04:47

dogrudur chp bu perincek ile kualisyon yapalim derse tuzaga duser bu adam erdogani kullaniyor turkuyeyi batidan doguya cekmek icin onun liderlik vasvini kullaniyor bu ajan misali akp icin secimde gorev alacakdir zaten bunun gibi hayelci ittihatcilarda memleketimizi mahvetmisti buda ayni yoda batiya bizi boldurtur eninde sonunda bu kafalar

Avatar
sadik 2018-04-19 20:11:41

erdogani darbeden kurtaran bu avrasyaci ekip tüm dis politikayi belirliyor bundan erdoganda memnun degil bence secimden sonra bu avrasyaci subaylarin ipini cekmesse essek olur zirlarim ondan cirpiniyor bu zat sonlari fote gibi olacak bu belli secimden sonra erdogan bunlardan kurtulur ulke rahat eder

Misafir Avatar
toprak 2018-04-20 00:44:16 @sadik

yorum yapan arkadaslar çok enteresan. sureklı yanar döner ınsanları taktır edıyorlar. bence doğu bey çook haklıdır. nato ve amerikadan kazık yemeden bıkmadı bazıları

Beğenmedim! (1)