banner87

Saadet lideri Karamollaoğlu: Kendi adayımızı çıkaracağız

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu TV5'te yayımlanan Aykırı Gündem programında Mustafa Yaman'ın konuğu oldu. Deniz Zeyrek ve Sedat Bozkurt'un sorularını yanıtladı. Erdoğan görüşmesine ilişkin açıklamada bulunan Saadet Partisi lideri, ''Türkiye'de bir kutuplaşma hakim. Yerli ve milli ittifak konusunda dışarıda kalanlar sanki gayri milliymiş gibi gösterilmeye çalışılıyor. Ekonomide duvara tosladık. OHAL'in uzatılmaması gerektiğini düşünüyoruz. Bunlar hakimken nasıl hükümetle ortak olacağız? En başından beri söylüyoruz. Kendi adayımızı çıkaracağız'' açıklamalarında bulundu.

Saadet lideri Karamollaoğlu: Kendi adayımızı çıkaracağız

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu TV5'te yayımlanan Aykırı Gündem programında Mustafa Yaman'ın konuğu oldu. Deniz Zeyrek ve Sedat Bozkurt'un sorularını yanıtladı. Erdoğan görüşmesine ilişkin açıklamada bulunan Saadet Partisi lideri, ''Türkiye'de bir kutuplaşma hakim. Yerli ve milli ittifak konusunda dışarıda kalanlar sanki gayri milliymiş gibi gösterilmeye çalışılıyor. Ekonomide duvara tosladık. OHAL'in uzatılmaması gerektiğini düşünüyoruz. Bunlar hakimken nasıl hükümetle ortak olacağız? En başından beri söylüyoruz. Kendi adayımızı çıkaracağız'' açıklamalarında bulundu.

09 Şubat 2018 Cuma 20:25
Saadet lideri Karamollaoğlu: Kendi adayımızı çıkaracağız

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmesine ilişkin Mustafa Yaman'ın konuğu oldu ve yapılan görüşmeya dair, ''ittifakın söz konusu olmadığını, kendi adaylarını çıkaracaklarını'' ifade etti. 

İşte Karamollaoğlu'nun konuşmasından satırbaşları:

Biz uyum yasaları noktasında tekliflerimizi götürdük ve endişelerimizi ilettik.  

 En başından beri Türkiye olarak Ortadoğu'da bir karmaşa içerisindeyiz. Farklı fikirlerin rahatlıkla söylenmesinden yanayız. Bu gerçekleşmezse gerilim artar. İnsanlar basit fikirleri bile söylemedikleri zaman içlerinde birikir ve patlar. İlk başlangıçta bunun üzerinde durdum.

Türkiye'de mevcut kutuplaşma var. Bu kutuplaşmayı sürekli olarak vurgulamaya çalışıyorum. 

Yerli ve milli ittifak konusunda bunun dışında kalan herkes gayri milli gibi gösterilmeye çalışılıyor. Böyle bir istikamette atılacak adımlar huzursuzluğu arttırır.   

Bizim memleketimizde iktidar partisinin dışında fikirler rahatça söylenemezse o zaman kutuplaşma meydana gelir. Bu da farklı fikirlerin kutuplaşmasına yol açar. 

Sizin canınızı yakacak üzecek kadar farklı fikirler söylenemezse fikir hürriyeti demokrasi yok demektir. Benimde en baştan beri söylediğim fikir özgürlüklerinin dile getirilmesidir.

YÜZDE 10 BARAJI MESELESİ

Yüzde 10 barajı 10 olarak devam edecek gibi gözüküyor. Ama biz bunu doğru görmüyoruz. 

''ŞUANKİ İTTİFAK İLE RAHAT OLMADIKLARINI DÜŞÜNÜYORUM''

Anketler ittifakın yüzde 56 bandını geçeceğinden bahsediyor. Ama ben iktidarın bu noktadaki hassasiyetinin o kadar rahat olmadığını düşünüyorum. Bir araya geldiklerinde çok daha fazla milletvekilleri çıkaracaklar. Dışarıya da güçlüyüz mesajı verme derdinde olabilirler. Ama şuanda bu ittifak ile henüz seçimi garantilemiş olduğu anlamına gelmiyor. Benim kanaatim bu yönde. 
Bizim potansiyelimizin çok daha yüksek olduğu kanaatindeyim.  

 Aklımızdan üç veya beş aday geçebilir ama bizi temsil eden bir aday olması gerekir. 

HAZİNE YARDIMI

Seçime gidilirken partilere belli bir taban rakamıyla destek verilmesi gerekir.  

''ERDOĞAN MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEK ÇİZGİSİNDEN ÇIKTI''

Cumhurbaşkanı Erdoğan milli görüş gömlek  çizgisinden çıkıp bu ilkeyle ülke yönetilemez dedi. Türkiye bugüne kadar uygulanan politikalarla görüntüye bakarak çağ almamış gibi gösterilmeye çalışılsa bile böyle bir durumda olmadığımız gözler önünde. Biz başka ülkelere bağımlı bir ülkeyiz.
Köprüler yüksek binalar bize güç katmıyor. Aksine tersine bir etkisi var bunun. Hükümetin garip gurabaya çok muhtaç durumda olanlara bir yardım oluyor. Ama bu insanları tembelleştiriyor.

Biz geçen sene 77 milyar dolar ticari açık verdik. 15 yıldır açık vermediğimiz tek bir yıl yok. 2002'yle kıyaslayınca 77 misli. 

Biz artık borç alamaz bir ülke haline geldik. Varlık fonu bir ipotek listesi.   

Ekonomi iyi yönetilmiş olsaydı Türkiye daha iyi bir noktada olurdu. Borçtan dolayı 77.1 milyar tl faiz ödeyeceğiz. Bunlar çok büyük rakamlar. Bunları nasıl kapatacağız? Devlet her sene tahlil çıkartıyor. Çoğu zaman faiz çok büyük oluyor. Demek ki ekonomi yönetilemez noktaya geldi. Biz buna itiraz ediyoruz. 

Tarımda bir ihracat seferberliği yapacağız dedi tarım bakanı. Bütçede tarıma ayrılan para 14 milyar dolar. o 14 milyar dolar bile verilemiyor. Biz bu sene ya sıkıntı çekeceğiz ya da tarımda ithalata başvuracağız. Burada bir tutursızlık var. 

Türkiye'de bunlar hakimken biz nasıl bunlarla ortak olacağız?

Saadet Partisi'nin ittifak noktasındaki kırmızı çizgisi, kutuplaşmaya sebebiyet vermeyecek, bir oluşum olması.

Biz milli görüş prensiplerini bırakmadığımız için şuan buradayız. Pragmatik davranmış olsak hükümetin yanında olurduk. 
Biz başkanlık sistemine karşı değiliz fakat kuvvetler ayrılığı ilkesi olduğu noktasında başkanlığı kabulleniyoruz. 

Kuvvetler ayrılığı ilkesi olmazsa olmazımızdır. Biz bu prensibi benimsemiş bir partiyiz. Bugün adalet mekanizmasına güven çok aşağı seviyelerde. Adaleti sağlamak bizim en önemli görevimiz. Buna itiraz edecek kimseyi görmüyoruz.  

OHAL ilanı ilkte doğrudan  ve hızlı kararlar almak içindi. Ama OHAL olağan hale getirildi. 

Biz OHAL'in uzamaması gerektiğini söylerken hükümet böyle düşünmüyor. 

ABD hangi ülkede olursa olsun istediği grupla işbirliği yapıyor ve işi bitince ilişkisini kesiyor. Tamamen pragmatik bir anlayış çerçevesi. Amerika sadece kendisinin ve İsrail'in çıkarını gözetir.

Başlangıçtan beri kendi adayımızı çıkaracağımızı söyledik. 

Hava Harp Okulu öğrencileri mağdurlar. Bunlar daha çocuk. Bir harekata öncülük edecek vasfa sahip değiller. 

Ekonomide dibe vurduk, duvara tosladık. Bu Türkiye'nin Avrupa'ya çok daha fazla tavizler vermeye zorlayabilir.  

Cumhurbaşkanının garanti almadan erken seçime gideceğini düşünmüyorum

Esad rejiminin son yaşanan katliamlarda parmağı var mı yok mu bilmiyorum. Ama o katliamı Esad yaptıysa affedilir bir suç değildir. Suriye'yle bir temaso olduğu belli. Esad'ın hükümetiyle mi başkalarıyla mı yapılıyor bu temas bir fikrim yok. Ama genel kanaat Rusya ve İran kararlı bir tutum sergilerse Türkiye ona uyma durumunda kalabilir. 

Rusya Sovyetlerin dağılmasından itibaren Kırım'ın işgali dahil ABD'yle çatışmak istemiyor. Dirsek teması halinde.  

Şuan kesinlikle yok deniyor ama gelecekte Esad'lada görüşebiliriz diyebilirler.  Oturulup konuşulabilir. 


   

Önerilen Haberler
Son Güncelleme: 10.02.2018 02:25
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-02-11 16:31:31

☪ TÜRKİYEM İÇİN ATATÜRK'ÇÜ KEMÂLİST ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorev-vakfi.webnode.com.tr/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Misafir Avatar
hep beraber CHP ye 2018-02-16 17:41:53 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Alevi, sunni, kürt , türk herkesi kucaklayan CHP ye oylarımız. tüm azınlıkların hakkını insanca adilce koruyan CHP ye oylarımız.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
hayal dunyasi iste napcan 2018-02-16 02:29:27 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

hahaha

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
CIA'nın, çarpıcı Türkiye raporu. 2018-02-15 02:48:55 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

CIA'nın, çarpıcı Türkiye raporu. Referandumda evet diyenler iyi izlesin.
https://www.youtube.com/watch?v=xaOTfbInCYk

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
BOP YENI DUNYA DUZENI 2018-02-13 22:13:25 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Amerika İsrail Masonlar Gerçeği! Zeitgeist - The Movie: Federal Reserve !! Real America! p1
https://www.youtube.com/watch?v=Y9aw4uKYWa0

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
eyy akp 2018-02-13 02:31:33 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

ta 15 temmuz 2016 dan beri ohal ohal oldu bu hal sene 2018 hala ohal dunyanin neresinde gorulmus khk ile yasalar cikartildigini meclis milli irade by pass kis lastiginin varlik fonunun terrorle ne ilgisi var ?? akp derhal ohal i sonlandirmali mit ordu polis zaten akp nin emrinde terror icin gerekliyse mecliste cogunluk zaten akp nin genis kapsamli terror yasasi cikartilir olur biter

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
EYY AKP 2018-02-13 01:59:11 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

incirlik ve malatya kurecikdeki kalkani neden kapatmiyorsunuz??? afrinde askerlerimizin hayati tehlikede amerika incirlikten yardim etmeye devam edebilir veya ediyor malatya kurecik kalkani incirlik derhal kapatilsin oyle bos bos eyy amerikayla olmuyor icraat lazim icraat

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Kabile düzenine dönüş 2018-02-11 23:59:17 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

https://odatv.com/kabile-duzenine-donus-11021844.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Kabile düzenine dönüş 2018-02-11 23:58:53 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

https://odatv.com/kabile-duzenine-donus-11021844.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9k 2018-02-11 23:36:23 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (11)
Misafir Avatar
Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9k 2018-02-11 23:36:06 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (10)
Misafir Avatar
Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9k 2018-02-11 23:35:49 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
. 2018-02-11 23:18:06 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

https://www.youtube.com/watch?v=IAX9BYlZcvU

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
Doğu Perinçek 2018-02-11 22:48:22 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/924098/Dogu_Perincek__PKK_yoneticilerini_cok_yakindan_tanirim__silah_birakmayi_tartisiyorlar.html

Beğenmedim! (9)
Misafir Avatar
Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9k 2018-02-11 17:10:10 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (9)
Misafir Avatar
Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9k 2018-02-11 17:09:46 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (9)
Misafir Avatar
Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9k 2018-02-11 17:09:31 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
Doğu Perinçek 2018-02-11 16:59:25 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/924098/Dogu_Perincek__PKK_yoneticilerini_cok_yakindan_tanirim__silah_birakmayi_tartisiyorlar.html

Beğenmedim! (11)
Misafir Avatar
Doğu Perinçek 2018-02-11 16:58:16 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/924098/Dogu_Perincek__PKK_yoneticilerini_cok_yakindan_tanirim__silah_birakmayi_tartisiyorlar.html

Beğenmedim! (11)
Misafir Avatar
Doğu Perinçek 2018-02-11 16:57:36 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/924098/Dogu_Perincek__PKK_yoneticilerini_cok_yakindan_tanirim__silah_birakmayi_tartisiyorlar.html

Beğenmedim! (11)
Misafir Avatar
BİLİNÇLİ EMEKÇİ OLMAK İÇİN ! : İŞÇİ KİTAPLIĞI ! 2018-02-11 16:56:17 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

http://www.kaynakyayinlari.com/isci-kitapligi-c2022.html

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
SİPİKERLERİN YAZDIĞI COPY-PASTE KİTAPLARI DEĞİL ! 2018-02-11 16:53:31 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

SİZİ GERÇEK ANLAMDA AYDINLIĞA TAŞIYACAK KİTAPLARI OKUYUNUZ !
http://www.kaynakyayinlari.com/cehaletin-iktidari-makaleler-i-p364243.html

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
((((( ATATÜRK'ÜN BÜTÜN ESERLERİ ))))) 2018-02-11 16:49:13 @☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

http://www.kaynakyayinlari.com/ataturk-un-butun-eserleri-c2002.html

Beğenmedim! (1)
Avatar
Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9k 2018-02-09 22:06:52

.

Misafir Avatar
vatan partili dede sen CHPyi 2018-02-10 01:11:17 @Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9

Lolipop Şekeri mi Zannettin habire CHPye saldiriyon hihihihi

Beğenmedim! (1)
Avatar
Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9k 2018-02-09 22:06:37

.

Misafir Avatar
vatan partili dede sen CHPyi 2018-02-10 01:09:38 @Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9

Lolipop Şekeri mi Zannettin habire CHPye saldiriyon hihihihi

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Karamollaoğlu Bey 2018-02-09 23:35:51 @Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9

CHP ve IYI parti ile birlik olun Turkiyenin yolunu acin lutfen

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Karamollaoğlu Bey 2018-02-09 23:34:35 @Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9

sizi tebrik ediyoruz hep dogrulari konusuyorsunuz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
nihat genc vatan partilimi ?? 2018-02-09 23:31:54 @Y-CHP! https://www.youtube.com/watch?v=wW2IreRYf9

ulusal kanalda boy gosteriyor

Beğenmedim! (1)
Avatar
M.G. 2018-02-09 23:00:40

Temel Bey çok güzel şeyler söylüyor.Beğeniyorum.Ancak,o kirli ittifaka kayabilir diye bir endişem var.Eğer bu kadar güzel fikirlerden sonra gidip kirli ittifaka iltihak ederse,halk nazarında 10 kuruşluk bir itibarları kalmaz.

Misafir Avatar
bizler sagilcak koyunmuyuz 2018-02-11 05:11:58 @M.G.

cumhurbaskanina ortulu odenek basbakana ortulu odenek denetleyen yok bu paralar nerelere harcaniyor hesap verin luks arabalar luks ucaklar kislik saray yetmedi yazlik saray ali babanin ciftligi gibi khk ile istedikleri yasalari cikartsinlar vatandas sagilcak inek demi ekmek makarna yesin saray in ziyafet sofrasini gorunce canimiz cekiyor vergi paralarimiz nerelere harcaniyor ?? gelir dagilimi arasinda ucurum var yeter ya kanimizi iligimizi emdiginiz sizlerin cani can bizlerin patlicanmi ??? zarrab in rusvet verdigi bakanlar yargilanmiyor pes valla dunyanin neresinde bunun ornegi var OKLUK'TA BİR SARAY YÜKSELİYOR Cumhurbaşkanlığı Yazlık Yerleşkesinin Ayrıntıları İlk Kez Orta Çıktı https://www.youtube.com/watch?v=CMXs7jSyKvQ

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
bizler sagilcak koyunmuyuz--------senin sütün bozu 2018-02-11 05:10:39 @M.G.

bence sen adam olmayi kaba kuvvetle siddetle karistirmisin yoksa beni tehdit etmezdin hahaha bence sen adam nasil olunur ogrende gel senin icin uzgunum oyumuz CHPye

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
bizler sagilcak koyunmuyuz-----senin sütün bozuk 2018-02-11 04:59:49 @M.G.

baksana sen resmen beni tehdit etmisin senden korkacagimimi saniyorsun ??? hakkimi her sekil ararim tamammi insanlari tehdit ederek korkutarak sindirirek susturamazsiniz kardesim Kuran da vergi oduycen diye bir ayet yok Kolelik le ilgili bir ayet yok Sarayda saltanat sur birde 1150 odalimi ne zevki sefa yasa yetmedi birde yazlik saray yaptir bizler kolemiyiz asgeri ucret ortada gelir dagilimi adil degilki kul hakki diye birsey var kardesim bizimkisi CAN degilmi birileri israf yasasin diye zevki sefa sursun diye emekli asgeri ucretli memurmu cefasini cekecek millet et yiyemiyor
asagdaki tehditlerin bana islemez kendini bosuna yorma ben biat kulturune karsiyim
hersey seffaf oldugu zaman zaten biat kulturune ihtiyac kalmaz

Nankörlük edenin burnundan gelir biir, küstahlık yapna yaptıklarını en ağır şekilde öder ikii, hainlik yapanın akibet hüsran olur üüüüçç. dahada sayarım ama senin hayatın zaten zindan . sen zaten kapılmışsın küfür ve isyan seline sürükleniyorsun. yazık çok yazık.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
bizler sagilcak koyunmuyuz-----senin sütün bozuk 2018-02-11 04:36:18 @M.G.

orası halkın külliuyesidir diyorsunda o zaman neden halk a acik degil ayrica utan utan ne demek senin sutun bozuk ?? kislik saray yetmiyormu birde yazlik saray yapiliyor ?? dunyada ornek goster belediye binasiyla kulliyenin arasinda dag kadar fark var

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
bizler sagilcak koyunmuyuz-----senin sütün bozuk 2018-02-10 13:43:19 @M.G.

Cumhurbaşkanının sarayı diye laf söylemeyin. orası halkın külliuyesidir. ayrıca bre sefil bir bak bakalım Türkiyede en basit belediye binalarına bak saray gibi hepsi. MAŞALLAH diyeceğiniz yerde siz çatlıyorsunuz. çatlayacaksınız patlayacaksınız . umarım aklınızı başınıza alırda vatana millete faydalı olan AKP ye oy verir ve vebalden kurtulursunuz. isyan ve küfürlü sözleri konuşmayıp adam gibi adam olursunuz.

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
bizler sagilcak koyunmuyuz--------senin sütün bozu 2018-02-10 13:39:59 @M.G.

Bre zavllı ve art niyetli küstah. Türkiyenin bir genel durumuna baktınmı? kalkmış cumhurbaşkanını eleştiriyorsun. bre zavallı 16 yıl AKP öncesi Türkiyede yollarda reno, tofaş, murat 131 kartal otomobiller vardı, bu gün yollardaki en ucuz araba ortalaması yetmiş binlradır. 16 yılda Türkiye dünya ülkesi oldu. cumhurbaşkanı neyinizi aldı ha? Nankörlük edenin burnundan gelir biir, küstahlık yapna yaptıklarını en ağır şekilde öder ikii, hainlik yapanın akibet hüsran olur üüüüçç. dahada sayarım ama senin hayatın zaten zindan . sen zaten kapılmışsın küfür ve isyan seline sürükleniyorsun. yazık çok yazık.

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
seçmen 2018-02-10 13:34:54 @M.G.

Hükümete nasıl ortak olacaklar mışş! aman aman yılanla birlikte yaşamak gibi bir şey. Türkiyenin en köklü partilerinden biri ama başındakı karamollaoğlu ABD hesabına çalışan biri. Türkiye aleyhine çalışan biri. KILIÇDAROĞLU VE CHP Sİ , HDP, İYİ PARTİ VE KARAMOLLAOĞLU bunlar ABD hesabına ve ABD çıkarlarına çalışıyorlar. bu halk bunları görüyor.

Beğenmedim! (7)
Misafir Avatar
bizler sagilcak koyunmuyuz 2018-02-10 08:18:28 @M.G.

cumhurbaskanina ortulu odenek basbakana ortulu odenek denetleyen yok bu paralar nerelere harcaniyor hesap verin luks arabalar luks ucaklar kislik saray yetmedi yazlik saray ali babanin ciftligi gibi khk ile istedikleri yasalari cikartsinlar vatandas sagilcak inek demi ekmek makarna yesin saray in ziyafet sofrasini gorunce canimiz cekiyor vergi paralarimiz nerelere harcaniyor ?? gelir dagilimi arasinda ucurum var yeter ya kanimizi iligimizi emdiginiz sizlerin cani can bizlerin patlicanmi ??? zarrab in rusvet verdigi bakanlar yargilanmiyor pes valla dunyanin neresinde bunun ornegi var OKLUK'TA BİR SARAY YÜKSELİYOR Cumhurbaşkanlığı Yazlık Yerleşkesinin Ayrıntıları İlk Kez Orta Çıktı https://www.youtube.com/watch?v=CMXs7jSyKvQ

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Türkiye Ekonomisi & Özelleştir 2018-02-10 07:37:32 @M.G.

Muhsin Yazıcıoğlu | Türkiye Ekonomisi & Özelleştirmeler
https://www.youtube.com/watch?v=PUADE_Tc00E

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Yabancılara Satılan Türk Bankaları 2018-02-10 07:30:09 @M.G.

https://www.youtube.com/watch?v=c271pySeEtg

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
AKP En Değerli Varlıklarımızı Babalar Gibi Sattı 2018-02-10 07:27:21 @M.G.

Mumcu:AKP En Değerli Varlıklarımızı Babalar Gibi Sattı, Anavatan-Grup-27-02-07/4,
https://www.youtube.com/watch?v=nDKG3CmspBo

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AOÇ,TRT,PTT'YE ÖZELLEŞTİRME DARBESİ 2018-02-10 07:25:02 @M.G.

MEHMET AKKAYA YORUMLADI-AOÇ,TRT,PTT'YE ÖZELLEŞTİRME DARBESİ-15 AĞUSTOS 2016
https://www.youtube.com/watch?v=y1dW_90zbe0

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Borçlanma ve Özelleştirme Gerçeği 2018-02-10 07:23:34 @M.G.

https://www.youtube.com/watch?v=zYw9IjiMe_c

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Kemal Unakıtan "Babalar gibi satarız" 2018-02-10 07:23:02 @M.G.

https://www.youtube.com/watch?v=1tIYfzKwLsQ

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
100'den fazla devlet kurumu için özelleştirme haml 2018-02-10 07:22:18 @M.G.

https://www.youtube.com/watch?v=0-0k6M-HiFY

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
YAP, İŞLET, DEVRET OLARAK YAPILAN ŞEHİR 2018-02-10 07:19:47 @M.G.

HASTANELERİNDE DURUM NE.?
https://www.youtube.com/watch?v=nxjlQwh1o4Y

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Hizmet dedikleri, geçsen de geçmesen de Müteahhid 2018-02-10 07:14:29 @M.G.

firmaya ödüyorsun.
https://www.youtube.com/watch?v=ad30cyiqUy0

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
KÖPRÜ KAZIĞI 2018-02-10 07:13:29 @M.G.

https://www.youtube.com/watch?v=FTbvd-yIX4s

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AKP'nin beton yatırımları borç ile yapılıyor hiçbi 2018-02-10 07:12:39 @M.G.

AKP'nin beton yatırımları borç ile yapılıyor hiçbir katkısı yok -Saadet Partisi 10 Mayıs 2017
https://www.youtube.com/watch?v=t7Sar0BZ6xs

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Karamollaoğlu Bey diyorki 2018-02-10 07:11:30 @M.G.

OHAL ilanı ilkte doğrudan ve hızlı kararlar almak içindi. Ama OHAL olağan hale getirildi.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Karamollaoğlu Bey dogru soze ne denir 2018-02-10 07:08:53 @M.G.

Hava Harp Okulu öğrencileri mağdurlar. Bunlar daha çocuk. Bir harekata öncülük edecek vasfa sahip değiller.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Karamollaoğlu Bey diyorki 2018-02-10 07:04:43 @M.G.

Ekonomide dibe vurduk, duvara tosladık. Bu Türkiye'nin Avrupa'ya çok daha fazla tavizler vermeye zorlayabilir.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Karamollaoğlu Bey diyorki 2018-02-10 07:03:43 @M.G.

Biz artık borç alamaz bir ülke haline geldik. Varlık fonu bir ipotek listesi.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
aynen 2018-02-10 01:12:07 @M.G.

VAllah

Beğenmedim! (0)
Avatar
Derince 2018-02-10 02:05:39

Sayın Karamollaoğlu'nun bir kez daha taktir ettim .Aynı yönde fikırde olmasada inanın gerçek konuşmalarından pek keyif aldım . Bravo diyorum hep doğruları söylüyor kimseyede yanaşmadan .

Misafir Avatar
gercekten saygi duyulcak 2018-02-10 03:38:21 @Derince

insan

Beğenmedim! (0)
Avatar
Karamollaoğlu Bey diyorki 2018-02-10 07:05:35

Tarımda bir ihracat seferberliği yapacağız dedi tarım bakanı. Bütçede tarıma ayrılan para 14 milyar dolar. o 14 milyar dolar bile verilemiyor. Biz bu sene ya sıkıntı çekeceğiz ya da tarımda ithalata başvuracağız. Burada bir tutursızlık var.

Avatar
Karamollaoğlu Bey diyorki 2018-02-10 07:06:49

Biz geçen sene 77 milyar dolar ticari açık verdik. 15 yıldır açık vermediğimiz tek bir yıl yok. 2002'yle kıyaslayınca 77 misli.

Avatar
kemal 2018-02-09 22:11:02

yurt gazetesinin gizli sahipi herhalde bu sakalli yobazdir cunku mansetlerden dusmuyor yurt gazetesi bu sakalliyla yatip kalkiyor

Misafir Avatar
Kaybedenler Kulübü 2018-02-10 03:43:45 @kemal

bahceli ilk secimde baraj alti kaldiginda Kaybedenler Kulübünde misafir edilsin
bahceli bizleri senelerce kandirmis oysa fanatik akp hayrani ve destekcisiymis baskanligin onunu acan adam ege adalarina sus pus kalan bop a sus pus ikiz yasalar meclisten gecmis sus pus bahceli artik sana kim inanir

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Karamollaoğlu Bey Size Sonsuz 2018-02-10 03:36:39 @kemal

guveniyoruz lutfen CHP ve IYI parti ile birlik olun Turkiyemizin yolunu acin

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
akp yatçıya, katçıya farklı mazot fiyati 2018-02-10 02:57:05 @kemal

2002 yılında devletin borcu 242,7 milyar lira 2016 yılında devletin borcu 759,6 milyar lira oldu. 2002 yılında dolar 1,41 lira. 2002 yılında euro 1,42 lira 2017 yilinda euro 4,50 2017 yilinda dolar 3,82 2002 yılında ceyrek altin 24 lira 2017 yilinda ceyrek altin 257,5875 2002 yılında benzin 1,66 lira 2017 yilinda benzin 5,61 TL 2002 yilinda et 5 tl civarindaydi 2017 yilinda et 40 lira civarinda 2002 yilinda ekmek 22 kurus 20017 ekmek 1 lira 2002 yilinda aygaz tup 15 lira 2017 yilinda aygaz tup 100 tl vatandasin akp oncesi borcu 6,6 milyar lira; 2017 vatandasin borcu 425,8 milyar lira Hukumet çiftçiye farklı mazot fiyatı uyguladi yatçıya, katçıya farklı mazot fiyat uyguladi eti samani ithal eder olduk

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ne alaka be 2018-02-10 01:10:25 @kemal

ne fesatsin yurt gazetesi objektif haber yapiyor

Beğenmedim! (1)