CHP İstanbul'dan AKP'yi titretecek görüntü...

CHP İstanbul İl Başkanlığı için, CHP Parti Meclis Üyesi Canan Kaftancıoğlu adaylığını açıkladı. İl Başkanlığı'na tekrar adaylığını açıklayan CHP'nin mevcut İl Başkanı Cemal Canpolat da, Kaftancıoğlu'nun açıklamasına katıldı.

CHP İstanbul'dan AKP'yi titretecek görüntü...

CHP İstanbul İl Başkanlığı için, CHP Parti Meclis Üyesi Canan Kaftancıoğlu adaylığını açıkladı. İl Başkanlığı'na tekrar adaylığını açıklayan CHP'nin mevcut İl Başkanı Cemal Canpolat da, Kaftancıoğlu'nun açıklamasına katıldı.

10 Ocak 2018 Çarşamba 15:19
CHP İstanbul'dan AKP'yi titretecek görüntü...

CHP İstanbul İl Başkanlığı için mevcut başkan Cemal Canpolat adaylığını CHP'nin Şişhane'deki binasında tekrar aday olduğunu 12:00'da açıkladı. Canpolat'ın açıklamasının ardından saat 15:00'dan Kaftancıoğlu CHP İstanbul İl Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.

Kaftancıoğlu, Canpolat'ın adaylık açıklamasına katılırken; Canpolat da Kaftancıoğlu'nun hemen sol tarafına oturarak Kaftancıoğlu'nun açıklamalarını dinledi. Kaftancıoğlu, konuşulanların artık icraata dökülmesi gerektiği için aday olduğunu açıkladı. Kaftancıoğlu, 400'e yakın delegenin kendisine destek verdiğini öne sürdü.

Kaftancıoğlu konuşmasının başında kendi lehine adaylıktan çekinen Gökhan Zeybek'e teşekkür ederek başladı. Bir partilin 'daha büyük salonn istiyoruz, daha büyük' diye bağırması üzerine Kaftancıoğlu 'olsa dükkan sizin, yapacağız hep beraber' diyerek yanıt verdi. Bu yanıt salonda gülüşmeler yaşandı.

Canan Kaftancıoğlu'nun konuşmasında satır başları şu şekilde:

Bu sandalyeye oturmadan önce bir şey söylemek istiyorum. Ben il başkanı olduğumda ilçe başkanlarımın ayakta olduğu hiçbir yerde oturmayacağım. Cumartesi akşamı itibariyle arkamda bana güvenen ilçe başkanlarımın değil, 39 ilçe başkanımın başkanı olacağım.

Örgütümün kıymetli emekçileri, geçmişte ve bugün yönetimde yer almış yönetici dostlarım, milletvekillerim, belediye başkanlarım, meclis üyelerim, memleketin her köşesinden desteği ile güç katan arkadaşlarım, KHK'lar ile ihraç edilen dostlar, aramızda bulunan kadın hareketinin öncüleri, hakikatleri söyledikleri için Silivri'de esir alınan dostlarımın buraya gelerek beni onurlandıran eşleri, 'OHAL'de işimi geri istiyorum' diyerek direnciyle bizlerin direngenliğini arttıran, sokakta direnen yoldaşlar, güçlü iddiasına rağmen 'CHP İstanbul'a kadın aday yakışır' diyerek desteğini sunan ve erkek egemen yapıya rağmen kadın mücadelesine destek sunan sevgili Gökhan Zeybek ve basın emekçisi dostlarım,; başlangıçta şiddetle karşı çıkmalarına rağmen 'mesele memleketse biz fedakarlık yapmaya hazırız' diyen sevgili eşim ve canım kızım hepiniz hoşgeldiniz, iyi ki geldiniz.

Sevgili genler sloganlarımız bu küçücük salonlarda değil, sokaklarda atacağız. Sloganlarımızı sokaklara saklayalım. Olur mu?

Bugün 10 Ocak; çalışan gazetecilerin günün kutlanabileceği günlere diyerek tüm gazeteci dostlarımız bir kez daha analım.  Ve yine Hasan Fehmi'den Hrant Dink'e kadar katledilmiş bu gazetecilerimizi de bu vesile ile bir kez daha anmış olalım.

Dostlar, içinden geçtiğimiz süreci, uzun uzadıya anlatmayacağım. Hepimiz biliyoruz daha doğrusu yaşıyoruz. Bugün bu havasız salonda durum tespiti yapmak için değil, bu durumu nasıl aşacağımızı konuşacağız.

Biliyorum zor bir o kadar da onurlu bir göreve talibim. Talibim, çünkü gerekçelerim var. Bu gerekçeler sevgili ülkemle ilgili, sevgili kentim İstanbul ile ilgili ve Mustafa Kemal Atatürk'ün yol arkadaşları ile birlikte kurduğu, Cumhuriyet ile ilgili çocuklarımızın geleceği ile ilgili ve tek adam rejiminden ülkeyi kurtarmakla ilgili... 

Bu onurlu mücadelede İstanbul'un başka hiçbir ile benzemeyen özel bir yerinin olduğunu hepimiz biliyoruz. Nüfusun beşte birinin yaşadığı, kültürel ve sosyal gelişmelerin çıkış noktası olan kadim kent kimliğine dair bir yönetime kavuşmalı, hem de Türkiye'nin demokrasi ve Cumhuriyet mücadelesinin öncülüğünü yapmalıdır. 

Tarihin bu önemli dönemecinde kaçınılmaz olan mücadelede en önemli görev partimize düşmektedir, yani sizlere, yani bizlere...

Baskı rejiminden, kentlerin yağmalanmasından, tarflı kamu yönetiminden, adaletsizlikten bunalmış olan halkımız öncülüğü partimizden, yani Cumhuriyet Halk Partisi'nden beklemektedir. 'Hak, hukuk, adalet' diyerek milyonmlara umut olmuş Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'den beklemektedir bunu.

Bizler bu görevimizi yerine getirirken, tüm üyelerimizi, parti emekçilerimizi, inançla ve en verimli şekilde değelendirilmeli, görevlendirmeli, parti içinde birliği sağlamalı katılım ve dayanışmadan güç almalıyız.

Bu arada CHP toplantılarında mikrofonlardaki arkadaşlar dinlendirilir, parti içinde unuttuğumuz bir takım taamülleri de yeniden canlandıracağız.

Kendi içimizde oluşturacağımız bu güç ile birlikte, bizi bekleyen mücadelede partimizin dışındaki kesimlere, demokratik kitle örgütlerine, sendikalara, meslek örgütlerine ve kimi konularda farklı düşünen ve demokrasiye inanan, tek adam rejimine karşı olan tüm herkese elimiz uzatmalı, güç birliğine hazır olduğumuzu göstermeliyiz.

Kimlikler, inançlar, cinsiyetler ve daha bir çok şekilde yapılan ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı siyasetin önüne geçmemizin olmazsa olmaz koşuludur bu. Ancak bunları sadece söyleyerek değil, bunlara sonuna kadar inanarak ve gereğini yaparak başarabiliriz. Abil'in Habil'in değil kardeşliğin esas alındığı, hepimizin gurur duyduğu farklılıklarımızla ayrışmak yerine cumhuriyet, demokrasi, insan hakları şemsiyesi altında birleşerek kucaklaşarak bunu başaracağız. 

Sevgili dostlar; kısaca adaylık sürecimden söz etmek istiyorum. Mesele memleketse koltuklar teferruat, o koltuklara oturmak için değil, olması gerekeni oldurmak için bu göreve talip oldum.

Nasıl başaracağız?

Biraz önce kendisine de teşekkür ediyorum. Cemal Başkanımın adaylık açıklamasın katılmıştım. Kendisi de lütfetti ve yanımdalar. Biraz önce sevgili başkan; İstanbul'a dair, Türkiye'ye dair mevcut durumu ve nasıl kurtulacağımıza dair çok güzel önerilerde bulundu.

Sevgili başkanımın söylediği her şeye katılıyorum. Hiç tekrara gerek yok. Ve Cemal beyin söylediği her cümlenin arkasındayız. Burada bir önceki açıklamayı dinleyenler de vardı tekrara hiç gerek yok.

Sevgili başkanın söylediği her şeye katılıyorum. Yalnız bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Ben bu söylenenlerin sadece söylemde kalmayıp, bunları hayata geçirmek için adayım.

Dostlar; sevgili örgütüm sahicilik, samimiyet lafla değil işle varolmak için adayım. Örgütümde de memleket yanarken küçük ama küçücük hesaplar peşinde koşanların yerine alınterini, liyakati mücadeleyi ön plana çıkarmak için adayım. Süslü cümleler kurmak kolay, denersek hepimiz başarabiliriz. Hep birlikte inanarak  kurduğumz cümlelerin alınterimizle, emeğimizle gereğini yapmak için adayım.

Kurulan cümleler aynı olabilir ama mesele okuduğumzu cümlelere ne kadar inandığımız ve gereğini ne kadar yaptığımızla alakalıdır. Gerekeni yapmak için önce örgüt ve hep birlikte hemhal olmamız gerekli. 

Nasıl yapacağız bunu? 

Dedikoduyla değil, işimizle varolduğumuzda yapacağız. Oturduğumuz koltuklarda çamurdan olsun ama benden olsun diyerek adam önermediğimizde yapacağız. Unuttuğumuz unutturulan ve bir an önce hatırlanması gereken partimizin tehamüllerini hatırladığımızda yapacağız.

Lafla değil, inanarak hiç kimsenin değil örgütün ve örgütlü mücadeleye inanarak yol yürüdüğümüzde bunu yapacağız.

Bu süreci çıkarını bir kenara bırakarak mesele memleketse gerisi teferruat diyen inandığını söyleyen söylediği gibi yaşayan arkadaşlarımızla yapacağız

İşte adaylık sürecime arkadaşlarımın iknasıyla çıktım arkadaşlar. Bir de izninizle salonda bulunan varsa delege arkadaşlarımıza şunları söylemek isterim. Bugünlerde üzülerek ama değiştirmeye kararlı olduğum bir şey var. 

Sevgili delege arkadaşlarım sizler ne benim ne sevgili Cemal başkanımın o koltuğa gelmesi için şu anda bir araç değilsiniz. Siz her şeyden önce bu partinin emekçisi yoldaşı ve çalışanısınız. O yüzden bugün kendilerini araç gibi görmek isteyen ya da bunun böyle olmasına izin veren delege arkadaşlarımın kendi hür iradelerine teslim etmelerini istemiyorum. Çünkü CHP ve CHP delegesine yakışan budur.

Seçime gireceğiz ama delege olmadığınızda benim için yine kıymetli olacaksınız.

Sizler her zaman geçmişte olduğu gibi bundan sonrada inanarak mücadelesini verdiğim yolda hep birlikte dava arkadaşım olacaksınız. Ve sevgili arkadaşlar son olarak şunu söylemek isterim. Söz çok, mikrofon olduğu sürece çok şey konuşabiliriz. Ama hakikaten sözün bittiği bir dönemde yaşıyoruz. O yüzden sözü çok uzatmadan artık sokakta inandığımız yerlerde inandığımız işlerde, kendimiz için değil memleket için mücadelede  vereceğimiz yerlerde olabilmek için bugünlerin hazırlığını, bugünden yapmak için son sözlerimi bitirmek isterim.

İl kongresinin bittiği dakikadan itibaren hepimiz için yeni bir dönem başlayacak. Konuşmamın başında söylemiştim. Arkamda duran sayısını bilmediğim her biri çok kıymetli olan bir kişi bile olsa gelip burada, arkamda durmuş 'Canan Kaftancıoğlu senin söylediklerine, yapacaklarına inandım' diyerek ilçe başkanlarm kaç kişiyse hepsi benim için değerli.

İstanbul'da 39 ilçe başkanım olacak ve kongre bittikten sonra ben 39 ilçenin başkanı olmaya kararlıyım. Kongre yarışındaki farkların tümünü bir kenara bırakarak büyük görevimizin sorumluluğunda ve bilincinde olarak hepimizin yapabileceği her türlü katkıyı bir araya getirerek yeni bir dönem için adayım.

İstanbul'u kazanmak için adayım. Ve istanbul'u kazanmakla kalmayıp tek aday yönetimini sonlandırmak için adayım. 

2019 İstanbul Büyükşehir'de partisine ve memlekete kandıracak olan o inanmış ekibin öncüsü olarak adayım ve biliyoruz ki başaracağız. Çünkü bizim arkamızda inancımız, örgütümüz, mücadelemiz ve ayıptır söylemesi 400'e de yaklaşan delegemiz var.  

Önerilen Haberler
Son Güncelleme: 10.01.2018 17:24
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-01-15 06:07:50

☪ TÜRKİYE İÇİN ATATÜRK'ÇÜ KEMÂLİST ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorev-vakfi.webnode.com.tr/ , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Misafir Avatar
☾☆ 2018-01-20 04:27:21 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

chp

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
. 2018-01-20 04:26:35 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

✿*゚‘゚・✿.。.. Chp ✿*゚‘゚・✿.。..✿*゚‘゚・✿.。.. Chp ✿*゚‘゚・✿.。..

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
. 2018-01-20 04:26:15 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

✿*゚‘゚・✿.。.. Chp ✿*゚‘゚・✿.。..✿*゚‘゚・✿.。.. Chp ✿*゚‘゚・✿.。..

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
. 2018-01-20 04:25:44 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

✿*゚‘゚・✿.。.. Chp ✿*゚‘゚・✿.。..✿*゚‘゚・✿.。.. Chp ✿*゚‘゚・✿.。..

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
Poposu SIKISAN ATATURK E 2018-01-20 04:08:57 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

SARILIYOR dune kadar ocalan a cicek dagitmiyormuydunuz hadi ordan

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
vatan partili boy git kendi partinle 2018-01-20 04:06:57 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

ugras chp ye iftira atip durma ok

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
Y-CHP'LİLERİN HEPSİ SİYONİST-PKK'LIDIR ! İNANAN ! 2018-01-18 05:47:49 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

'''' KENDİSİNİ ŞİŞME BOTLA DENİZDE BULUR ! ''''

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
2018-01-17 22:12:09 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Öyle ağlarım ki kendime Ata'm benden gitti gideli
Hayallerim yarıda kaldı yarıda kalan Hayallerimin devami icin CHP CHP

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
2018-01-17 22:05:07 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Öyle ağlarım ki kendime Ata'm benden gitti gideli
Hayallerim yarıda kaldı

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
oleyyyyyyyyyyyyyy 2018-01-17 21:42:51 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

CHP Canan ın taşı ile istanbul u titretecek milleti medya narkozundan uyandiracak CHP cok yasa

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
ece 2018-01-17 20:11:17 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

ben oyumu chp den yana kullanicam

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:47:29 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:46:53 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:46:09 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:45:36 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:44:28 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:43:05 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:41:56 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:41:20 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:39:53 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:39:36 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:39:18 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:38:58 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:38:39 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:38:18 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:37:59 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:37:40 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:37:21 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:36:29 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:36:13 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:35:58 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:35:41 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:35:26 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:34:58 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:34:21 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:34:02 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:32:33 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:31:59 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:31:40 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:31:03 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:30:09 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:29:51 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:29:34 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Beyaz adam geldiğinde, 2018-01-17 14:56:47 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

geldiğinde, bizim topraklarımız, onların ellerinde İncil vardı. İncili verip bizi uyuttular; gözlerimizi açtığımızda İncil bizim elimizde, topraklarımız onlardaydı” Jomo Kenyatta

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☹ ☺ ☻ ت ヅ ツ ッ シ Ü ϡ ﭢ 2018-01-17 14:23:12 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

☹ ☺ ☻ ت ヅ ツ ッ シ Ü ϡ ﭢ

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
noʎ ǝʌol ı CHP i love you chp 2018-01-17 14:20:58 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

noʎ ǝʌol ı CHP i love you CHP

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
ben Orijinal ATATÜRK'ÇÜ 2018-01-17 14:18:26 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

ya imitasyon gozumden kacmaz ☪

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
bakiyom baya bi cosmusun 2018-01-17 14:15:10 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

ben yokken herkese cevap vermisin ☺

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
hihihi 2018-01-17 14:13:32 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

hahaha

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪ 2018-01-17 14:02:42 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪☪ ☪ ☪ 2018-01-17 14:02:03 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
noldi ?? dede cik 2018-01-17 13:59:35 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

☺☺☺eyemesin ?

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☺☺☺iftiralariniz tutmayacak ☺☺☺ 2018-01-17 13:41:14 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

artik CHP zamani

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
CHP KAZANACAK 2018-01-17 13:39:18 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

◕‿◕ ◕‿◕◕‿◕

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
no NO no perincek 2018-01-17 13:38:34 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

◕‿◕

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
◕‿◕ 2018-01-17 13:37:51 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

◕‿◕ no bop ◕‿◕

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Türkiye CHP ile huzur 2018-01-17 13:36:28 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

bulacak bop a hayir diyoruz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Poposu SIKISAN ATATURK E 2018-01-17 13:35:45 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

SARILIYOR dune kadar ocalan a cicek dagitmiyormuydunuz hadi ordan

Beğenmedim! (1)
Avatar
☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-01-15 06:05:39

☪ TÜRKİYE İÇİN ATATÜRK'ÇÜ KEMÂLİST ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorev-vakfi.webnode.com.tr/ , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Misafir Avatar
. 2018-01-20 04:24:14 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

✿*゚‘゚・✿.。.. Chp ✿*゚‘゚・✿.。..✿*゚‘゚・✿.。.. Chp ✿*゚‘゚・✿.。..

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:42:44 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Türkiye CHP ile huzur 2018-01-17 13:34:37 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

bulacak bop a hayir diyoruz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
chp ye karsi 2018-01-17 13:33:27 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

linc kampanyasimi baslattiniz sizi gidi troller iblis sizin yaninizda melek kalir

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
vatan partili 2018-01-17 13:31:48 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

troller ak trollerle bir olmus chp ye terror yakistirmasi yapiyor vay utanmazlar

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
evet 2018-01-17 09:18:52 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

chp ye oy veren teröristlere erzak vermiş olur,

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
türk halkı 2018-01-17 09:18:17 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

CHP BARAJ altında kalacak . başka türlü huzur bulamayız Türkiye olarak

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
AAAAAAA 2018-01-17 09:17:13 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

CHP Canan ın taşı ile mi AKP yi titretecek? haaaa, Canan iyi taş atıyor diye İstanbul ilbaşkanlığına getirdiler. taşına güveniyor. Kılıçdaroğlu zaten dediya "polise direnecek bir il başkanı istiyorum" anladınızmı*

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
Bilinen İlk ''Türk'' Kimdir? ''Yafesin Oğlu TÜRK'' 2018-01-17 04:31:31 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

https://www.youtube.com/watch?v=uPUcd-qz_Ic

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
İstanbul'un ilk Sahibi ''TÜRKLERDİ''..!! 2018-01-17 04:29:35 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

İstanbul'un ilk Sahibi ''TÜRKLERDİ''..!!(Gizlenen Sırlar)
https://www.youtube.com/watch?v=7kxtSFTgyIE

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
MU KITASI 2018-01-17 04:20:53 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Türkler Kayıp Mu Kıtasından mı Geliyor? ''Atatürk ve Kayıp Mu Kıtası Tezi''
https://www.youtube.com/watch?v=eMz3_mfkV1s

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
turklerin gizlenen tarihi 1071 yalani 2018-01-17 03:53:08 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Scythians Askuzai, Sarmatians, Huns: Ethnographic studies of ancient Türkic peoples/Central Asia
https://www.youtube.com/watch?v=l82fmlzLdjc

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
osmanli oncesi kurdugumuz devletler 2018-01-17 03:50:50 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Kimmerler, İskitler, Hunlar, Alanlar, Avarlar, Bulgarlar ve Diğerleri - Eski Türk Elleri (Halkları)
https://www.youtube.com/watch?v=X9QD6dYmeKY&list=PLxvpH3TPjI8naOAXeoM3ASAGXaCLC3Cl1

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
trollerin iftiralari 2018-01-17 03:47:02 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/906322/Canan_Kaftancioglu_boyle_hedef_haline_getirildi__2014_yilinda_168_karakterli_tweet_.html

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
ROMAYI KURAN ATALARIMIZ 2018-01-17 03:45:44 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Etruscans - Ancient Mediterranean Türks (proto-Turkic, R1b-U152 + L23 + U7af)
https://www.youtube.com/watch?v=SKFCs5m19pQ

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ROMAYI KURAN ATALARIMIZ 2018-01-17 03:44:15 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Etrusker Türken | Etruscan Turks | europe | Rasena | Latin Alphabet of Turkic origin !!!
https://www.youtube.com/watch?v=oM-l318gnB8

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi! 2018-01-17 03:39:41 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

https://www.youtube.com/watch?v=dBCXzvY4VoQ

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
istiklal marşı 2018-01-17 03:38:14 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

https://www.youtube.com/watch?v=NgJ4pgoNajE

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☹ ☺ ☻ 2018-01-17 03:31:33 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

☠☠☠ NO susmak ☠☠☠ no no susmak ☠☠☠ ☺☺☺☺

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
sen narsistmisin ?? 2018-01-17 03:16:54 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Sen vatan partili olarak neden chp ye saldirip saldirip duruyorsun ?? neden chp ye terror yakstirmasi yapiyorsun ??? CHP ATAMIZIN kurdugu partidir Kutsaldir kusuru olan ayrilir o ayri konu iftira atmak ayri konu benim kutsal degerlerime nik degistire degistire iftira at hakaret et birde utanmadan milletten kanaliniz icin el uzatip yardim kampanyasi istiyorsunuz birde yapmacik ATATURK sevdasi sergile bizde bunu yutalim ATATURK sevdaniz olsa chp yi nik degistire degistire karalamazsiniz chp lilere hakaret etmezsiniz birde narsistlikte ucmusun baksana kendine 127 begeni puani vermisin haha cok komiksin sen neden kendi gazeteniz ulusal veya aydinlikta yazmiyorsun ?? yoksa sen troll musun ??nesin sen ???
Cevapla
Beğen (127)

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
aydinlik gazetesine veya ulusal 2018-01-17 02:58:59 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

a gitsene vatan partililer neden chp ye sinirsizca saldiriyor cok ayip insan iftira atmamali

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
troller resmen psikolojik terror estiriyor 2018-01-17 02:14:30 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/906322/Canan_Kaftancioglu_boyle_hedef_haline_getirildi__2014_yilinda_168_karakterli_tweet_.html

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
2014 yılında 168 karakterli tweet! 2018-01-17 02:12:59 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/906322/Canan_Kaftancioglu_boyle_hedef_haline_getirildi__2014_yilinda_168_karakterli_tweet_.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
troller fetoyuda gecti 2018-01-17 02:08:17 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/906322/Canan_Kaftancioglu_boyle_hedef_haline_getirildi__2014_yilinda_168_karakterli_tweet_.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
GENÇLİĞE HİTABE 2018-01-16 22:41:00 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

https://www.youtube.com/watch?v=4egrePLXWAw

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CHP ☪ ☪ ☪ KILICDAROGLU ☪ ☪ ☪ CHP 2018-01-16 22:00:09 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

☪ ☪ ☪ CHP ☪ ☪ ☪ KILICDAROGLU ☪ ☪ ☪ CHP
☪ ☪ ☪ CHP ☪ ☪ ☪ KILICDAROGLU ☪ ☪ ☪ CHP

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
bu vedoyu izliyince şok oldum kesin iftiradir 2018-01-16 21:58:17 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

perinçek kimdir
https://www.youtube.com/watch?v=x5K0mhMzqI0

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
bu haber doğrumu ??? 2018-01-16 21:52:30 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Doğu Perinçek'in Üst Düzey Mason Olduğu Ortaya Çıktı
https://www.youtube.com/watch?v=8LsGae-MjuI

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
BOP YENI DUNYA DUZENI 2018-01-16 21:48:54 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

BOP PROJESİ VE ONUN TAŞERONÜ AKP
https://www.youtube.com/watch?v=kskgdTKiDF0

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Mr. AQ 2018-01-16 08:07:37 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

SİYONİST GEORGE SOROS'UN TESEV'İNİN DİZAYN ETTİĞİ Y-CHP İLE
TÜRKİYE'MİZ ANCAK VE ANCAK CEHENNEMİ BOYLAYACAKTIR... :(((

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
TC CİA-SAVAR 2018-01-16 07:50:54 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

MEMLEKET ELDEN GİDİYOR... CHP'DE ''TIK-YOK''
CHP KENDİSİNİ SİYONİZM'DEN KURTARAMAZSA... ''GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM''

Beğenmedim! (7)
Misafir Avatar
YEŞŞE PKK'Lİ Y-CHP ! BEN BÖYLE TABANINDA TAAA...AQ 2018-01-16 07:48:01 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

BU KADAR KARAKTERSİZ ,
BU KADAR DOMALMA MERAKLISI Bİ KİTLE DAHA YOK ! AQ...

Beğenmedim! (7)
Misafir Avatar
100'den fazla devlet kurumu için özelleştirme 2018-01-16 03:11:44 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

100'den fazla devlet kurumu için özelleştirme hamlesi
https://www.youtube.com/watch?v=0-0k6M-HiFY

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
yatçıya, katçıya farklı mazot fiyati 2018-01-16 02:15:23 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

2002 senesinde Dana kıyma 3,95 tl 2002 senesinde Çay 2 tl 2002 senesinde Sucuk 7 tl 2002 senesinde Beyaz peynir 3,5 tl 2002 senesinde Kaşar Peynir 2.250 tl 2002 senesinde tup aygaz 15 tl 2002 yılı çeyrek altın 24 TL 2002 yılında 1lt benzin 1,64TL

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CHP ☪ ☪ ☪ KILICDAROGLU ☪ ☪ ☪ 2018-01-15 18:27:23 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

☪ ☪ ☪ CHP ☪ ☪ ☪ KILICDAROGLU ☪ ☪ ☪ CHP

Beğenmedim! (18)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CHP ☪ ☪ ☪ KILICDAROGLU ☪ ☪ ☪ 2018-01-15 18:26:24 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

☪ ☪ ☪ CHP ☪ ☪ ☪ KILICDAROGLU ☪ ☪ ☪
aman aman Tövbe Tövbe
NO vatan partisi NO NO NO NO MAO NO stalin NO lenin NO cehennem

Beğenmedim! (21)
Misafir Avatar
aman aman Tövbe Tövbe 2018-01-15 18:23:05 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

NO vatan partisi NO NO NO NO MAO NO stalin NO lenin

Beğenmedim! (28)
Avatar
☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-01-15 06:06:36

☪ TÜRKİYE İÇİN ATATÜRK'ÇÜ KEMÂLİST ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorev-vakfi.webnode.com.tr/ , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Misafir Avatar
☪ K O R K M A ! ☪ 2018-01-16 10:14:59 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır parlayacak!
O benimdir, o benim milletimindir ancak!

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül... ne bu şiddet, bu celâl?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal.
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklal.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
istemiyozzzzzzzzzzzzzzzzzzz 2018-01-16 02:17:21 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

perincek i istemiyozzzzzzzzzz ailecek chp diyozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Beğenmedim! (75)
Misafir Avatar
istemiyozzzzzzzzzzzz 2018-01-16 02:16:21 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

istemiyozzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Beğenmedim! (74)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CHP ☪ ☪ ☪ 2018-01-15 18:24:46 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

aman aman Tövbe Tövbe
NO vatan partisi NO NO NO NO MAO NO stalin NO lenin NO cehennem

Beğenmedim! (74)
Avatar
☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-01-15 06:07:05

☪ TÜRKİYE İÇİN ATATÜRK'ÇÜ KEMÂLİST ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorev-vakfi.webnode.com.tr/ , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ ☪ 2018-01-17 15:44:10 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
istemiyozzzzzzzzzzzzz perincek istemiyozzzzzzzzzzz 2018-01-16 02:18:33 @☪ ☪ ☪ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪

ailecek kilicdaroglu diyozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Beğenmedim! (59)
Avatar
MEMLEKETTE Bİ TANE-CİK KUVVACI KALMAMIŞ AQ ! :(((( 2018-01-13 23:40:37

https://www.aydinlik.com.tr/chp-lilerin-buyuk-caresizligi-iste-chp-nin-istanbul-il-baskani-adaylari-politika-ocak-2018-1

Avatar
Y-CHP'YE BENDEN Bİ TARAK HEDİYE AQ !!!!!!!!!!!!!!! 2018-01-13 23:39:06

https://www.aydinlik.com.tr/chp-lilerin-buyuk-caresizligi-iste-chp-nin-istanbul-il-baskani-adaylari-politika-ocak-2018-1

Avatar
BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM ! 2018-01-11 05:14:25

BELLİKİ KADINCAĞIZI ORAYA SÜS DİYE KOYMUŞLAR ! AMA OYUM ONA ! :)
DİĞER HANZOYA BİBOK VERMEM ! İNŞALLAH CANAN HANIMI ÇEKMEZLER !

Misafir Avatar
elanaz 2018-01-16 02:19:44 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

oyumu kilicdarogluna verecem

Beğenmedim! (82)
Misafir Avatar
İİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİB---NEEEEEEEEE---LEEEEEEER 2018-01-15 05:03:02 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

çok müzikal oldu...

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
zarrab davasi 2018-01-15 02:01:19 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Zarrab-Atilla Davasında Jüri Kararını Açıkladı! Metin Feyzioğlu Yorumluyor
https://www.youtube.com/watch?v=XfJGZGFxpDM

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ohal derhal sonlandirilmali 2018-01-14 21:16:39 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

OHAL uzatılması konusuna da değinen Feyizoğlu, başta FETÖ ve PKK olmak üzere tüm terör örgütlerinin OHAL’in uzatılmasını istediklerini ileri sürdü. Feyizoğlu, “OHAL’in verdiği yetkilerin terörle mücadele açısında faydası olmadığını görüyoruz. 3 ay, 5 ay, 6 ay, kabulümüzdür. Türkiye çok ağır bir saldırıyla karşı karşıya kalmıştır. OHAL’in uzatılması başta FETÖ ve PKK olmak üzere, terör örgütleri tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. İstedikleri OHAL’in sürekli uzatılmasıdır. Çünkü OHAL uzatıldıkça Meclis devre dışı bırakılmaktadır. Meclis’ten geçmesi gereken kanunlar OHAL KHK’ları ile yapılmaktadır” diye konuştu.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
akp ye mhp ye yaziklar olsun 2018-01-14 18:40:42 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Askerlerin yemeği araştırılsın' teklifi AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedilmiş!
https://www.youtube.com/watch?v=_NQP0q884oc

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
vatan partisimi 2018-01-14 16:07:39 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

aman aman ALLAH korusun
oyumuz CHPye

Beğenmedim! (18)
Misafir Avatar
arkadas biz yurt gazetesi okurlariyiz 2018-01-14 16:05:42 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

biz aydinlik gazetesi okumuyoruz aslada okumayiz reklam yapmayi birakin bosuna kurek cekmeye gerek yok gidin kendi okudugunuz gazetenizde yorum yazin demin aydinlik gazetenize baktim hic yorum yok yorum neden yok ??? bu soruyu sor kendine
biz hergun yurt gazetesi okuyoruz ve cok mutluyuz hadi gule gule

Beğenmedim! (15)
Misafir Avatar
zirveden 2018-01-14 15:00:54 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

süsleme püsleme şişirme bir süs. haydı bakalım kim kanacak size.

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
UĞUR MUMCU ! 2018-01-14 09:43:51 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.aydinlik.com.tr/ugur-mumcu-gazetecilik-okulu-23-24-ocak-ta-genclik-ocak-2018-1

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
UĞUR MUMCU ! 2018-01-14 09:42:52 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.aydinlik.com.tr/ugur-mumcu-gazetecilik-okulu-23-24-ocak-ta-genclik-ocak-2018-1

Beğenmedim! (7)
Misafir Avatar
:::::::::::::::::::::))))))))))))))))))))))))))))) 2018-01-14 06:53:13 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

.

Beğenmedim! (7)
Misafir Avatar
Korkma - Cesur Ol 2018-01-14 03:17:11 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Korkma - Cesur Ol - Motivasyon Filmi Türkçe Altyazılı
https://www.youtube.com/watch?v=-sZfV3_LNfw

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Hayat İki Bilet - Korkmuyorum 2018-01-14 03:14:11 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=IIfKmHyQp8U

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ELANAZ 2018-01-14 03:12:19 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Zamanında olmuş olanlar olabilir
Kalp krılıp yen İçinde kalabilir
İnsan bu dünya’ya Zaten misafir
Gelişimiz belli Gidişimiz belli değil
İnsanın ömrü bi kere Dünyaya gelince
Kalp kırılınca içinde Yen kalınca
Hayat 2 Bilet sadece
Biri geliş Biri de
Sen istersen dövüş İstersen seviş
Korkmuyorum korkmuyorum
Korkmuyorum korkmuyorum
Hayat senden artık
Hiç korkmuyorum
Bıkmadım bıkamıyorum
Aşk çok yüzsüz
Kaçamıyorum
Hayat senden artık
Hiç korkmuyorum

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi! 2018-01-14 03:06:38 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=dBCXzvY4VoQ

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
https://www.youtube.com/watch?v=rVDjBp8Bb6s 2018-01-14 02:33:20 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

ni...????????????

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
https://www.youtube.com/watch?v=gnrJcBXEr6M 2018-01-14 02:29:58 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

.

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
nine kendine dikkat etsinnn... 2018-01-14 02:27:18 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=pti-6CMWb5Y

Beğenmedim! (9)
Misafir Avatar
https://www.youtube.com/watch?v=pti-6CMWb5Y 2018-01-14 02:26:12 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

.

Beğenmedim! (9)
Misafir Avatar
ama kafamız nası güzel haha 2018-01-14 01:12:35 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=-dIvdJX8O8o

Beğenmedim! (29)
Misafir Avatar
Türkiye'de Çipli Kimlik Kartları ve Rockefeller 2018-01-14 00:53:49 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Türkiye'de Çipli Kimlik Kartları ve Rockefeller Planı
https://www.youtube.com/watch?v=LqT0O_zDJC8

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
rockefellerin itiraflari 2018-01-14 00:52:38 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

http://www.haberiumturk.com/m/?id=8044

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
TÜRKİYE'NİN 450 TON ALTINI İNGİLTERE'DE 2018-01-14 00:51:18 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=27oVb6TrDm4

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Merkez Bankası kimin ???????? 2018-01-14 00:50:00 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Merkez Bankası DEVLETİN DEĞİLDİR ve çoğu bunu BİLMEZ.
https://www.youtube.com/watch?v=k-mNFcd34tc

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
DÜNYAYI KİM YÖNETİYOR 1 - AMERİKAN YALANI 2018-01-14 00:48:19 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=VhX1FpOU7MM

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Paranızı kim basıyorsa gerçek devlet o dur 2018-01-14 00:46:53 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Paranızı kim basıyorsa gerçek devlet o dur, seçtikleriniz değil.
https://www.youtube.com/watch?v=lrt3CPOaL-g

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Federal Reserve Bankasi kimin ??? 2018-01-14 00:45:22 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Siyonizm FED'i (Federal Reserve Bank) Nasıl Ele Geçirdi?
https://www.youtube.com/watch?v=yGQVq8V3d1M

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Dünyayı Yöneten Para Baronu 13 Seçkin Aile 2018-01-14 00:42:51 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=Jhl8_yc6Wtc

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Dünyayı yöneten 13 şeytani aile 2018-01-14 00:40:37 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=--NOe2RFIAc

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ROCKEFELLER " TEK DÜNYA DEVLETİ KURULMAK ÜZERE " 2018-01-14 00:36:29 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=5OHxOIdr84k

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AMERİKA'YI KURAN MASONLAR (TEK PARÇA FULL) 2018-01-14 00:34:58 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=EpSGf8DpviA

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
TC DUMLUPINAR 2018-01-14 00:33:24 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

HADİ SİKTİRİN BEN GİDİYORUM,
SİZ HAYAL KURMAYA DEVAM EDİN...

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
dunyayi yoneten gucler 2018-01-14 00:33:16 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

AMERİKAN BAŞKANLARININ HEPSİ AKRABA, İŞTE KÜRE DÜNYAYI ORTAYA ATAN DERİN ŞEBEKE, DÜZ DÜNYA
https://www.youtube.com/watch?v=aMFuziVsB1g

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
dunyayi yoneten gucler 2018-01-14 00:31:04 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

CHATHAM HOUSE : Bilderberg - C.F.R. - Trilateral Komisyon
https://www.youtube.com/watch?v=1VK6UqnXpiw

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
CFR - Bilderberg - Gizli Örgütler 1. Bölüm 2018-01-14 00:28:56 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=YxEJj4GvOxY

Beğenmedim! (10)
Misafir Avatar
AQ DALLAMALARI: PKK'LILARLA CHP'Yİ KURTARACAKLAR ? 2018-01-14 00:28:04 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

MIŞŞŞŞ... MANYAKLIKTA SON AQ...
BÖYLE TABANA , BÖYLE KADRO... İBNE SİYONİSTLER , SOROS'UN İTLERİ...

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
yeni dunya duzenini cogu insan istemiyor 2018-01-14 00:27:23 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

New World Order - EU, Bilderberg & CFR
https://www.youtube.com/watch?v=Yu-dYzRKEfI

Beğenmedim! (26)
Misafir Avatar
dunyayi yoneten gucler yeni dunya duzeni 2018-01-14 00:23:40 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

5000 Yıldır Dünyayı Yöneten Gizli Güç - Necmettin Erbakan-
https://www.youtube.com/watch?v=4HHZEsn6xHw

Beğenmedim! (20)
Misafir Avatar
hepimiz koleyiz 2018-01-14 00:20:47 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Uyanın, aslında hepimiz birer kuklayız ! Beynimize Takılacak Çip'ten Haberiniz Var mı ?
https://www.youtube.com/watch?v=Hv8Iaqoa084

Beğenmedim! (16)
Misafir Avatar
Ama kafamız nasıl güzel (canlandırma) 2018-01-14 00:13:40 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=G4EpKiWUCo4

Beğenmedim! (57)
Misafir Avatar
insan bi guler bene bu hep asik surat 2018-01-14 00:08:35 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

sen insani hasta edersin

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
kafamiz guzel 2018-01-14 00:07:23 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

o kada başkan bi dinlesene bak bak bak bak bak bizimde kafamız nasıl güzel biliyonmu adamda dediki yaa adam adam çıktı gittimi çıktı gitti bizde dedikki ulan dedik bu adam dedik ne içiyo acaba çünkü bizim kafamız çünkü çok güzel biliyomusun biz bekliyoruz hala adam gelicek dediki ben size güzelliği getirecek felan diye aradan yarım saat geçti kapının zili çaldımı? çaldı zınk adam kapıyı açtı biz zili açtık bizde bekliyoruz adam getirecek güzel bişeyler getirsin diye adam ne dese bize ayakkabılarımı burda unutmuşum dedi yarım saat yalın yalınayak gezmiş bizde bekliyoruz yani kamili :P

Beğenmedim! (66)
Misafir Avatar
TC ÖLÜMSÜZLER 1919 2018-01-14 00:06:06 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

AYRICA DOĞU PERİNÇEK MASON OLMUŞSA !!!!! ONUN DA TAAAAAA....
BU VATAN İÇİN DÜNYADA SİKİLMEDİK AM BIRAKMAM AQ......

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
bizim kafamiz cok guzel biliyomusun haha 2018-01-14 00:04:54 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Bi gün oturduk nasıldı biliyomusun ? Böle oturduk çokta güzel böle ortamımız var, bir arkadaş dediki geldi dediki çok güzel keyfimiz var ooo kapı çaldı nişantaşındayız biliyomusun böle çokta böle ııı göbek bi yerdeyiz evdeyiz şekiliz böle haaa tabi ondan sonra kapının birisi çaldı gra grand tuvalet böle böle beyfendi ga biz şimdi şeyiz ya biraz paçosuz falan herkez böle ayağa kaltı bende misafirim ııııı herkez tabi eyvAllah dedik önümüzü kapattık felan adam kalktı geldiii oturdu. Şeylerimizi içtikkk bir daha içtikkkk adam bize dediki ya dedi bunlarımı içiyosunuz dedi yaaaa aynen bak siz bunlarımı içiyosunuz dedi ben dedi bekleyin dedi atın bunları dedi yaaa gerek yok dedi biliyonmu gerek yok gerek yok dedi ben dedi biraz sonra size gelicem dedi bizde kafamızda güzelll nasıll güzelll aa o kadar güzelki , o kadar güzelki nasıl böle adam çıktı gitti bizde ııı bekliyoruzki adam nasıl gelcek ama bizim kafamız nasıl güzel biliyomusun o biçim o kadar güzel bakk

Beğenmedim! (89)
Misafir Avatar
perincek 2018-01-14 00:01:26 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

ermeni konusunda ulkemizi savundumu savundu dogruya dogru perincek e sonra noldi bilmiyom

Beğenmedim! (142)
Misafir Avatar
perincek 2018-01-14 00:00:14 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

bi ara mason olmak istememismiydi bi sorsana mason olmusmu

Beğenmedim! (137)
Misafir Avatar
chp de tabanida 2018-01-13 23:58:55 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

karsinda dimdik ayakta

Beğenmedim! (139)
Misafir Avatar
VATAN PARTİSİ OLMASA ŞUAN ATATÜRK BİTMİŞTİ !!!!!!! 2018-01-13 23:58:52 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

BUNU ANLAYAMAYACAK KADAR YAHUDİSİNİZ HEPİNİZ...
BEYAZ TÜRK'MÜŞ.... YAHUDİ DEELDE BEYAZ-TÜRK.... AQQQQQQQ....

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
cidden ya sen sarhosmusun 2018-01-13 23:57:36 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

agzini topla fetoyla kim kol kolaydi chp yi suclayip duruyon

Beğenmedim! (139)
Misafir Avatar
Ama kafamız nasıl güzel 2018-01-13 23:56:13 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

ama bizim kafamiz nasil guzel biliyomusun ayyy koptum hahaha
https://www.youtube.com/watch?v=G4EpKiWUCo4

Beğenmedim! (129)
Misafir Avatar
Y-CHP'NİN OLMAYAN TABANINI SİKİİİİM !!!!!!!!!!!!!! 2018-01-13 23:55:26 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

VATANI SATTINIZ İBNELEEEEEEEEEERRRR....
HEPİNİZ AMERİKAYA KAÇTINIZ,,, SİKTİMİNİN ÇAKMA-TÜRKLERİİİ...

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
sen kilicdarogluna kurban ol 2018-01-13 23:50:54 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Hüloggggggggggg hahaha

Beğenmedim! (125)
Misafir Avatar
vatan partisi chp yi niye karaliyo 2018-01-13 23:49:20 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

ayipp be ayip Hülogggggggggggggg

Beğenmedim! (124)
Misafir Avatar
Ama kafamız nasıl güzel vatan partiliyiz 2018-01-13 23:48:16 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Hüloggggggggggggg
https://www.youtube.com/watch?v=G4EpKiWUCo4

Beğenmedim! (112)
Misafir Avatar
ayyy 2018-01-13 23:45:01 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

erdoganci efendini al aydinlik gazetesinde kaybol be adam

Beğenmedim! (115)
Misafir Avatar
senin kafamı güzel cokkkkkkkk komiksinnn 2018-01-13 23:43:31 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=-dIvdJX8O8o

Beğenmedim! (129)
Misafir Avatar
MEMLEKETTE Bİ TANE-CİK KUVVACI KALMAMIŞ AQ ! :(((( 2018-01-13 23:43:12 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.aydinlik.com.tr/chp-lilerin-buyuk-caresizligi-iste-chp-nin-istanbul-il-baskani-adaylari-politika-ocak-2018-1

Beğenmedim! (7)
Misafir Avatar
Y-CHP'YE BENDEN Bİ TARAK HEDİYE AQ !!!!!!!!!!!!!!! 2018-01-13 23:42:05 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.aydinlik.com.tr/chp-lilerin-buyuk-caresizligi-iste-chp-nin-istanbul-il-baskani-adaylari-politika-ocak-2018-1

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERMEYECEM ! 2018-01-13 23:31:58 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

DEMİŞTİM AMA BU KARI DİĞERİNDENDE FAZLA PKK'LIYMIŞ !!!!! ::((((((
NE YAPİM AQ ! Y-CHP'DE HEPSİ AYNI BOK ! BÖYLE TABANINDA TAAA AQ...

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERMEYECEM ! 2018-01-13 23:29:08 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

DEMİŞTİM AMA BU KARI DİĞERİNDENDE FAZLA PKK'LIYMIŞ !!!!! ::((((((
NE YAPİM AQ ! Y-CHP'DE HEPSİ AYNI BOK ! BÖYLE TABANINDA TAAA AQ...

Beğenmedim! (7)
Misafir Avatar
cici dede ; şeker sanıp yanlışlıkla viyagra aldı ! 2018-01-13 23:05:48 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

nalları dikti , bok yoluna gitti... :(

Beğenmedim! (9)
Misafir Avatar
696 sayılı khk ile cikan kanun iptal edilmeli 2018-01-13 02:47:35 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

insan kayirmaca yasa hukuga aykiridir darbe yaptigini bilmeyen asker bir kere nasil darbe yapsin ayrica hepsi garibanlarin cocugu fabrikatörun cocugu öldumu ??duymadim akp li bakanin asker cocugu öldumu ?? duymadim asker emir kuludur cogu köyden kasabadan biat kulturuyle buyumus teslim olmus yerde savunmasiz yatan insani vahsice barbarca linc etmek insanlik sucudur ve bu kisiler yargilanmali suclu sucludur herkes polis savci olmaya kalkarsa ulkemizde duzen olmaz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
istanbul chp nin 2018-01-13 00:21:31 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

evet evet evet chp kazanacak

Beğenmedim! (24)
Misafir Avatar
yoq canim biz senin gibi etege yapismiyor kih kih 2018-01-13 00:18:30 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

ALTIMA BİŞEY YAZANIN 7 SÜLÂLESİ CEHENNEMİN DİBİNE 2 gün önce @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !
BİZİM MEMLEKET BÖYLE ! HERKES PALAVRADAN MÜSLÜMAN ! ::)))))
ÖTEKİ DÜNYA YOK ZANNEDİYOR YAHUDİ-ÇAKMALARI ! ::)))))

Beğen (48) Beğenmedim! (1)

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
alla beni pulla beni kendini pullaya dur 2018-01-13 00:16:46 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

hahaha
YAŞASIN : CANAN KAFTANCIOĞLU !

Beğenmedim! (19)
Misafir Avatar
PESSS ki PESSS dede cik kac niktesin 2018-01-13 00:15:15 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

ayip ayip dede 90 yasinda troll olunmaz hem seni kim kandirdi bolee senin oy hakkin yokki dedecik hihihi

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
bencede ah dede vak dede 2018-01-13 00:13:14 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

sendemi troll oldun hahaha

Beğenmedim! (15)
Misafir Avatar
bence böğle dede yinemi sen ??? 2018-01-13 00:11:55 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

ah dede vah dede 90 yasina geldin oy hakkin yok bosuna yorulma hahaha

Beğenmedim! (12)
Misafir Avatar
bence böğle 2018-01-11 08:48:52 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

hiç özlememiştik. chp kongreleri kavga , birbirlerinin gırtlağına sarılmalar, tehditlerle geçti. bu tabloyu gösteröiyorlar boyalı cici bebelerini iş bilmezlerini süsleyip gösteriyor akıllarınca halkı kandıracaklar. sefiller sizi.

Beğenmedim! (12)
Misafir Avatar
bencede 2018-01-11 08:39:02 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Parti falan tumam ama çalışana oyumu veririm. Tayyip Erdoğan belediyecilikte ve siyasette bir dahidir.

Beğenmedim! (43)
Misafir Avatar
PESSS ki PESSS 2018-01-11 08:38:11 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

Basın kimi şişiriyorsa, Derin güçler kimi sahaya sahaya
biraz gerçekçi olalım kardeşim gerçekçi. İstanbul Erdoğan döneminde şehir oldu , gerçek İstanbul oldu. sürüyorsa bazı sefil ve saf birazda aklıkıtlar hemen onu destekliyor körü körüne!

Beğenmedim! (45)
Misafir Avatar
KEMÂL KILIÇDAROĞLU YERİNE (( CANAN KAFTANCIOĞLU )) 2018-01-11 07:57:53 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

.

Beğenmedim! (69)
Misafir Avatar
YAŞASIN : CANAN KAFTANCIOĞLU ! 2018-01-11 07:55:09 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

.

Beğenmedim! (69)
Misafir Avatar
ALTIMA BİŞEY YAZANIN 7 SÜLÂLESİ CEHENNEMİN DİBİNE 2018-01-11 07:53:06 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

BİZİM MEMLEKET BÖYLE ! HERKES PALAVRADAN MÜSLÜMAN ! ::)))))
ÖTEKİ DÜNYA YOK ZANNEDİYOR YAHUDİ-ÇAKMALARI ! ::)))))

Beğenmedim! (9)
Misafir Avatar
sen versen versen kendine oy verirsin 2018-01-11 05:55:12 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

bizden kaçmaz

Beğenmedim! (22)
Misafir Avatar
ZENCANİ: 8.5 MİLYAR DOLAR RÜŞVET DAĞITTIM 2018-01-11 05:51:48 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

https://www.youtube.com/watch?v=FPP_OlXCeb4

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
exit room 2018-01-11 05:47:11 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

exit room

Beğenmedim! (52)
Misafir Avatar
ALTIMA BİŞEY YAZANIN 7 SÜLÂLESİ CEHENNEMİN DİBİNE 2018-01-11 05:23:50 @BEN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA VERECEĞİM !

.

Beğenmedim! (8)
Avatar
sirada 2018-01-10 15:29:23

Istanbul CHP nin :)

Misafir Avatar
ATATÜRK'ÜN CHP'Sİ ÇOK YAŞAAA 2018-01-10 21:18:59 @sirada

NO akp NO akp
YES chp YES chp

Beğenmedim! (78)
Misafir Avatar
bir zamanlar erdogan cay simit hesabi yaparken 2018-01-10 21:14:02 @sirada

evin kirasini kim oduycek elektrik parasini kim oduycek su parasini kim oduycek coluk cocugun masrafini kim karsilayacak hepsi tarih oldu....... CHP vatandastan yana Kilicdaroglu asgeri ücret 2000 Tl dedi akp red etti CHP haktan hukuktan adaletten yana vatandastan yana o yüzden kazanacak

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
oylarimiz CHPye 2018-01-10 21:08:11 @sirada

İstanbul kutsaldır, tarihtir, temizdir, büyüktür, bereketlidir, istanbul dünya şehridir. bu şehrede aynı vasıflardan insanın başkan olmasi farz artik
artik CHP zamani yerli ve milli olalim

Beğenmedim! (10)
Misafir Avatar
herşey bana seni hatırlatıyor chp 2018-01-10 21:05:49 @sirada

hep CHP hep CHP adalet hak hukuk dürüstlük tüm güzellikler bana seni hatirlatiyor ATATÜRK icin CHP

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
ey istanbul CHP zamani 2018-01-10 21:02:09 @sirada

oylarimiz CHPye

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
Bir zamanlar chp 2018-01-10 18:16:18 @sirada

Mustafa sarıgül vardı! ooooo başbakanlığı yakıştırdılar, onuda çoooook şişirdiler ama patttttladı birden. rezil oldular. ee chp bu işleri şişirmek ve bir andada patlamak. ellerinde patlıyor şişirdikleri her şey. pat pat chp

Beğenmedim! (13)
Misafir Avatar
işte chp şişli belediye başkanı 2018-01-10 18:14:16 @sirada

Gülay Aslıtürk, hakkındaki yolsuzluk iddialarıyla ilgili olarak, ‘‘Bir tek kuruş birşey bulsunlar, belediyenin önünde kendimi yakarım’’ dedikten 38 saat sonra, Şişli Belediye Başkanlığı'ndan ve ANAP'tan istifa etti. Aslıtürk, siyasi hayatına nokta koyduğunu faksla duyurduktan 4 saat sonra da, 3'üncü eşi Orhan Aslıtürk'le birlikte Fransa'nın ünlü tatil beldesi Cote d'Azure'e uçtu.

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
herşey bana seni hatırlatıyor chp 2018-01-10 18:11:48 @sirada

Canan Kaftancıoğlu İstanbul Belediye başkanlığını açıklamış Aklıma Şişli Eski belediye bşkanı Gülay Atığ geldi. Gülay atığ ın yaptığı yolsuzlukları İstanbul unutmadı. Gülay Atığ ıda aynen böğle şişirmişti medya ama yolsuzlukları ayyuka çıktı. kocası şuanda yurt dışında hapiste. ee chp de her türlü yol suzluk var. chp den uzak duracağız.

Beğenmedim! (13)
Misafir Avatar
ege 2018-01-10 18:02:15 @sirada

İstanbul kutsaldır, tarihtir, temizdir, büyüktür, bereketlidir, istanbul dünya şehridir. ee bu şehrede aynı vasıflardan insanın başkan olması gerekir. buda chp de olmadığına göre bunlarınki hayal ürünü.

Beğenmedim! (14)
Misafir Avatar
nursuzali bokz a cevap 2018-01-10 17:52:36 @sirada

bu kaftancı oğlu tam biçilmiş kaftan öylemi? Kılıçdaroğluda İstanbul a belediye başkanı adayıidi oda ŞİŞİRLDİ ŞİŞİRİLDİ seçim akşamı PAAATTT ladıı. kağıthaneye kağıttepe diyenler istanbulu iyi tanıyorlar sen öyle san

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
istanbul chp nin ??????????? 2018-01-10 17:49:56 @sirada

:-))))))))))))))))))))))) koMİKler çooook koMİKler bunlar. aç tavuk buğday ambarı misali.

Beğenmedim! (13)