banner87

Erdoğan: Kınamaktan başka bir şey yapamıyoruz

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı öncülüğünde Yenikapı Miting Alanı'nda Filistin halkına destek amacıyla gerçekleştirilecek 'Zulme Lanet Kudüs'e Destek' mitingine katılacak vatandaşların alana girişleri başladı. Vatandaşlar tekneler dahil olmak üzere toplu taşıma araçlarıyla miting alanına geldi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici de miting alanına geldi.

Erdoğan: Kınamaktan başka bir şey yapamıyoruz

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı öncülüğünde Yenikapı Miting Alanı'nda Filistin halkına destek amacıyla gerçekleştirilecek 'Zulme Lanet Kudüs'e Destek' mitingine katılacak vatandaşların alana girişleri başladı. Vatandaşlar tekneler dahil olmak üzere toplu taşıma araçlarıyla miting alanına geldi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici de miting alanına geldi.

18 Mayıs 2018 Cuma 16:06
Erdoğan: Kınamaktan başka bir şey yapamıyoruz

İşte dakika dakika Kudüs mitingi:

SAAT 16.17

Devlet Bahçeli ve Mustafa Destici sahneye miting kürsüsüne çıktı.

Vatandaşlar öğle saatlerinden itibaren Yenikapı'daki miting alanına gelmeye başladı. Kalabalık her geçen dakika artarken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici de miting alanına geldi.

SAAT 16.18

Başbakan Binali Yıldırım miting kürsüsüne çıkarak vatandaşları selamladı

SAAT 16.19

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan helikopterle Yenikapı'ya geldi

SAAT 16.49

Bahçeli konuşuyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıktı.

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:

İman dolu gönüllerimize günahkarlara aşılmaz duvarlar ördük. Gazze’deki mazlumlar için ayaktayız Ramallah’taki mağdurlar için Allah aşkına kıyamdayız.

Türk ve İslam yurtlarının feryatlarından dolayı yaslıyız. Kurulan her tuzağın karşısındaki hasmı ve haysiyet kalesiyiz. Çünkü biz büyük Türk milletiyiz. Çünkü biz İslam’ın suruyuz.

Kardeşlerimiz bilsinler ki yalnız değiller çaresiz değiller sahipsiz değiller.

Siyonizm kutsallarımıza musallat olmuştur. Hıyanet gövde gösterisi yapmaktadır. Evangelist kapitalist emperyalist tahakküm Kudüs’ün bağrına zehirli mızrak olup saplanmıştır.

Kudüs gitti demekle gitmez düştü demekle düşmez. İsrail’in başkenti demekle bu tartı bu sıkleti çekmez çekemez. ABD’nin hastalıklı yönetimi Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımıştır. Tek kelimeyle yangına benzinle gitmiştir.

ABD başkanı bu hakkı nereden almıştır. Ortadoğu’nun ve Dünyanın dengeleriyle oynamaya nasıl cüret etmiştir. Bu, düşmanlık değil midir. Bölge adeta barut fıçısı gibidir.

Kudüs bizzat kriz havarisi Trump tarafından dinamitlenmiştir. ABD tarafsız arabulucu rolünü tamamen kaybetmiştir.

Uluslararası ceza mahkemesinde yargılanması gereken Netanyahu ve çetesi katlettikleri canların bedelini ama bu dünyada ama diğer dünyada ödeyeceklerdir.

BM üç maymunu oynamaktadır ahlaken vicdanen çökmüştür.

“ALAYINA YUH OLSUN”

Malum İslam ülkeleri kaçak güreşiyor İsrail ve ABD’yi ağızlarına almadan durumu kurtarmaya çalışıyorlar.
Alayına yazıklar olsun alayına yuh olsun. Korkaklık bunları ruhuna işlemiş.

Kudüs asla terk edilmeyecek asla yüzüstü bırakılmayacaktır.

SAAT 17.10

Filistin Başbakanı Rami Hamdallah konuşmasını yapmak üzere kürsüye geldi

Rami el-Hamdallah, "ABD Başkanı Donald Trump aslında büyük bir yanlışın içerisindedir. Başkentini Kudüs'e taşımak istediğinde büyük bir hata yapmıştır. Orada gerçek anlamda Kudüs'ün bir Filistin şehri olduğu ve Filistin başkenti olduğunu unutmaktadır ve bir emrivakiyi dayatmaya çalışmışlardır. Buradan bütün dünyaya ve İslam dünyasına Kudüs'e sahip çıkmaları çağrısında bulunuyoruz. Bizler ABD'nin meşru olmayan bu adımına karşı tek vücut mücadele etmeliyiz, bunu sürdürmeliyiz. Kudüs'ün kendi kimliğini koruyarak yolumuza devam etmeliyiz." diye konuştu.

SAAT 17.22

Başbakan Binali Yıldırım konuşma yapmak üzere kürsüye geldi.

İşte Binali Yıldırım’ın sözlerinden satır başları:

Bu muhteşem meydanda Filistin’de yaşanan İsrail zulmünü lanetlemek için bir araya geldik.
Bu zulüm karşısında ülkemizin mesajını, safını dünyaya ilan etmek için toplandık.

Bugün burada “eşkıya dünyaya hükümdar olmaz” diye sesleniyoruz.

Kadınların gençlerin üzerine kurşun yağdırdılar bunu yapanlar tarih önünde sorumludur ve hesabını mutlaka vereceklerdir. Vahim bir yanlışa imza atarak büyükelçiliğini Kudüs’e taşıyan ABD yönetimi ev başkanı da bu zulme ortak olmuştur. ABD başkanı binlerce Filistinlinin kurşunlanmasını adeta keyifle temaşa etmiştir.

Bu vicdansız eylemden dolayı hepsine yazıklar olsun yuh olsun.
Türkiye zulmü en şiddetli şekilde kınamıştır. Üç gün ülke çapında yas ilan ettik. TBMM’de AK Parti MHP ve CHP’nin mutabakatıyla İsrail zulmünü kınadık. Filistin milletimizin meselesidir.

Sevgiden nasibini alamamış insanlara ve devletlere yazıklar olsun diyoruz. Bu dünyada zulümle payidar olan yoktur olmamıştır.

Filistinlilere acılar yaşatan İsrailli zorbalar da abad olamayacaktır.

Filistin çaresiz değilsin yüce Türk milleti 81 milyon sizinle beraberdir. İsrail hamisiyle efendisiyle elbet yalnız kalacaktır.

SAAT 17.39

TBMM Başkanı İsmail Kahraman konuşmasını yapmak üzere kürsüye geldi.

SAAT 17.48

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasını yapmak üzere kürsüye geldi. Erdoğan konuşmasından önce miting alanında bulunan vatandaşları selamladı. 

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

Bugün Yenikapı özellikle farklı müstesna bir günü yaşıyor. Kalbi Kudüs için atan, öfkesi Kudüs için kabaran, yüreği Kudüs için yanan yüz milyonların sesi olarak bugün Yenikapı’da bulunan tüm kardeşlerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Mitingimize iştirak eden MHP Genel başkanı olmak üzere BBP genel başkanına, siyasi partilerin temsilcilerine özellikle saygılarımı sunuyorum. 

KUDÜS BİR SEMBOLDÜR

İsrail zulmü karşısında sadece ve sadece yüreklerindeki imanın gücüyle mücadele den Filistinli kardeşlerimizi özellikle selamlıyorum. Kudüs sadece bir şehir değildir. Kudüs bir semboldür. Bir imtihandır. Kudüs kıbledir. İlk kıblemizi koruyamazsak son kıblemizin geleceğine güvenle bakamayız. Açık konuşmak gerekirse İslam dünyası Kudüs imtihanında sınıfta kalmıştır. Sadece İslam dünyası değil tüm insanlık da Kudüs imtihanında sınıfta kalmıştır.

Osmanlı devleti 4 asır boyunca Kudüs’ü diğer dinlerin mensupları için de barış ve huzur şehri olarak yönetmişti. Birinci Dünya savaşında yenilen Osmanlı Kudüs’ü de terk etmek zorunda kalmıştı. İşte Kudüs o günden beri huzur yüzü görmedi. Hıristiyanların kutsalları da İsrail tehdidi altına girdi. BM kararına göre Kudüs özle statülü bir şehir olacaktı. 1967 yılında Kudüs’ün işgaline sessiz kalan BM İsrail’in gerçekleştirdiği haksız hukuksuz vicdansız halkasız eylemleri sadece seyrederek bu zulme zımnen ortak olmuştur.

ASIL MÜCADELE SİYONİSTLERLE

Neden dünya beşten büyüktür diyorum anlıyor musunuz? Yoksa bir ABD’nin iki dudağının arasına mahkum olan dünyada zulümden başka bir şey göremeyiz. Onun için ne diyoruz? Zalimler için yaşasın cehennem. Mescidi Aksa’nın yakılması aslında bardağı taşıran son damla olmalıydı. Bunlar Siyonist. Ve bir Siyonizm mücadelesiyle karşı karşıyayız. Ben Siyonistlerle Musevileri birbirinden ayırıyorum. Asıl mücadele Siyonistlerle. Onların Müslümanlara olan düşmanlığı affedilir değil.

ABD’nin iki dudağının arasına mahkum olan bir dünyada zulümden başka bir şey göremezsiniz. Zalimler için yaşasın cehennem. Kudüs’ü unutmadık elleri kolları bağlı bir seyirci olmanın ötesine geçemediğimiz ortada. İsrail aynı pervasızlıkla yoluna devam ediyor. Mescid-i Aksa radikal Siyonistlerin çizmeleriyle kirletiliyor. Biz Müslümanlar kınamaktan başka bir şey yapamıyoruz


 

FİLİSTİN BAŞBAKANI DA KATILDI

Yenikapı'da yapılan 'Zulme Lanet Kudüs'e Destek' mitingine, Filistin Başbakanı Rami Hamdallah da katıldı.

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı öncülüğünde Yenikapı Miting Alanı'nda Filistin halkına destek amacıyla gerçekleştirilecek "Zulme Lanet Kudüs'e Destek" mitingine Filistin Başbakanı Rami Hamdallah da katıldı. Hamdallah, kürsürde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile el ele vatandaşları selamladı. 

MİTİNG ALANINDAN NOTLAR

Mitingin yapılacağı alana bir süre önce başlayan çalışmalar kapsamında, konuşmaların yapılacağı dev bir platform kuruldu. "İnsanlık adına İstanbul ayakta" yazılarının yer aldığı platforma iki dev ekran yerleştirildi. 

Ayrıca meydanın birçok yerine vatandaşların mitingi daha rahat takip etmeleri için dev ekranlar ve vinçlere takılı hoparlörler konuşlandırıldı. 
Alanın etrafına "Zulme Lanet Kudüs'e Destek" yazılı dev flamalar, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın posterleri ile Türk bayrakları asıldı. 

Kendilerine ayrılan güvenlik noktalarından alana girenlere, Türk ve Filistin bayrakları dağıtıldı. 

Öte yandan alanın birçok yerinde itfaiye araçları ve ambulanslar hazır bekletiliyor. Vatandaşların ihtiyaçları için de çok sayıda seyyar mescit ve tuvalet kuruldu. 

Yerli ve yabancı çok sayıda basın mensubunun takip edeceği mitinge, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin de katılması bekleniyor. 

MİTİNGE ULAŞIM

Daha önce miting düzenleme komitesinden yapılan yazılı açıklamada, miting alanına ulaşmak için toplu ulaşımı kullanma çağrısında bulunuldu. 
Miting nedeniyle bazı yolların trafiğe kapatıldığı aktarılan açıklamada, miting alanına rahat ulaşım sağlanabilmesi ve trafikte sorun yaşanmaması için, Marmaray, metro, otobüs ile deniz ulaşımı seferlerinin arttırıldığı, Kazlıçeşme metro istasyonundan miting alanına ulaşım için servis otobüslerinin konulduğu bildirilmişti. 

Önerilen Haberler
Son Güncelleme: 18.05.2018 19:08
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ossmann 2018-05-18 16:57:01

Keml Sunalin zübük filmi aklima geliyor. Milletin yüzüne karsi israile catma, perde arkasinda balli ticaret baglantilari. tayyipi yine Ingiltereye gittiginde tekrar israilin güvenligi ve gelismesi icin and edip söz vermistir.

Misafir Avatar
. 2018-05-25 01:13:36 @Ossmann

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/cumhurbaskani-adayi-ince-kpss-yi-gelistirecek-mulakati-h94459.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ey vatan partililer 2018-05-24 14:47:13 @Ossmann

Bu abuk subuk mesajları yazmakla oy toplayabileceğinizi zannedebiliyorsunuz demek ki.vah vahh

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
HALKIMIZIN CUMHURBASKANI 2018-05-24 14:42:30 @Ossmann

MUHARREM INCE

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
leylaç 2018-05-24 05:46:02 @Ossmann

Tayyip ilk turda seçilecek diye mi bu kadar öfkelisiniz?

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
ŞIŞT NİNE ! PAMUK ELLER CEBE ! DÖKÜL BAKİM ::)))) 2018-05-24 04:42:35 @Ossmann

.

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
Doğu Perinçek seçim kampanyası bağış hesapları : 2018-05-24 04:41:13 @Ossmann

İş Bankası IBAN: TR62 0006 4000 0014 2121 1012 38
Ziraat Bankası IBAN: TR41 0001 0007 9585 6463 1050 01

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
SİYON! https://www.youtube.com/watch?v=S69tfONpaqU 2018-05-24 02:22:48 @Ossmann

.

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
meral aksener diyorki 2018-05-22 23:51:46 @Ossmann

“BURNU UZAYACAK PİNOKYO GİBİ” “Şam Emevi Camii’nde namaz kılacaktı olmadı, Gazze’de namaz kılacaktı hala bekliyoruz. Eyyt Amerika dedi arkasından şeker fabrikalarını sattı. Burnu uzayacak burnu pinokyo gibi…”

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
IMF YE BORC BITTI PEKI DIGER BORCLAR 2018-05-22 22:43:17 @Ossmann

AKP IMF'ye 23 milyar dolar borcu bitirdim diye ovunuyor diger borclardan hic bahsetmiyor AKP 70 milyar dolarlık Cumhuriyet varlıklarını sattı IMF YE BORC 23 MILYAR DOLARDI BUNUNLA OVUNULURMU ?? AKP 16 yılda. 450 milyar dolar borç aldı yapilan kopruler sehir hasteneleri hazine garantili dolar bazinda borc kullananda kullanmayanda oduycek

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
AKP EKONOMIDE DUVAR A TOSLADI 2018-05-22 22:42:39 @Ossmann

AKP 16 yılda. 450 milyar dolar borç aldı 16 yılda. 70 milyar dolarlık Cumhuriyet varlıklarını sattı AKP IMF'ye 23 milyar dolar borcu bitirdim diye ovunuyor diger borclardan hic bahsetmiyor ..AKP nin Suriye macerasi 40 milyara mal oldu belkide daha fazla birde Suriye savasi icin harcanan paralar var ...yapilan kopruler sehir hasteneleri hazine garantili dolar bazinda borc kullananda kullanmayanda oduycek ...Dolar oldu 4.66 ...16 senede istikrari demokrasiyi getiremeyen et i saman i tohum u ithal eden bir partiden ne bekliyebilirizki ciftci mutsuz asgeri ucretli mutsuz memur emekli mutsuz gencler mutsuz artik degisim zamani Millet ittifaki Kazanacak

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
sorulara cevap bekliyoruz 2018-05-22 15:44:38 @Ossmann

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/muharrem-ince-erdogan-a-bunlari-sordu-h94105.html

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
MUHARREM INCE BEY diyorki 2018-05-22 15:21:46 @Ossmann

Erdoğan'a iki sorum olacak. Bu sorulara cevap bekliyorum. Cumhurbaşkanlığının 2917 bütçesi Ocak ayı 15 milyon Şubat 26 Mart 27 milyon Nisan 27 Mayıs Haziran26,Temmuz 32,Ağustos 26,Eylül 29, Ekim 24,Kasım 29 Aralık kaç para 359 milyon. Bu nedir? Cumhurbaşkanlığına ödenek ayrılmış. Sanki devlet malı deniz hikayesi var ya. Ey Erdoğan sen kimin parasını harcıyorsun? Yazık değil mi günah değil mi? 2007 Cumhurbaşkanlığı bütçesi 33 milyon 2014'te 199 milyon 2018'de 845 milyon. 2007'den 2018'e 25 kat artmış harcadığı para.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ali babanin ciftligi gibi 2018-05-22 15:21:16 @Ossmann

basbakana ortulu odenedek sorumsuz cumhurbaskanina ortulu odenek denetleyen yok dunyada ornegi yok sorumsuz cumhurbaskanimiz bu paralari nerelere harcamis merak ediyoruz https://www.youtube.com/watch?v=GWkDg1K4SyA

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
UNUTMADIK 2018-05-22 15:18:09 @Ossmann

YİĞİT BULUT AKP Yİ YERDEN YERE VURUYOR-YIL 2007
https://www.youtube.com/watch?v=XHOn7V7AXp0

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
UNUTMADIK 2018-05-22 12:28:35 @Ossmann

AKP & ABD DOSTLUĞU TAYYİP'e Yahudi Cesaret Ödülü / Yıl:2004
https://www.youtube.com/watch?v=7LuIKjQibi8

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
bay bahceli Turk Milletini Baskanlik konusunda 2018-05-22 11:30:21 @Ossmann

uyarmisti ..eyy bahceli bey baskanlik federasyon demektir buda Turkiyeyi bolunmeye goturectir diyordunuz ve simdi baskanlik sisteminin savunucusu oldunuz ve simdi Millet ittifakini yerden yere vuruyorsunuz nolduda birden bire degistiniz https://www.youtube.com/watch?v=CxG13ZLB6rY

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Melih Gökçek 2018-05-21 22:49:52 @Ossmann

ANKARA YI SEZONDAN SEZON A YAPAY VENEDIK E DONUSTURDU Melih Gökçek KAYIK YERINE YUZEN ARABA HAYAL ETMIS KI DUN SUDA YUZEN ARABALARI GORDUK AKP KENDISIYLE GURUR DUYMUS OLMALIKI KAC SENE ANKARA BELEDIYE BASKANIYDI

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır 2018-05-21 21:42:03 @Ossmann

TROLLER Sizin Icinize Seytan Kacmis Gibi Iftira ve Hakaret asaglama icinizdeki her kotulugu disa vurmusunuz Insanliktan bu Kadarmi Uzaklastiniz Kopek bile cocuga karsi Insana karsi Merhametli Davranirken Cocugu Korurken Cocugu Kopegi savunani bile elinizden gelse linc edeceksiniz GERCEKTEN SIZIN INSANLIGINIZ OLMUS Hepimiz Bu Ulkenin Vatandasiyiz neyi paylasamiyoruz ???ayip ya hergun yorum bolumunde bi yigin iftira hakaret Musluman bir ulkeye hakaret iftira yalan dolan vicdansizlik yakisiyormu ??? futbol takimi tutmuyoruzki herkes kendine gelsin dolar olmus 4.57 insanlar borc bataginda insanlarin alim gucu azalmis hala neyi savunuyorsunuz ayiptir gunahtir iktidar Parti AKP cocuklarimiza sahip cikmali sokakta evsiz barksiz dolu insan var cocuk isciligi filan musluman ulkeye bu yakisiyormu SARAYDA OTUR FAKIR i gorme bu cok gunah http://halktv.com.tr/taksimde-yurek-sizlatan-goruntu-321469

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
TROLLER 2018-05-21 21:37:55 @Ossmann

Sizin Icinize Seytan Kacmis Gibi Iftira ve Hakaret asaglama icinizdeki her kotulugu disa vurmusunuz Insanliktan bu Kadarmi Uzaklastiniz Kopek bile cocuga karsi Insana karsi Merhametli Davranirken Cocugu Korurken Cocugu Kopegi savunani bile elinizden gelse linc edeceksiniz GERCEKTEN SIZIN INSANLIGINIZ OLMUS Hepimiz Bu Ulkenin Vatandasiyiz neyi paylasamiyoruz ???ayip ya hergun yorum bolumunde bi yigin iftira hakaret Musluman bir ulkeye hakaret iftira yalan dolan vicdansizlik yakisiyormu ??? futbol takimi tutmuyoruzki herkes kendine gelsin dolar olmus 4.57 insanlar borc bataginda insanlarin alim gucu azalmis hala neyi savunuyorsunuz ayiptir gunahtir iktidar Parti AKP cocuklarimiza sahip cikmali sokakta evsiz barksiz dolu insan var cocuk isciligi filan musluman ulkeye bu yakisiyormu SARAYDA OTUR FAKIR i gorme bu cok gunah
http://halktv.com.tr/taksimde-yurek-sizlatan-goruntu-321469

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:14:56 @Ossmann

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:14:55 @Ossmann

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:14:55 @Ossmann

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:14:55 @Ossmann

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:14:55 @Ossmann

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:14:55 @Ossmann

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
72 bavul para 2018-05-21 02:08:41 @Ossmann

http://tr.euronews.com/2018/05/18/eski-malezya-basbakan-rezak-a-ait-yerlerde-arama-nakit-dolu-72-bavul-c-kt-

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Şehrizar Konakları 2018-05-21 01:53:56 @Ossmann

https://odatv.com/sehrizar-konaklarindaki-dairelerin-tapusu-albayraklara-verildi-1009141200.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AKP EKONOMIDE DUVAR A TOSLADI 2018-05-21 01:53:10 @Ossmann

ihracat dan fazla ithalat yaparsan nolur ??? ulkenden hep doviz cikar et saman tohum benzin gibi cogu seyi ithal ediyoruz yetmiyormus gibi yapilan koprulerde sehir hastaneleride hazine garantili dolar bazinda borclanma birde yabanciya satilan fabrikalar kurumlar cogu kar yapiyordu satin alan yabanci napiyor parayi ulkesine goturuyordur ulkemizden yine doviz cikisi dolar arttikca cogu sey e zam et den tut benzin tohum gibi satip satip uretmezsen tuketirsen olacagi bu ekonomide duvara toslarsin

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
CUMHURBASKANI ADAYLARI 2018-05-21 01:45:16 @Ossmann

UNIVERSITE DIPLOMALARINI MILLETIMIZE SUNSUN AYRICA Transkript de gormek istiyoruz

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
SORUMLU kur spekülatörleri faiz lobisi akp masum 2018-05-21 01:36:28 @Ossmann

AKP ICIN HER SORUNDAN SORUMLU kur spekülatörleri faiz lobisi derecelendirme kuruluşu veya Feto BAHANE SUCLU HEP hazir veya Avrupa bizi kiskaniyor hep ayni senaryo AKP HIC BIR SEYDEN SORUMLU DEGILSE O KADAR MAASI NEDEN ALIYORLAR VE O KOLTUKLARDA HALA NEDEN OTURUYORLAR AKP HEP MASUM MELEK BOYLE BIR HIKAYE YE BOYLE BIR MASAL A KIM KANAR

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
BOP 2018-05-21 01:27:20 @Ossmann

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Diyarbakırı BOPun yıldızı yapacağız"
https://www.youtube.com/watch?v=JFCz8-l0rLw

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ (BOP) 2018-05-21 01:25:36 @Ossmann

''İsrail'in Arz ı Mevud Planını Deşifre Eden Tek Lider ERBAKAN!..''
https://www.youtube.com/watch?v=m9Ol9r94hA0

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ERBAKAN İŞTE BÖYLE UYARMIŞTI 2018-05-21 01:14:01 @Ossmann

https://www.youtube.com/watch?v=uBsSvqTJ570

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Melih Gökçek 2018-05-21 00:52:29 @Ossmann

ANKARADA SEZONLUK YAGMURDAN YAGMURA YAPAY VENEDIG ( VENEZIA ) yaratti akp kendisiyle gurur duyuyordur

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Esad Bey 2018-05-21 00:26:30 @Ossmann

israil'e meydan okuyor AKP napiyor ???? sadece protesto meeting i ve
Yenikapı mitinginden bir gün sonra İsrail'e petrol sevkiyatı yapıldı!
http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/yenikapi-mitinginden-bir-gun-sonra-israil-e-petrol-sevkiyati-h93786.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
PES VALLA 2018-05-21 00:24:36 @Ossmann

Yenikapı mitinginden bir gün sonra İsrail'e petrol sevkiyatı yapıldı! http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/yenikapi-mitinginden-bir-gun-sonra-israil-e-petrol-sevkiyati-h93786.html

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
EYY AKP ERBAKAN HOCAMIZ ISRAIL KONUSUNDA 2018-05-18 23:45:46 @Ossmann

BIZLERI UYARMIS ERBAKAN HOCAMIZI DINLIYELIM
https://www.youtube.com/watch?v=zHlCpnn8SsI

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
BOP 2018-05-18 23:41:55 @Ossmann

AKP'li Vekil; BOP Yahudi Menşeli İsrail Menşeli Bir Projedir
https://www.youtube.com/watch?v=Wja4OEBdV08

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
EYY AKP KUDUS ICIN LAF DEGIL TATBIKAT ISTIYORUZ 2018-05-18 23:39:56 @Ossmann

ERBAKAN HOCA 1980'den bu güne sesleniyor
https://www.youtube.com/watch?v=zHlCpnn8SsI

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Çok pısırık bu müslümanlar 2018-05-18 23:13:47 @Ossmann

Çok haklısın. Müslümanlar pısırık. Egede işgal edilen adalarımız hakkında bir çift söz bile edemiyorlar. Kıbrıs konusunda da çıt yok.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Çok pısırık bu süslümanlar 2018-05-18 22:24:33 @Ossmann

Çok haklısın. Müslümanlar pısırık. Egede işgal edilen adalarımız hakkında bir çift söz bile edemiyorlar. Kıbrıs konusunda da çıt yok.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
okluk koyundan uzak dur 2018-05-18 22:17:16 @Ossmann

acinacak haldesin, istedigin de sadece kinamak degil mi?
sanki kaale alacaklar kinamani. Sen sadece oy icin siyonistlerin attigi pasa sut atarsin onu da becerebilirsen ata binmeyi bile beceremiyorsun.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
KUDUS MESELESI SECIM 2018-05-18 21:21:21 @Ossmann

PROPAGANDASINA DONUSMUS UZUCU

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
IKTIDAR PARTI MEETING PROTESTOSU 2018-05-18 21:20:36 @Ossmann

YAPMAZ ICRAAT LAZIM
MALATYA KURECIK KAPATILSIN
ERDOGAN YAHUDI CESARET ODULUNU IADE ETSIN
ISRAIL DEN TOHUM ALINMASIN ...................

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
AKPYE OY VERMEK ISRAILE OY VERMEKTIR 2018-05-18 21:18:11 @Ossmann

AKPYE OY VERMEK ISRAILE OY VERMEKTIR
https://www.youtube.com/watch?v=OzWkC3tUoVc

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
eyy akp kudus icin laf degil tatbikat istiyoruz 2018-05-18 21:17:42 @Ossmann

ERBAKAN HOCA 1980'den bu güne sesleniyor
https://www.youtube.com/watch?v=zHlCpnn8SsI

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Cp cevap 2018-05-18 20:57:33 @Ossmann

Kurdun ne fuzesi uçagi nede kayda deger silahi var,silahsiz kurde kabadayilik kolay,bunlar israilin yanindada geçemez

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Cp 2018-05-18 20:52:07 @Ossmann

ULAN BENAMUZ,ANSIZIN AFRINE GIDEBILIRIZ DIYEN SEN DEGILMIYDIN,POPON YIYORSA ANSIZIN KUDUSE GIDERIM DESENE SEREFSIZ.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Iso 2018-05-18 18:13:56 @Ossmann

, Müslüman devlet suriyeye fitne sokan r.t. erdogan cikmis müslümanlikdan ve onu korumakdan söz ediyor. Allah bunu dinleyen sefillere akil versin

Beğenmedim! (0)
Avatar
Cancan 2018-05-18 16:58:00

Kanla beslenen oy toplayan tek parti tek cumhur baskanı kanı fırsata ceviren vampirler ordusu akp

Misafir Avatar
leylaç 2018-05-24 05:47:11 @Cancan

Tayyip ilk turda seçilecek diye mi bu kadar öfkelisiniz?

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
anıt:***** CP 2018-05-18 22:08:35 @Cancan

Ne icdin gardas yine kafan calismiyor. Hendek kazdiran osloda terör örgütü ile kim masaya oturdu.? Kim valilere emir vererek ordunun pkk ya karsi operasyolarini engellettirdi?

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
anıt: @Cancan x 2018-05-18 18:56:26 @Cancan

kanla besleneni bilmezsek bize yutturacaksınız lenn. muhalefet liderleriniz it ittifaklarınız kan kokuyor. teröristleri savunuyor kolluyorsunuz . hapistekileride kurtarmak istiyorsunuz. kanla beslelen leş yiyen sizlersiniz kalkıp halkın milletin adamlarına laf söylyorsunuz iftira ediyorsunuz.Allah belanızı versin kendi şahsi üzerinizden. bizden uzak olun.

Beğenmedim! (13)
Avatar
Tarzan 2018-05-18 17:53:30

Sen İsrailin Kudüsü Başkent yapmasına onay ver ve ses çıkarma. İsrail vatandaşları Türkiye'ye Vizesiz seyahat yaparlarken sen Filistin din kardeşine vize uygula. ABD Suriye yi kandil gecesi, İsrail Ramazana birgün kala Filistine bomba yağdırsın ve onlarca Müslüman ölürken sen ABD'yi savun ve İsraile naralar at. Bugün İstanbul Yenikapı'da pati seçim mitingi yap. Topladığın sığırlar dünyadan habersiz dinlesinler ve seçim oylarını birazda gambazlayarak cebe indir. Arkadaş, TAMAM SIKILDIK ve uğurlar olsun. Bu topraklar senin uşaklığını yaptığın ABD'nin ve İsrailin mali değil.

Avatar
fatsalı 2018-05-18 19:32:18

yalaaan diye bir şarkı vardı israille bütün anlaşmalar devam etsin birde çanakkaleyle kudusu bir tut

Avatar
vatandaş ne yapsın? gitse bitürlü gitmese bitürlü! 2018-05-18 19:46:50

zoraki toplanma..miting..
ya gidersin yada ekmekten olursun..
tercih et...diyor fabrika müd.ü

Avatar
Unal 2018-05-18 16:34:33

RECEP TAYIP ERDOGAN SIYASI HAYATI BOYUNCA UNUTAMAYACAGI BIR HATA YAPARAK HAVUC EKTI BAHCELIYLE VERDIGI MITINGLERIN GUNEYDOGU DEGIL BATIDAKI OYLARINA ETKISINU 24 HAZIRANDA GORECEK KENDISINI TEK BASINA IKTIDAR YAPANLAR TEK BASINA IKTIDARDANDA INDIRECEK ARTIK KANDIRDILAR BAYAT NUMARALARI ILE HALKLARI KANDIRMA DONEMI BITMISTIR

Misafir Avatar
Cp 2018-05-18 19:31:23 @Unal

Meydanlarda afrinde binlerce kurdu öldurduk diye nara atan pezevengin evladi vampir

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
İslamdünyası ne yapsın 2018-05-18 18:54:09 @Unal

Tüm islam ülkelerinin içinde aynen chp gibi, kılıçdaroğlu gibi yandaşları var İSRAİLİN ABD nin. İslam aleminin halkı sağlam ama bir avuç Amerikancı İsrailci zengin kesim İslam alemini ses çıkaramaz hale sokmuş.Şükürkü Türkiyede AKLI BAŞINDA insanlar var yönetimde.

Beğenmedim! (9)
Avatar
Hasan 06 2018-05-18 19:11:43

Hep yalan dolan buraya kadar Allahın laneti üzerinize olsun akp ve yancilari

Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:12:18 @Hasan 06

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:12:18 @Hasan 06

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:12:18 @Hasan 06

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:12:18 @Hasan 06

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:12:17 @Hasan 06

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:12:17 @Hasan 06

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:12:17 @Hasan 06

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:12:17 @Hasan 06

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:12:17 @Hasan 06

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:12:17 @Hasan 06

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
☪ ☪ ☪ CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞU PERİNÇEK ☪ ☪ ☪ 2018-05-21 17:12:17 @Hasan 06

☪ TÜRKİYE ATATÜRKÇÜ KEMÂLİST KUVVACI ULUSALCI TC VATAN PARTİSİ ☪
http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez , http://oncugenclik.org.tr/ , http://vatanpartisi.tv/ , https://tr-tr.facebook.com/VatanPartisi/ , http://www.ulusal.com.tr/ , http://www.ulusal.com.tr/canliyayin/canliyayin.php , https://www.ulusal.com.tr/tv/ , https://www.aydinlik.com.tr/anasayfa , http://www.kaynakyayinlari.com/ , https://www.bilimveutopya.com.tr/ , https://www.aydinlik.com.tr/teori , https://twitter.com/teoridergi , https://www.facebook.com/teoridergisi/ , http://gorevvakfi.org/ , http://ulusalgonullu.com/gonulluol.php , https://tr-tr.facebook.com/ulusalgonulluleri/ , https://twitter.com/ulusalgonullu , http://twibee.com/ulusalgonullu , http://ahmetsaltik.net/ , https://www.facebook.com/TalatPasaKomitesi , http://tgb.gen.tr/ , http://talebe.org/ , http://www.cumhuriyetkadinlari.org.tr/ , http://www.tsk.tr/ , https://www.tskgv.org.tr/ , http://www.ata.tsk.tr/ , http://www.mehmetcik.org.tr/

Beğenmedim! (0)
Avatar
seçim logosu...miting..akp.yine aldatıyor 2018-05-18 16:33:14

mitingde ne derlerse desinler..hiç birisine milletin çoğunluğu olarak inanmıyoruz.
ve seçimlerde de bu kişilere oy vermeyeceğiz..
oylarımız iyi partiyedir..
gerisi yalan palan bir miting..uydurmasyon..seçim logosu