Gürbüz Çapan'dan Feyzioğlu ve Kocasakal'a çok sert sözler: Bunlar insan değil

Esenyurt Kurucu Belediye Başkanı Dr. Gürbüz Çapan Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve İstanbul Barolar Birliği eski Başkanı Galasatasaray Üniversitesi öğretim üyesi Ümit Kocasakal'ın Adalet Yürüyüşü ile ilgili açıklamalarını çok sert bir dille eleştirdi. Çapan; Feyzioğlu ve Kocasakal için 'bunlar insan filan değilller' dedi

Gürbüz Çapan'dan Feyzioğlu ve Kocasakal'a çok sert sözler: Bunlar insan değil

Esenyurt Kurucu Belediye Başkanı Dr. Gürbüz Çapan Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve İstanbul Barolar Birliği eski Başkanı Galasatasaray Üniversitesi öğretim üyesi Ümit Kocasakal'ın Adalet Yürüyüşü ile ilgili açıklamalarını çok sert bir dille eleştirdi. Çapan; Feyzioğlu ve Kocasakal için 'bunlar insan filan değilller' dedi

08 Temmuz 2017 Cumartesi 22:42
Gürbüz Çapan'dan Feyzioğlu ve Kocasakal'a çok sert sözler: Bunlar insan değil

Barış CAN /  Esenyurt Kurucu Belediye Başkanı Gürbüz Çapan, Feyzioğlu ve Kocasakal'ın açıklamalarını eleştirdi.

"BAŞKALARININ PEŞİNDEN GEZİYORLAR, YAKINDA FOYALARI ORTAYA ÇIKAR"

Feyzioğlu ve Kocasakal'ın yürümemek için bahaneler uydurduğunu belirten Çapan 'Bunlar bahane uyduruyorlar' dedi. Çapan, "burayı dutluk sanıyor, gelip genel başkan olacaktı ya... Şimdi gitmiş başkalarının peşinden geziyorlar. Yakında foyaları ortaya çıkar." dedi.  

"BUNLAR İNSAN FİLAN DEĞİLLER"

"Bunlar insan filan değilller" diyen Çapan şöyle devam etti: Hukuk profesörüsün kardeşim. Ülkede hukuk var mı, mahkeme var mı, adliye var mı, adalet var mı? Ne demek ya; o varsa gelmem, bu varsa gelmem, ne demek? Ne zaman gelirsin? Bunların açıklamalarında başka bir numara var. Ya sen baro başkanlığı yapmışssın, Türkiye'de adalet var mı, hakim var mı, hakim teminatı var mı? Hakimler şaşırmış durumda, nasıl karar vereceklerini bilmiyorlar. Bir kitaba, iki yukarı bakıyorlar. Havadan koku almaya çalışıyorlar. 

"BUYURSUN GENEL BAŞKANLIĞA ADAY OLSUN"

"Türkiye'de adalet olmadığını düz yurttaşlar görüyor da koca hukuk profesörleri görmüyor mu bunu?" çapan, Feyzioğlu ve Kocasakal'ın CHP Genel Başkanlığı adaylı için "Buyursun CHP Genel Başkanlığı'na aday olsun, neden olmuyor? Bekleriz. CHP'ye bu kafa ile mi genel başkan olacak?" diye sordu.

"CHP GENEL BAŞKANLIĞI MUSTAFA KEMAL'İN KOLTUĞUDUR"

"CHP Genel Başkanlığı Mustafa Kemal Kemal'in koltuğudur." ifadelerini kullanan Çapan "Mustafa Kemal yurttaşların Cumhurbaşkanıydı. Karışmış, kaynaşmış bir milleti, sınıfsız toplum diye tarif eden bir adamdı." diyerek "bunlar, bu kafayla Genel Başkan olabilir mi?" diye sordu.   

"ADALET YÜRÜYÜŞÜ'NDE HER GÖRÜŞTEN İNSAN VAR"

Adaletin Türkiye'de yaşayan tüm yurttaşların ortak talebi olduğunu dile getiren Çapan şöyele devam etti: "Kürt var gelmem, düşman var gelmem..." Ne yapalım? Adalet Yürüyüşü'nde her görüşten, her türlü adam var... Adalet herkesin ortak talebi, memleketin en yakıcı sorunu haline gelmiş.

"YAPTIKLARI AKP'YE IŞIK TUTMAKTIR"

Çapan "Sen baro başkanlığı yapmış bir adamsın, sen hukuk profesörüsün, ne yapmaya çalışıyorsun? Yaptıkları AKP'ye ışık tutmaktır. AKP'ye yol açmaktır. AKP'ye el uzatıyorlar. Şimdi anlaşılmıyor bu, sonra bakacağız ne olduğuna?" dedi.

"FEYZİOĞLU O TOPLANTIDA ERDOĞAN'A YALAKALIK YAPACAKTI"

Danıştay'ın kuruluş yıldönümü etkinliklerinde Metin Feyzioğlu ile dönemin başbakanı Erdoğan arasında yaşanan kriz ile ilgili Çapan "Metin Feyzioğlu Tayyip Erdoğan'ı övecekken, adam lafı dinlemediği, yarıda bıraktığı için Erdoğan'a fırsatmış gibi oldu. Erdoğan'ın Abdullah Gül'ü alıp gittiği toplantıda Feyzioğlu'nun konuşmasının tamamına bakarsanız, adamın yalakalık yapacağını göreceksiniz. Ama Erdoğan fırsat vermedi." dedi.

"FEYZİOĞLU VE KOCASAKAL AYNI TÜR BUNLAR"

Çapan "Feyzioğlu ile Kocasakal aynı tür bunlar. Neredeler? CHP Genel Başkanlığı boş zannediyorlar. Şapka takıp, tiyatro yaparak genel başkan olabileceklerini zannediyorlar. Ne oldu gelse ya..? Gelsin olsunlar bakıyım?" dedi

Son Güncelleme: 09.07.2017 11:43
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
M.Rüştü Mat 2017-07-11 16:22:16

Feyzioğlu'na haksız dil uzatma cüretinden önce Büyük ATATÜRK'e söylediğiniz densiz sözler nedeni ile mahkum olmanızın hesabını verin önce. Tabi diğerleri de cabası.

Avatar
M.Rüştü Mat 2017-07-12 13:04:38

Çapan efendi bunlar edilecek laflar mı? Her şeyi her alanda berbat eden İçeride huzur dışarıda dost koymayan Cumhuriyet tarihinin en başarısız bir iktidarı tarafından yönetilmemizin ve bu başarısız iktidarın b u kadar oy almasını şimdi daha iyi anlıyorum.

Avatar
M.Rüştü Mat 2017-07-11 15:57:15

Feyzioğlu ile Kocasakal'ı bu konuda bir tutmak doğru olmaz. Feyzioğlu yürüyüşe destek oldu. Katılması doğru olmazdı. Ancak yürüyüşe katılsa da Feyzioğlu'na olan bakışınız değişmez. Bizleri aptal sanmayın. İnadına hem de inadına inadına FEYZİOĞLU

Avatar
M. Rüştü Mat 2017-07-12 12:53:08

Sayın Çapan "Bunlar insan değil" türünden sözler yakışmıyor. İymisiniz yoksa birilerine yaranmak için mi söylediniz ama yaranmak için söylediğiniz belli lütfen düşmeye gerek yok. Kocasakal sözlerinde haklı ama biraz dozu kaçırdı. Feyzioğlu'nun tavrı ve sözleri gayet açık. Yürüyüşe destek oldu. Daha ne yapacaktı ki? Sizin Feyzioğlu'ndan rahatsızlığınız besbelli ama korkunun ecele faydası yoktur. Panik yapmayınız sonra korkarım sağlığınızdan olacaksınız. Heyacan yapmayınız.

Avatar
M.Rüştü Mat 2017-07-12 16:05:28

Çapan efendi "Feyzioğlu o toplantı da Erdoğan'a yalakalık yapacaktı" sözü tam bir akıl tutulmasıdır. Yalakalık ve yağcılık gibi kavramlar onun lügatında yazmaz. Ama onu haksız ve insafsızca saldıranlar biliniz ki bir yerlere ve birilerine yalakalık yapmak içindir. javascript:void(0)

Avatar
M.Rüştü Mat 2017-07-13 13:33:42

Bu ülkede son yıllarda hiç konuşmaması gerekenler konuşur oldu. Çünkü ülke bu hale getirildi. Yüz kızartıcı suçlardan ceza alanlar, haksız servet edinip holdingleşenler özellikle daha fazla konuşulur oldu. Çünkü adamların paraları var, paralarının yanında bir de ağızları var ne de olsa.

Avatar
M.Rüştü MAT 2017-07-17 16:39:33

"Gerçek CHP'li" rumuzlu kardeş. sizi bilmem ama bizim lügatımızda ne dalkavukluk, ne trolluk ne de maaşlı danışmanlık yazmaz. Lütfen söylediklerimi tekrar okuyun iyi değerlendirin ve vicdanen ele alın. Kimseye ne iftira ediyorum nede yalan söylüyorum. Benim ve ailemin Feyzioğlu ile samimi dostluğunun tarihçesi sizin yaşınızdan daha büyüktür. Sözleriniz çok çirkin ve iftira aynen iade ediyorum. İnadına inadına hem de inadına inadına FEYZİOĞLU. Lütfen siz bu iftiralarınızı para için mi yaptınız. Zira insan nasılsa başkalarınıda öyle sanırmış.

Avatar
yusuf murat 2017-07-09 15:09:07

bu gürbüzdenen çakal dev solculuktan milyarder işadamlığına transfer hikayesini bir anlatsada öğrensek

Misafir Avatar
MALCOLM-XX 2017-07-09 17:45:50 @yusuf murat

SAYGIDEĞER YUSUF MURAT RUMUZLU KARDEŞİM BU ŞAHSI HEDEF ALAN ELEŞTİRİNİZDE DOĞRU VE HAKLI DEĞİLSİNİZ KARDEŞİM ! TÜM ZENGİNLERİ, AMCA DAYI AYRIMI YAPMADAN SORGULAR VE HAKLI BİR SORGUYA ÇEKERSENİZ EYVALLAH, YANINIZDAYIM !!!... KIRK SUÇLU İÇİNDEN YALNIZCA BİRİSİNE SALDIRMAK ADİL DEĞİLDİR !...

Beğenmedim! (0)