TAM LİSTE | İşte komünistlerin 160 belediye başkan adayı
Türkiye Komünist Partisi'nin 31 Mart yerel seçimlerde belediye başkan adayları belli oldu.
Türkiye Komünist Partisi (TKP) seçim bildirgesini ve adaylarını Ankara’da düzenlediği kitlesel basın toplantısıyla açıkladı. TKP’nin adayları yoğun ilgi ile karşılandı.
TKP, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim için adaylarını ve seçim bildirgesini Ankara Nâzım Hikmet Kültür Merkezi'nde (NHKM) düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.
Komünistler İstanbul, İzmir ve Ankara adaylarını açıkladı: Aynı gemide değiliz
İşte TKP'nin aday listesi:
- ADANA Büyükşehir Belediyesi, Hüseyin Alpan
- ANKARA Büyükşehir Belediyesi, Fatma Korur
- ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, Sevinç Sertbarut
- AYDIN Büyükşehir Belediyesi, İrfan Ertel
- BALIKESİR Büyükşehir Belediyesi, Sinan Dalkılıç
- BURSA Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Yavuzkan
- DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi, Özgür Dağ
- DİYARBAKIR Büyükşehir Belediyesi, Ahmet Kesen
- ERZURUM Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Kuzulugil
- ESKİŞEHİR Büyükşehir Belediyesi, Fatih Beyaztaş
- GAZİANTEP Büyükşehir Belediyesi, Suat Ayaz
- HATAY Büyükşehir Belediyesi, Vasil Koçkazı
- İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi, Zehra Güner
- İZMİR Büyükşehir Belediyesi, Senem Doruk İnam
- KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi, Medine Özkan
- KOCAELİ Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Tozkoparan
- KONYA Büyükşehir Belediyesi, Zehra Filiz Demirayak
- MALATYA Büyükşehir Belediyesi, Ferhat Tunçdemir
- MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Ahmet Çınar
- MARAŞ Büyükşehir Belediyesi, Ali Şenyüz
- MARDİN Büyükşehir Belediyesi, Murat Hiçbezmez
- MERSİN Büyükşehir Belediyesi, Mesut Nişan Oyardı
- MUĞLA Büyükşehir Belediyesi, Caner Şahin
- ORDU Büyükşehir Belediyesi, Volkan Atılgan
- SAKARYA Büyükşehir Belediyesi, Suat Ungan
- SAMSUN Büyükşehir Belediyesi, Belma Nur Kartal
- ŞANLIURFA Büyükşehir Belediyesi, Halil Çalışkan
- TEKİRDAĞ Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Bayırlı
- TRABZON Büyükşehir Belediyesi, Özgür Murat
- VAN Büyükşehir Belediyesi, Erdinç Özer
- ADIYAMAN İl Belediyesi, Abdurrahim Kahraman
- AFYON İl Belediyesi, Ahmet Alp Köse
- AĞRI İl Belediyesi, Hetem Ayaz
- AKSARAY İl Belediyesi, Aylin Tozduman
- AMASYA İl Belediyesi, Zübeyir Kılıç
- ARDAHAN İl Belediyesi, Murat Özdemir
- ARTVİN İl Belediyesi, Mehmet İnam
- BARTIN İl Belediyesi, Gözde Demiral
- BATMAN İl Belediyesi, Hüseyin Kanariz
- BAYBURT İl Belediyesi, Özgün Can
- BİLECİK İl Belediyesi, Rıza Emir
- BİNGÖL İl Belediyesi, Mesut Bayram
- BİTLİS İl Belediyesi, Cafer Ömürden Cengiz
- BOLU İl Belediyesi, Cihan Sezer
- BURDUR İl Belediyesi, Fidel Ferit Erzen
- ÇANAKKALE İl Belediyesi, Reyhan Yıldırım
- ÇANKIRI İl Belediyesi, Necati Ege Keklik
- ÇORUM İl Belediyesi, Devrim Koçak
- DÜZCE İl Belediyesi, Atilla Yılmaz
- EDİRNE İl Belediyesi, Sinan Kahraman
- ELAZIĞ İl Belediyesi, Yavuz Karamahmutoğlu
- ERZİNCAN İl Belediyesi, Hüseyin Karabulut
- GİRESUN İl Belediyesi, Osman Kale
- GÜMÜŞHANE İl Belediyesi, Fikret İşeri
- HAKKARİ İl Belediyesi, Emel Karabulut
- IĞDIR İl Belediyesi, Berkay Kemal Önoğlu
- ISPARTA İl Belediyesi, Uğur Yazıcı
- KARABÜK İl Belediyesi, Gökhan Debağoğlu
- KARAMAN İl Belediyesi, Mehmet Atal
- KARS İl Belediyesi, Özer Yatanaslan
- KASTAMONU İl Belediyesi, Yunus Tan
- KIRIKKALE İl Belediyesi, Ekin Şen
- KIRKLARELİ İl Belediyesi, Buket Manap
- KIRŞEHİR İl Belediyesi, Serap Emir
- KİLİS İl Belediyesi, İlker Buğday
- KÜTAHYA İl Belediyesi, Nadide Nuran Yıldırım
- MUŞ İl Belediyesi, Levent Gök
- NEVŞEHİR İl Belediyesi, Ersel Gürbüz
- NİĞDE İl Belediyesi, Ezgi Göçmen
- OSMANİYE İl Belediyesi, Mehmet Çanta
- RİZE İl Belediyesi, Tunç Tatoğlu
- SİİRT İl Belediyesi, Müge Gönüllü
- SİNOP İl Belediyesi, Cazım Akray
- SİVAS İl Belediyesi, Cem Taylan Erden
- ŞIRNAK İl Belediyesi, Seher Demiroğlu
- TOKAT İl Belediyesi, Cem Kaymak
- TUNCELİ İl Belediyesi, Fatih Mehmet Maçoğlu
- UŞAK İl Belediyesi, Tuğba Çekici
- YALOVA İl Belediyesi, Hülya Yıldız
- YOZGAT İl Belediyesi, Sait Akıllı
- ZONGULDAK İl Belediyesi, Ahmet Günaydın
- ADANA Sarıçam Raziye Deveci
- ADANA Seyhan, Alper Oçak
- ADIYAMAN Kömür Beldesi, Aziz Çelik
- ANKARA Altındağ, Yusuf Şaylan
- ANKARA Keçiören, İsmail Murşil
- ANKARA Sincan, Nadir Bakkal
- ANTALYA Kepez, Müjde Tozbey Erden
- AYDIN İncirliova, Gerçek Kutlu Delikan Çoban
- AYDIN Nazilli, Hasan Polat
- BALIKESİR Altıeylül, Hacı Bayram Alahan
- BALIKESİR Ayvalık, İbrahim Ergen
- BALIKESİR Karesi, Ümran Baştuğ
- ÇANAKKALE Gökçeada, Feruh Taşdelen
- DENİZLİ Merkezefendi, Meryem Güven
- DENİZLİ Pamukkale, Gökay Korkmaz
- ERZİNCAN Kemah, Hüseyin Kaymaz
- ERZİNCAN Mollaköy Beldesi, Yüksel Turan
- ERZURUM Çat, Abdullah Çulha
- ERZURUM Karaçoban, Engin Kuş
- GAZİANTEP Şahinbey, Mehtap Şahan
- GAZİANTEP Şehitkamil, Mustafa Gövyaprak
- HATAY Antakya, Sibel Çapar
- HATAY Arsuz, Nesibe Dural
- HATAY Defne, Ali Bölükbaşı
- HATAY İskenderun, Necati Çapar
- MERSİN Akdeniz, Bünyami Öktem
- MERSİN Mezitli, Hanife Tunç
- MERSİN Mut, Devrim Şimşek
- MERSİN Toroslar, Serhat Çalışkan
- MERSİN Yenişehir, Ömer Yıldız
- İSTANBUL Arnavutköy, Mustafa Özgür Ünal
- İSTANBUL Bağcılar, Ekrem Çağlar
- İSTANBUL Bakırköy, Orhan Gökdemir
- İSTANBUL Beşiktaş, Erkan Pelit
- İSTANBUL Beykoz, Murat Dilek
- İSTANBUL Beylikdüzü, Mehmet Şükrü Gökalpay
- İSTANBUL Büyükçekmece, Övünç Ballı
- İSTANBUL Esenler, Atakan Boyoğlu
- İSTANBUL Fatih, Yaşar Çelik
- İSTANBUL Kağıthane, Selen Kartay
- İSTANBUL Kartal, Selahattin Kural
- İSTANBUL Maltepe, Yıldız Koç
- İSTANBUL Sancaktepe, Atilla Özdemir
- İSTANBUL Sultanbeyli, Hasan Güney
- İSTANBUL Şişli, Nevzat Evrim Önal
- İZMİR Aliağa, Atila Işık
- İZMİR Balçova, Nevin Aslan
- İZMİR Bayraklı, Rahmi Rençber
- İZMİR Bornova, Cenk Kavut
- İZMİR Buca, Elif Doğan Çiftçi
- İZMİR Çeşme, Serhat Göktoğan
- İZMİR Gaziemir, Filiz Tofan
- İZMİR Karabağlar, Tayfun Demirtaş
- İZMİR Konak, Burhan Aksakal
- İZMİR Narlıdere, Cem Yanar
- İZMİR Urla, Gizem Batı Ayaz
- KIRŞEHİR Kaman, Uğur Kayrak
- KOCAELİ Gebze, Nihat Baş
- MALATYA Arguvan, Ali Çağlar Şentürk
- MALATYA Hekimhan, Hüseyin Erdem Demirel
- MANİSA Soma, Volkan Algan
- MANİSA Şehzadeler, Ufuk Uzar
- MANİSA Yunusemre, Erol Güldür
- MUĞLA Fethiye, Mehmet Özcan Yılmaz
- MUĞLA Menteşe, Aydın Turan
- MUĞLA Ortaca, Fatma Aslan
- MUĞLA Bodrum, Cem Buksur
- MUĞLA Yatağan, Engin Anbarcı
- NEVŞEHİR Avanos, Yeliz Karaca
- NEVŞEHİR Hacıbektaş, Ali Haydar Can Sümer
- NİĞDE Bor, Bayram Uluad
- SAMSUN İlkadım, Ferdi Ak
- TEKİRDAĞ Çorlu, İbrahim Çevik
- TOKAT Almus, Hayrettin Aydın
- TUNCELİ Hozat, Yılmaz Cesur
- TUNCELİ Mazgirt, Derya Öz
- TUNCELİ Ovacık, Hayati Güngören
- TUNCELİ Pülümür, Birgül Çiçek Ateş
- UŞAK Banaz, Mehmet Uğur Kocabaş