Fenerbahçe maçında 'Gezi' sloganları!

24 Temmuz 2013 Çarşamba 23:58

Gezi direnişine destek sloganları stadlarda da sürmeye devam ediyor. Fenerbahçe'nin PSV Eindhoven ile oynadığı karşılaşma esnasında Taksim Gezi Parkı direnişine dair sloganlar atıldı.

Fenerbahçe maçında 'Gezi' sloganları!
İSTANBUL- Fenerbahçe'nin PSV Eindhoven ile oynadığı hazırlık maçında Taksim Gezi Parkı olayları ile ilgili sloganlar atıldı.

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan mücadelede, tribünlerinden, "Sık bakalım sık bakalım biber gazı sık bakalım" ve "Her yer Taksim her yer direniş" sloganları atıldı.

FENERBAHÇE: 0 - PSV EINDHOVEN: 2

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıkları kapsamında 3. hazırlık maçında Hollanda'nın PSV Eindhoven takımı ile karşılaştı. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan maçta Fenerbahçe 2 - 0 mağlup oldu.
Anahtar Kelimeler FenerbahçeGezi Sloganları

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ali güven 2 yıl önce yorumlandı

i̇yiki fenerbahceliyim.dün yine >atam izindeyiz< ışıklı gösterisinde gözlerim doldu.helal olsun büyük başkan yıldırım.

1 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

mehmet 2 yıl önce yorumlandı

oyuncuları ve de güçleri itibariyle f.bahçe'den zayıf olan boluspor ve azeri takımlarını yenmek kolaydır.ama avrupa elemelerine her yıl katılmakta olan hollanda takımı biraz f.bahçe'den üstün olduğu dikkate alındığın-da f.bahçe takımının ön elemede eşleştiği avusturya takımı ile yapacağı her iki maçın kolay olmayacağına illa kahin olmak gerekmiyor.bence daha baştan hazırlık maçlarını avrupa takımlarıyla yapmalıydılar.

0 Kişi beğendi.