Başkan Akgün, Işıl’ın mektubuna duyarsız kalmadı

Başkan Akgün, Işıl’ın mektubuna duyarsız kalmadı

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e mektup yazarak kendisi ve kardeşi için karne hediyesi isteyen Işıl’ın hayali gerçek oldu.

Işıl ve minik kardeşi Efe’nin istediği oyuncakların hemen alınması talimatını veren Başkan Akgün, karneleri pekiyi olan kardeşleri kutladı.

'Alırsanız çok seviniriz'

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen mahalle iftarından Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e bir mektup veren ilkokul öğrencisi Işıl Eker, yazdığı mektupta; “Sevgili Başkanımız, ben ilkokul 4. sınıf öğrencisi Işıl E. Sizden karne hediyesi olarak kendim için hasta olup, ağlayabilen Bella bebek, kardeşim içinde kumandalı araba istiyorum. Çok seviniriz, sizi çok seviyoruz” ifadesini kullandı. Yazdığı mektuba Başkan Akgün, kardeşi ve kendi resmini de çizen Işıl’ın bu talebi anında karşılık buldu.

Mutlulukları görülmeye değerdi

Işıl’ın mektubunu okuyunca istediği bebeği ve kumandalı arabayı alan Başkan Akgün, oyuncakları minik öğrencilerin evlerine gönderdi. Okul dönüşünde Başkan Akgün’ün kendileri için gönderdiği oyuncakları gören Işıl ve Efe’nin mutlulukları ise görülmeye değerdi.

'Başkanımızı çok seviyoruz'

Başkan Akgün’e teşekkür eden küçük Işıl, “Belediye Başkanımız Hasan Akgün’ü çok seviyoruz. Kendim ve kardeşim için istediğim karne hediyesini bize göndererek bizleri çok mutlu etti. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.