İzmir, Muharrem İnce için hazırlıklarını tamamladı

İzmir, Muharrem İnce için hazırlıklarını tamamladı

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce kapsamlı bir program yapmak ve kırsalda mini mitinglerle halkla buluşmak için İzmir’e geliyor.

Muharrem İnce’nin yorulmak bilmeden tüm yurdu dolaştığını, halkla kucaklaştığını belirten Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Muharrem İnce’nin programı hakkında bilgi verirken, İzmirlileri de İnce’yi havaalanında karşılamaya ve mitinglerine katılmaya davet etti. Yücel şunları söyledi.

YÜCEL, TÜM İZMİRLİLERİ HAVAALANI VE MİTİNGLERE BEKLİYORUZ

27 Mayıs Pazar günü 13. Cumhurbaşkanımız olacağına hiç şüphemiz olmayan Muharrem İnce’yi İzmir’de ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Tüm hazırlıklarımız tamamlandı. Sayın İnce’yi 27 Mayıs Pazar günü saat 10.00’da coşkulu bir kalabalıkla Adnan Menderes Havaalanı’nda karşılayacağız. Ardından sırasıyla Menderes, Ödemiş, Kemalpaşa, Bergama ve Aliağa’da düzenlenecek mitinglerle cumhurbaşkanı adayımız İzmirlilerle buluşacak. Bunların dışında Menemen’de halkı selamlayacak olan Sayın Muharrem İnce, Çiğli’ de Büyükşehir Belediyemizin yapımını gerçekleştirdiği Ahmet Taner Kışlalı Parkının açılışını gerçekleştirecek. Sayın İnce, yine açılışı gerçekleştirilecek parkta düzenlenecek iftar yemeğinde halkla birlikte olacak. Bizler 25 Haziran sabahında CHP’nin kuracağı yeni bir yönetime ve Cumhurbaşkanımız olacak Muharrem İnce’nin öncülüğünde herkesin eşit yaşayacağı, eşit bölüşeceği, demokrasiden ve adaletten taviz verilmeyen bir Türkiye’ye uyanacağız. İşte bu Türkiye’nin yeni cumhurbaşkanı Muharrem İnce’nin İzmir programına tüm İzmirlileri davet ediyorum. 27 Mayıs Pazar günü Adnan Menderes Havaalanı’nda gerçekleştireceğimiz karşılamaya da tüm halkımızı bekliyorum.

İŞTE MUHARREM İNCE’NİN İZMİR PROGRAMI
10:00    Adnan Menderes Havaalanı Karşılama
11:00    Menderes Mitingi     (Cumhuriyet Meydanı-Belediye Önü)
13:00    Ödemiş Mitingi        (Hükümet Meydanı)
15:00    Kemalpaşa Mitingi    (Atatürk Anıtı Önü Cumhuriyet Meydanı)
17:00    Bergama Mitingi    (Cumhuriyet Meydanı)
18:30    Aliağa Mitingi        (Demokrasi Meydanı)
19:15    Menemen Merkezde Halkı Selamlama
19.30    Ahmet Taner Kışlalı Parkı Açılışı (Çiğli)
20:32    İzmir Büyükşehir Belediyesi İftar Programı (Çiğli A.Taner Kışlalı Parkı)