Yol kenarında erkek cesedi bulundu

Yol kenarında erkek cesedi bulundu

Yol kenarında, üzerinde kimlik bulunmayan 40'lı yaşlarda olduğu tahmin edilen bir erkek cesedi bulundu. Hayatını kaybeden kişide darp, boynunda ip izi olduğu belirtildi

Adana'nın Seyhan ilçesinde saat 08.00 sıralarında, Kuyumcular Mahallesi Tapantepe mevkisinde kimliği bilinmeyen bir erkek cesedine ulaşıldı. Çalışmak için portakal bahçesine gidenler, Tarsus- Adana- Gaziantep (TAG) yolunun Karaisalı bağlantı yolu kenarında, battaniyenin altında hareketsiz yatan kişiyi görünce polise haber verdi. İhbarla olay yerine gelen sağlık ve polis ekipleri, yaptığı kontrolde, hareketsiz yatan ve üzerinden kimlik çıkmayan kişinin hayatını kaybettiğini belirledi. 40'lı yaşlarda olduğu tahmin edilen adamın yüzünde darp, boynunda ip izi olduğu belirtildi.

Polis ekipleri, olay yerinde yaptığı incelemede, ayakkabılarının da yol kenarına savrulduğunu tespit etti. Polis ve cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından erkek cesedi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'nun morguna götürüldü. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.