Arkadaşının ölüm tarihini bilince hayatı değişti! Kadın tam bir yürüyen kehanet çıktı

Arkadaşının ölüm tarihini bilince hayatı değişti! Kadın tam bir yürüyen kehanet çıktı

Arkadaşının ölüm tarihini bilen kadının hayatı bir anda değişti. Ünlü isimler çılgın kahinin kapısında kuyruk oldu.

Yakın arkadaşının ölüm tarihini bildikten sonra bir anda fenomene dönen kadın, ünlü isimlerin talep patlaması ile karşı karşıya kaldı.

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN TALEP YAĞIYOR

Bir arkadaşının ölüm tarihini bilmesinin ardından dünyaca ünlü bir kahine dönüşen Victoria Dioh, dünyanın çeşitli yerlerinden ünlü isimlerin kendisiyle irtibata geçtiğini açıkladı.

Kendisini ruhsal şifacı olarak betimleyen Dioh, olayları tahmin etme yeteneğini fark ettikten sonra oyuncu, şarkıcı, futbolcu hatta politikacı pek çok ismin kendisine başvurduğunu söyledi.

sei-198630753-ad7d.webp

6. HİSSİNE GÜVENDİ

Çocukluğundan beri 6. hissinin kuvvetli olduğunu ve yaklaşan olayları tahmin edebildiğini aktaran Victoria Dioh, kurumsal şirketteki işini kahinlikle değiştiren olayın ise bir arkadaşının ölüm tarihini bilmesi olduğunun altını çizdi.

Başlangıçta tahminlerinin gerçekleşmesini ürkütücü bir tesadüf olduğunu söyleyen Dioh, bir süre sonra tahminlerinin bir hediye olduğunu anladı.

18866425-728xauto.webp

"İŞİMİ ÖDÜLLENDİRİCİ VE TATMİN EDİCİ BULUYORUM"

İnsanlara; sezgilerinden, amaçlarından ve altıncı hislerinden yararlanmaları konusunda rehberlik ettiğini belirten Dioh, "Bu yolu izlemeyi hiç beklemiyordum; yıllarca kurumsal bir dünyada yaşadım ve şimdi hayatım çok farklı ama şimdiye kadar yaşadığım en mutlu insanım ve işimi çok ödüllendirici ve tatmin edici buluyorum ve şimdi insanlara vizyonlarım olduğunu ve başkalarını iyileştirebileceğimi söylediğimde çok olumlu davranıyorlar." İfadelerini kullandı.