Eminem öldü!

Eminem öldü!

Dünyaca ünlü Eminem, gazetede Slim Shady’nin ölüm ilanını yayınlattı.

2000'li yılların başında rap dünyasına damga vuran ünlü rapçi Eminem, bir gazetede alter egosu olan Slim Shady’nin ölüm ilanını yayınlattı.

image-w1280.webp

SLIM SAHDY'NİN ÖLÜM İLANI YAYINLANDI

Rapçi Eminem'in yeni albümü 'The Death of Slim Shady (Coup de Grace)' dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Rapçi, alter egosu olan ve rap müzik tarihinin en bilinen kimliklerinden biri olan Slim Shady’nin ölüm ilanını Detroit’te çıkan yerel bir gazetede yayınlattı.

eminem-rock-and-roll-hall-of-fame.webp

YAZA YENİ ALBÜM GELİYOR

Play Tuşu'nun haberine göre, Eminem, bu albümünde Slim Shady’nin başına gelenleri çözümlemeye ve Slim Shady’nin ölümünü aydınlatmayı planlıyor. Albümün kesin çıkış tarihi henüz bilinmese de yaz mevsimi içinde çıkacağı belirtildi. 

3aa06325918884eed9935e1948a29d0b.webp

Yeni albümünde de Dr. Dre ile çalışan Eminem, Slim Shady’den ilk kez 1997’de çıkardığı EP’sinde bahsetti. Slim Shady sonrasında 2000’lerin ortasına kadar Eminem kadar tanınan bir figüre dönüştü.

0x0.webp

ALTER EGO NE DEMEK?

Bir kişinin normal veya gerçek kişiliğinden farklı olduğuna inanılan alternatif bir benlik anlamına gelir. Birinin alter egosunu bulması, farklı bir kişiliğe sahip olan diğer benliğini bulmayı gerektirecektir.