Kelly Osbourne 40 kilo birden nasıl verdi?

Kelly Osbourne 40 kilo birden nasıl verdi?

40 kilo veren Kelly Osbourne hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Ünlü isim bu iddialara yanıt verdi.

Doğum yaptıktan sonra 40 kilo veren Kelly Osbourne'un zayıflama ilacı kullandığı iddia edildi. Ünlü isim bu iddiayı reddetti.

4.jpg

ZAYIFLAMA İLACI MI KULLANDI?

Dünyaca ünlü heavy metal müzisyeni Ozzy Osbourne ile TV sunucusu Sharon Osbourne'un şarkıcı kızı Kelly Osbourne, ilk çocuğunu doğurduktan bu yana yaklaşık 40 kilo verdi. Osbourne, hakkında çıkan zayıflama ilacı kullandığı iddiasını yalanladı.

39 yaşındaki Kelly Osbourne, Kasım 2022'de oğlu Sidney'i kucağına almasının ardından, kilo vermek için son dönemde ünlüler arasında yaygınlaşan, hastalık dışı reçete edilen Tip 2 diyabet ilacını kullandığı yönündeki söylentileri yalanladı.

3.jpg

"BUNUN NEREDEN ÇIKTIĞINI BİLMİYORUM"

Kelly Osbourne, "Herkesin ilacı benim aldığımı düşündüğünü biliyorum ama kullanmadım. Bunun nereden çıktığını bilmiyorum. Annem kullandı" dedi.

2.jpg

"ŞEKERİ VE KARBONHİDRATI KESTİM VE HIZLA KİLO VERDİM"

Sağlık sorunları nedeniyle kilo verme yolculuğuna çıktığını söyleyen Kelly Osbourne; "Gebelik diyabeti hastasıydım ve hamilelik sırasında aldığım kiloları vermek zorunda kaldım. Aksi takdirde şeker hastalığına yakalanma riskim daha yüksek olurdu ki bunu istemiyordum. Şekeri ve karbonhidratı kestim ve hızla kilo verdim" dedi.

1.jpg

ESTETİK İTİRAFI GELDİ

Yüzünü şekillendirmek ve vücudunu sıkılaştırmak için estetik yaptırdığını açıklayan Kelly Osbourne; bu konuda ise şunları söyledi:

"Boynumun etrafındaki ve çenemin altındaki deriyi sıkılaştırmak istedim."