Koronavirüsü 2005 yılında bilen medyum bitiş tarihini açıkladı!

Koronavirüsü 2005 yılında bilen medyum bitiş tarihini açıkladı!

2005 yılında çıkardığı Kehanetler kitabında koronavirüsü bilen ABD'li medyum ve yazar Sylvia Browne, koronavirüsün bitiş tarihini de açıkladı.

2005 yılında çıkardığı kitabında '2020'lerde akciğerleri etkileyen zatürre benzeri bir hastalığın dünyaya yayılacağı' yazan ABD'li medyum ve yazar Sylvia Browne, 2005 ile 2100 yıllarında dünyada yaşanacak olayların tahmin edildiği kitabın 210'uncu sayfasında yazanlar, günümüzde ortaya çıkan koronavirüs salgınıyla birebir benzerlik gösteriyor.

koronavirus-dunya2.jpg

Kitabın söz konusu bölümünde, "2020'lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, 10 yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak." ibaresi yer alıyor.

Kitabın ayrıntılarının sosyal medyada paylaşılması sonrası birçok kullanıcı da ABD'li yazarın koronavirüs salgınını doğru tahmin ettiği yönünde mesajlar yazmıştı.

koronavirus-dunya4.jpg

77 yaşında hayatını kaybeden medyum ve yazar Sylvia Browne'un 1990 ile 2009 yılları arasında Öte Dünya’da Yaşam, Bir Medyumun Maceraları, Kıyamet Günü Kehanetleri (End of Days), Dünyanın Gizemi ve Sırları (Secrets & Mysteries of the World) gibi gelecekte yaşanacak kehanetleri konu alan birçok kitabı bulunuyor.