Madonna sahneden düştü!

Dünyaca ünlü pop yıldızı Madonna, sahnede dans ederken yere düştü. O anlar kameralara an be an yansıdı.

Madonna, sahne gösterisi sırasında bir anda yere düştü. Ancak yıldız isim hiç bozuntuya vermeden şovuna devam etti.

finally-enough-love-is-een-treffende-titel-voor-madonna-die-al-vier-decennia-lang-om-uw-liefde-bedelt.jpg

Geçirdiği bakteriyel enfeksiyon nedeniyle yoğun bakıma alınan ve sağlığına kavuştuktan sonra ertelenen dünya turnesine kaldığı yerden devam eden Madonna, sahnede yere düştü. Londra'da turnesine devam eden ünlü pop yıldızı, gösteri esnasında sandalyeden düşerek herkesi korkuttu.

ohqbzfyalkegx3bzohyfdw.webp

DANSÇININ AYAĞI TAKILINCA DÜŞTÜLER

Tedavisisinin ardından dünya turnesine Londra'da başlayan ünlü şarkıcı, sahnede korkutan bir kaza geçirdi. ABD'nin Seattle şehrinde konser veren şarkıcı, "Open Your Heart" şarkısı sırasında sandalyede otururken dansçısı da onu çekmeye çalıştı. Şarkıcıyı çeken dansçının ayağı takılınca ikisi de yere düştü. Kısa sürede toparlanan Madonna, düştüğü yerden kalkıp şarkısına devam etti. Pop müziğin kraliçesinin sahnedeki profesyonelliği takdir gördü.

madonna-madame-x.jpg

MADONNA KİMDİR?

İtalyan asıllı Amerikalı şarkıcı, söz yazarı, aktris, dansçı, prodüktör ve stil ikonu. Gerçek adı Madonna Louise Ciccone’dir. Dünya çapında 120 milyondan fazla satan albümleriyle Guiness Rekorlar Kitabı’na tüm zamanların en başarılı ve albümleri en fazla satan kadın müzisyeni olarak geçmiştir. Skandalları, aşkları ve başarılarıyla dünya gündemini 80’lerden bu yana meşgul etmektedir. Popun kraliçesi olarak tanımlanan sanatçı ilginç bir tesadüf sonucu Elvis Presley’in yaşamını kaybettiği gün dünyaya gelmiştir.

Birden çok kuşağın aynı anda sevdiği pek az sanatçıdan biridir. IQ'sunun 140 olduğu açıklanmıştır.

s-7d02bb140d2a8e67fdff4a96dab3435014e6f6f5.webp

16 Ağustos 1958'de Bay City, Michigan'da dünyaya geldi. Kökenleri İtalya'nın Pacentro kenti olan İtalyan asıllı Amerikalı babası Silvio \"Tony\" Ciccone ve Fransız asıllı Kanadalı annesi Madonna Louise Fortin'in 6 çocuğundan üçüncüsüydü. Katolik olan ailesiyle birlikte Pontiac ve Avon Township'in Detroit banliyölerinde yaşıyordu. 1 Aralık 1963'te annesini göğüs kanserinden kaybetti. Madonna hayatının en trajik olayını henüz beş yaşındayken yaşadığı için oldukça zor bir süreç onu bekliyordu. Babası bir süre sonra kahyalık yapan Joan Gustafson'la evlendi. Çiftin 2 çocuğunun dünyaya gelmesiyle Ciccone ailesi daha da büyüdü.