Mykonos'u Türkler kurtaracak

Mykonos'u Türkler kurtaracak

Son yıllarda Türklerin gözdesi olan Mykonos’ta bu sezon beach rekabetine, yeni bir beach club daha katıldı. Yunanistan’ın başkenti Atina'daki popüler gece kulübü Dream City'nin sahibi olan Thanos Kolakithas, Mykonos’ta Monarch Beach Club ile sezonu açtı.

YURT Gazetesi-Melis Bayraktaroğlu/ Bu yıl plaj partilerini öne çıkarmayı planlayan ve dünyaca ünlü DJ’lerin performanslarını sergilediği Monarch Beach Club, geçen hafta sonu DJ David Şaboy ile sezonu açtı. Kulübün sahibi Thanos Kolakithas, ‘En kaliteli hizmeti vermek için ne gereki yorsa yaparız’ diyor. Thanos Kolakithas’ın David Şaboy’u seçmesinin nedeni Türk müşteriler… Thanos Kolakithas bu yıl adayı Türkler'in kalkındıracağını düşünüyor ve adadaki plaj partilerini, şovları hazırlarken, Türklerin beğenilerini de göz önüne alıyor.
David Şaboy'u Mykonos'ta dinleyenler arasında NBA süper starı Paul George da vardı. Kulübün spasında yorgunluk atan Paul George, rengini mürekkep balığından alan özel hamburgerden 5 tane yedi.
Thanos; Nice'den Monaco'ya geçerken Saint Jean Cap Ferrat'da bulunan Hotel Royal Riviera'nın Michelin yıldızlı aşçısı Alain Parodi'yi Mykonos'a getirmiş ve şefin yıldızlı yemeklerini mönüde sunuyor.
Performansı çok beğenilen David Şaboy Temmuz ayında tekrardan Monarch Beach'te çalacak. Monarch Beach bu sene adanın ünlü kulübü Nammos'un tahtını sallayacağa benziyor.