Oğlunun ilk filminde müstehcen sahneleriyle ağızları açık bıraktı!

Oğlunun ilk filminde müstehcen sahneleriyle ağızları açık bıraktı!

İngiliz oyuncu Elizabeth Hurley, müstehcen sahneleri ile herkesi hayrete düşürdü. Oğlu Damian'ın yönettiği ilk filmde oynayan oyuncu herkesi şoke etti.

Elizabeth Hurley, oğlu Damian'nın ilk yönettiği ilk film olan Strictly Confidential'da rol aldı. Hurley, filmdeki müstehcen sahneleriyle hayrete düşürdü.

elizabeth-hurley-appears-in-a-very-racy-sex-scene-filmed.jpg

AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI

Dünyaca ünlü oyuncu Elizabeth Hurley, oğlu Damian'ın yönettiği ilk film olan Strictly Confidential'da müstehcen sahneleriyle ağızları açık bıraktı. 58 yaşındaki Hurley'in profesyonelliği gündem olurkeni çıplaklık içeren sahneler de beğenildi.

elizabeth-hurley-s-sweetest-moments-with-her-son-damian-over-the-years-photos-734.webp

Fragmanda Elizabeth'in karakteri Lily, Pear Chiravara'nın canlandırdığı Natasha tarafından baştan çıkarılınca ortaya ateşli anlar çıkıyor.

elizabeth-hurley-strictly-confidential-directed-77398137.webp

18 GÜNDE ÇEKMİŞLER

Film hakkında PEOPLE'a konuşan Damian, annesi Elizabeth'in yıllar önce yönetmenliğini yapacağı ilk filminde başrol oynayacağına dair söz verdiğini söylerken, şu ifadeleri kullandı:

"İşe gelip her gün birlikte çalışmak bir zevkti. Filmin tamamını çekmek için yalnızca 18 günümüz vardı, dolayısıyla ikiz benzeri telepatimiz baştan sona çok değerliydi. Böyle kararlı ve yetenekli bir oyuncu kadrosuyla yorulmadan çalışmak gerçekten ilham vericiydi. Bana güvendikleri ve inandıkları için katılan herkese sonsuza kadar minnettarım"