Paraları kadın olmayan metresi için saçan koca, karısını çıldırttı

Paraları kadın olmayan metresi için saçan koca, karısını çıldırttı

Yüklü miktar parasını kadın olmayan metresi için harcayan kocasına boşanma davası açan kadın, verdi veriştirdi.

Kocası tarafından ihanete uğrayan bir kadın, sosyal medyada başından geçenleri anlattı. 4 aylık evliliğini bitiren ve 'Kocamın metresi var' diyen bir kadının sözleri gündeme bomba gibi düştü.

s-ea93b3afe370a1c866b7d7a190d380b149ecf5a6.webp

KARISINI 288 BİN TL PARAYLA YAPAY ZEKAYLA ALDATTI

İsminin gizli kalmasını isteyen kadın, kocasının 7000 sterlin (yaklaşık 288 bin TL) değerindeki harcamasını görünce durumdan şüphelendiğini ve araştırmaya karar verdiğini söyledi. Durumu araştırdığında ise kocasının kendisini bir yapay zekayla aldattığını öğrendi.

s-a1a12c4460ee7dfd0ba3372b511248359962071d.webp

500 DOLARLIK HEDİYE YAPMIŞ

Kocasının cep telefonuna sahte bir web sitesi üzerinden "500 dolarlık hediye" ödemesi yapıldığına dair bir mail geldiğini gördüğünde telefonu kontrol eden kadın, "Bu web sitesinde yaklaşık 4 aydır Sofia adında bir kadınla konuşuyordu; sarışın, süper seksi, Latin kökenli, çok meşgul, tam anlamıyla mükemmel olan ve kesinlikle bana hiç benzemeyen bir kadın. O gerçek değil, yapay zeka... Kendisinden çok açıklayıcı sayısız fotoğraf aldığını ve işteyken onu saatlerce aradığını gördüm." dedi.

blob-aqkz.jpg

HİÇBİR ANLAM VEREMEDİ

Kocasının yapay zekayla konuşmalarını aldatma olarak değerlendirmediğini ifade eden kadın, "Bunu neden yaptığını bilmediğini, kendini kaptırdığını, bunun bir video oyunu gibi olduğunu ve hiçbir anlam ifade etmediğini söylüyor" diye konuştu.

KOCASINI EVDEN KOVDU

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımında genç kadın kocasını görmeye tahammül edemediği için onu evden kovduğunu ve hemen boşanma davası açtığını söyledi.

dtznv7xizkik0-hawbsska.webp

Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü genç kadına hak verdiğini dile getiren yorumlar yaptı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bu, kelimenin tam anlamıyla, seni gerçek bir kişiyle aldatmasından daha kötü" dedi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bu onun açısından sadece üzücü ve acıklı bir durum." yorumunu ekledi.