Shakira, kendisini aldatan Pique'ye "intikam" şarkısı

Shakira, kendisini aldatan Pique'ye "intikam" şarkısı

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, kendisini aldatan futbolcu Pique'ye karşı yeni bir şarkı yaptı.

Barcelona'nın bir dönem parlayan ismi Gerard Pique ve Kolombiyalı ünlü şarkıcı Shakira 12 yıllık beraberliklerini ‘aldatma’ nedeniyle sonlandırmıştı.

Pique'nin aldattığı Shakira ise bu olayın ardından uzun zaman geçmesine rağmen yaşadığı ihaneti unutmadı.

SKAHIRA, YENİ ŞARKISINDA PIQUE VE SEVGİLİSİNİ HEDEF ALDI

Shakira, ayrılık temalı yeni şarkısı ‘Music Sessions #53'ü dinleyicileriyle buluşturdu. Shakira’nın ‘atarlı’ sözleriyle eski eşi Pique’yi ve sevgilisini hedef aldığı öne sürüldü.

"BENİM İÇİN AĞLAMA"

Kolombiyalı şarkıcının, yeni şarkısının sözleri şöyle: 

"Sana geri dönmeyeceğim, benim için ağlama ya da bana yalvarma/ Seni eleştirmelerinin benim hatam olmadığını anladım/ Sadece müzik yapıyorum, bu seni rahatsız ediyorsa üzgünüm." 

Şarkı sözlerinde geçen “Beni kırdığını düşünüyorsun ama beni daha güçlü yaptın/ Kadınlar artık ağlamıyor, bunu kazanca dönüştürüyor” ifadeleri sosyal medyada gündem oldu. 

MİLYONLARCA KİŞİ TARAFINDAN DİNLENDİ

45 yaşındaki şarkıcının sözlerinde geçen “Yedeğim olduğu varsayılan kişiyle sana iyi şanslar dilerim/ Sana ne olduğunu bilmiyorum bile/ O kadar tuhafsın ki seni tanıyamıyorum bile/ Ben iki tane 22’lik kıza değerim. Bir Ferrari’yi bir Twingo ile takas ettin. Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettin" sözleriyle Pique'ye gönderme yaptığı öne sürüldü. 

Şarkı yayınlandığı ilk günde 63 milyondan fazla izlenmeye ulaştı.