AKP Genel Başkan Yardımcısı: "Ekonomi çok mu kötü beyler? Her evde 2-3 telefon var"

AKP Genel Başkan Yardımcısı: "Ekonomi çok mu kötü beyler? Her evde 2-3 telefon var"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Vedat Demiröz, Türkiye ekonomisindeki olumsuzluklara karşın herkeste cep telefonu var argümanı ile ekonominin iyi olduğu savundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, ekonomideki olumsuzluklara karşın ‘herkesin elinde akıllı cep telefonu var’ argümanı ile Türkiye ekonomisine ilişkin değerlendirme yaptı. Demiröz, “Pahalılık olabilir. Allah aşkına, Türkiye’de son 20 senede her eve bakın ya bir otomobil ya da 2 otomobilimiz var. Her evde 2- 3 telefon var.” dedi.

VEDAT DEMİRÖZ: ALLAH AŞKINA HER EVDE 2-3 TELEFON VAR
AK Parti Manisa İl Danışma Meclisi toplantısına katılarak bir konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz, hayat pahalığı, zam ve yüksek dolar kurunu savundu. Demiröz, “Bugün Avrupa’da duyuyorsunuz, yakıtın olmadığı, raflarda neler olduğunu. Kış geliyor. O dövizlerin fazlalığı nedeniyle kur farkları da aşağıya doğru inecek. Gıdada hiçbir eksiğimiz yok. Pahalılık olabilir. Allah aşkına, Türkiye'de son 20 senede her eve bakın ya bir otomobil ya da 2 otomobilimiz var. Her evde 2-3 telefon var. Türkiye'nin doğal gaz gitmeyen ilçesi kalmadı. Elektrik desen yine aynı, Yolları zaten saymıyorum.” diye konuştu.