Kolay para nasıl kazanılır? Emlak ve yatırım uzmanı açıkladı!

Kolay para nasıl kazanılır? Emlak ve yatırım uzmanı açıkladı!

En kolay yoldan para kazanmanın yöntemini ünlü yatırım uzmanı açıkladı.

Ünlü ekonomist Mert Başaran kolay para kazanmanın yöntemini anlattı. Başaran, yatırımcılara hisse senedi yerine fonlara yönelmelerini önerdi.

6572a8301b27d01ae9dc1f33.webp

Piyasalardaki belirsizlik sürerken birçok küçük yatırımcı kısa yoldan para kazanmanın formülünü arıyor. Bu konuda emlak ve yatırım uzmanı Mert Başaran'dan dikkat çeken açıklamalar geldi.

871047.jpg

KOLAY YOLDAN PARA KAZANMANIN TEK YOLU

Başaran, yatırımcıları gereksiz harcamalardan kaçınarak tasarruf yapmaya ve birikimlerini fonlar gibi güvenilir araçlarda değerlendirmeye davet etti. Emlak ve yatırım uzmanı Mert Başaran, “Kolay yoldan para kazanmanın tek yolu” diyerek, yatırımcılara altın değerinde tavsiyelerde bulundu.

dolar-tl-de-yeni-rekor.jpg

"DOĞRU YERE PARAYI KOYARSAN BÜYÜR"

Ekonomist Mert Başaran, en risksiz ve kolay para kazanma yolunun tasarruf yapmak ve paranın büyümesine izin vermek olduğunu söyledi. “Doğru yere parayı koyarsan büyür" önerisinde bulunan Başaran, yatırımcılara çevrelerindeki toksik ve para harcatan kişileri de hayatlarından çıkarmalarını tavsiye etti.

shutterstock-1846331290-2.jpeg

"HİSSE SENEDİ YERİNE İŞİ EHLİNE VERİN"

İhtiyaç duyulmayan herhangi bir şeyin satın alınmaması gerektiğini belirten Başaran, şu ifadeleri kullandı: "Fonlardaki getiri yüzde 150’ye gelmiş. O yüzden hisse senedi yerine işi ehline verin."