Akit AKP’li Tayyar’la fena kapıştı: ‘Şarlatan, tayyare…’

Akit AKP’li Tayyar’la fena kapıştı: ‘Şarlatan, tayyare…’

Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen'le AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Melih Gökçek yüzünden birbirine girdi. Gerilim açıklamalarda tırmandı.

Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen'le AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yüzünden birbirine girdi. Özmen, Gökçek ile CHP arasında bir işbirliği olduğunu savunurken, Tayyar sert yanıt vermişti. Özmen’in zehir zemberek son açıklaması ise o kavgayı tırmandırdı.

Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen, Melih Gökçek ile CHP arasında bir işbirliği olduğunu öne sürmüştü. Mehmet Özmen'in bu iddiasına yanıt AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'dan geldi. Tayyar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Akit TV'de bir süzme, Gökçek CHP'ye geçmek için mesaj gönderdi demiş! Yuhhh. Öfkenizi kusun, kusun da biraz insaf. Aşağılık adam" demişti.

TV’den hakaretler'

Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen dün sabahki programda Şamil Tayyar'ın Twit’ine yanıt verdi. AK Partili Tayyar'a yönelik 'Tayyare, şarlatan' şeklinde hakaretlerde bulunan Mehmet Özmen, "Ş.T. Erbakan'ın gönderilmesi için her türlü provokasyona imza atıyor idi" dedi. Şamil Tayyar'ın 1999'da DSP'den aday olduğunu belirten Özmen, bununla ilgili Tayyar'ın attığı "1999'da adaylık teklifini cemaatten dostlarımın telkiniyle kabul ettim, o dönemde ağırlıklı olarak DSP destekleniyordu" Twitter mesajını okudu.

‘FETÖ’ye toz kondurmayan bu şahıs …'

"Her dönemin tetikçi adamı olan Ş.T. yani namı diğer ‘Tayyare', Feto'ya geçmiş olsun dizelerini de döken 17-25 Aralık'tan sonra dahi Feto'ya toz kondurmayan bu şahıstır" diyen Özmen, Tayyar'a şöyle yüklendi:

"İşte bu tayyare Reisçi gibi görünüyor bugün ama Ergenekon sürecinde Feto'nun kullandığı en iyi medya adamıydı, daha doğrusu aslında şarlatanın tekiydi. Bu çakal konjonktür neyi gerektirirse ona göre pozisyon alan bir pervane. Bu çakalın Feto'ya çaktığına bakmayın seçimlerde yeniden milletvekili olmasını sadece ve sadece FETÖ'nün Gaziantep imamlarına borçlu."