Hastane morgunda akıl almaz olay

Hastane morgunda akıl almaz olay

Bolivya'da hayatını kaybeden 28 yaşındaki genç kadın morga kaldırıldı. Fakat morgda görevli erkek hemşire, kimsenin olmadığını fırsat bilerek hayatını sadece bir saat önce kaybeden genç kadınla sevişmeye başladı. Eşine veda etmek isteyen adam morga girince neye uğradığını şaşırdı.

Bolivya’da kan donduran bir gelişme ülke gündemine oturdu. Başkent La Paz’da hayatını kaybeden 28 yaşındaki bir kadın Hospital de Clinicas’taki morga götürüldü. Ölümünün üzerinden sadece 1 saat geçtikten sonra genç kadının acılı eşi hastaneye gittiğinde şoka uğradı.
Doktorların yönlendirmesiyle morga giden ve eşine veda etmek isteyen adam, kapıyı açınca korkunç bir görüntüyle karşılaştı. Morgdaki masanın üzerinde erkek bir hemşireyi eşinin üzerinde buldu. Beyninden vurulmuşa dönen acılı adam, hayatını kaybetmiş eşiyle sevişen adama saldırdı.
Yaşananların ardından olay yerine gelen güvenlik güçleri ve doktorlar, duruma müdahale etti. Yaşananların ardından 27 yaşındaki erkek hemşire gözaltına alındı. Grover Macuchapi isimli hemşire, hakkında savcılık işlem başlattı. Konuyla ilgili açıklama yapan sapık hemşire, “Bir şeyler oldu. Rüya gibiydi. Fakat daha sonra arkamdan biri vurdu. Kendime geldiğimde kadının kocası olduğunu anladım” dedi.
Ölü sevicilikten yargılanması Peru kanunlarına göre mümkün olmayan Macuchapi’nin cinsel saldırısı sonrasında hastane yönetimi, aileden para almayacaklarını açıklarken, acılı eş, “Eşimin üzerinde gördüm. Pantolonu dizlerindeydi ve sürtünüyordu” ifadesini kullandı.