Süper Loto sonuçları açıklandı!

Süper Loto sonuçları açıklandı!

Milli Piyango Süper Loto 26 Ekim sonuçları açıklandı. Bu hafta da mı devir gerçekleşti sorusu henüz yanıt bulmazken 21.15’te gerçekleşen canlı yayın ile Süper Loto sonuçları ve dağıtılacak ikramiye tutarı belli oldu. Süper Loto sonuçlarını kontrol etmek için dün akşam saatlerinden itibaren internet üzerinde Süper Loto sonuçlarına dair aramalar yapan vatandaşlar sonuçları kontrol ediyor. Büyüyen ikramiye ile heyecan arttı. 12 milyon 721 bin lira olarak belirlenen büyük ikramiye bu hafta sahibini bulacak mı?

SÜPER LOTO SONUÇLARI 19 EKİM 2017

Süper Loto oyununun 523. çekiliş gerçekleştirildi. Devirli ikramiyenin artmasıyla birlikte büyük ikramiye sosyal medyada heyecanla bekleniyordu ve sonuçlar belli oldu. Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto kuponlarını başında şanslı altı rakamı google üzerinden araştırıyorlar. Haftanın sonuçlarını en hızlı şekilde Sözcü’de öğrenebilirsiniz. İşte MPİ 26 Ekim Süper Loto çekiliş sonucu…

8, 13, 16, 27, 31, 46

GEÇEN HAFTA SONUÇLARI

Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto sonuçlarını merak ediyor. 19 Ekim 2017’de yapılan çekiliş ile belirlene Süper Loto sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi bile olmadı. 5. devir geçekleşirken 5 bilenler 12 bin liraya yakın ikramiyenin sahibi oldular. İşte geçen haftanın kazandıran numaraları…

3, 12, 17, 28, 47, 48

SÜPER LOTO İKRAMİYE ÖDEME MERKEZLERİ

(3) ve (4) bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
(5) bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri,
(6) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenmektedir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenilir.

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.

Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir.

Heyecanla beklenen Süper Loto sonuçları canlı yayında belli oldu. Perşembe günlerinin vazgeçilmez oyunu Süper Loto’da kazandıran numaralar yapılan canlı çekilişle açıklandı.

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi canlı yayını ile belli oldu. Kazanma şansı en düşük olan oyun MPİ Süper Loto 26 Ekim çekiliş sonuçları bir küreden altı şanslı rakamın çekilmesi ile belirlendi. Devreden ikramiyeyi kazanıp kazanmadıklarını öğrenmek için kuponları başında sonuçları sorgulamak isteyenler internetten araştırmalara başladı.