Yemek Odası Halı Modelleri hali.net'te

Yemek Odası Halı Modelleri hali.net'te

Bordo ve krem tonları zemin üzerinde kullanılmış. Dağınık bir şekilde kullanılmaları modern tasarımı yansıtmış.

Bordo ve krem tonları zemin üzerinde kullanılmış. Dağınık bir şekilde kullanılmaları modern tasarımı yansıtmış. Birbirinin içine geçmiş renkler farklı bir hava katmış modele. Yeni tarz sevenlerin büyük bir keyifle alabileceği modellerden. Modern tasarımın etkilerini halının üzerinde görmek mümkün. Özellikle yemek odası halı modellerinde karşımıza çok çıkan tasarımlardan. Dağınık ve havalı bir tarzının olması birçok insanın ilgisini çekebilecek durumda.

 

 Eğer biraz kapalı tonlarda bir model istiyorsanız bu model size göre. Açık ve kapalı tonların birlikte olduğu uyum nefis. İnsanların karşısına bu konseptle çıkıyor.

 

 USSO Avangarde Krem ve Kahverengi Yıkanabilir Halı HLN1390

 

 Krem ve kahverengi tonlar ağırlığını koymuş. Klasik bir tarz olan model bu yönüyle ön planda. Kapalı tonlar ve klasik konseptiyle sevenlerini bekliyor. Çerçeve şekli, içerisinde çeşitli çizimleriyle öne çıkıyor. Bu tasarımları seviyorsanız tam size göre bir model. Düzenli oluşu klasiklerin en önemli yanı.

 

 Modern tasarımların aksine klasikler daha ağır bir hava katar. Ciddiyet ve saygı unsurlarını bir araya getiriyorlar. Serilen yemek odasında ben buradayım hissini yaşatıyor. Renklerin birbirini uyumlu bir şekilde tamamlaması ise artı bir nokta. Klasik modeli sevenlerin beğenebileceği tasarımlardan birisi oluşturulmuş. Vitrinlerde bu özellikleriyle insanların karşısına çıkıyor.

 

 USSO Yıkanabilir Mavi Gri Renk Halı HLN928

 

 Mavi tonların ağırlıkla zeminde tercih edildiği bir model. Mavi tonlar arasında ortada gri renkler kullanılmış. Son derece sade bir tasarımla ön plana çıkıyor. Sade tasarımlar insanlara karmaşık gelmediği için çok tercih edilenler arasında. Mavi renk insana huzur veriyor. Bu da yemek odasında bir huzur ortamı oluşturmasını sağlıyor.

 

 Gri ve mavi tonların birleşimi ise muazzam bir uyum yakalamış. Sade ve klasik havası bu tarz sevenler için bire bir. Huzur dolu, keyifli bir model tasarımıyla insanların karşısına çıkılmış. Kalınlık boyutu 5mm'dir. %60 pamuk ve %40 polyesterden yapılmıştır. Sıkma yapılmadan 30 derece ısısında yıkanabilir. Hava ve toz çıkarmama özelliği vardır. 80x150 ile 180x280 boyutları arasında halı üretimi yapılmaktadır. Sade ve özgün bir tasarım sevenlerin tercih edebileceği seçeneklerden bir tanesi.