Abdülhamit'in torunu Osmanoğlu kendine güldürdü

Abdülhamit'in torunu Osmanoğlu kendine güldürdü

Abdülhamit'in torunu Orhan Osmanoğlu, sosyal medyada yaptığı gaflara bir yenisini daha eklemiş oldu. Osmanoğlu, Zaytung haberini gerçek sanıp "bu haber yalan" yorumunu yazdı.

Orhan Osmanoğlu, Zaytung'un "Pandemi Döneminin Gözde Padişahı Ekranlara Taşınıyor. ''Yayılış: Üçüncü Osman'' Yakında TRT'de..." haberini yalanlamak isterken alay konusu oldu.

Zaytung'un " Pandemi döneminde özellikle gençler arasında hayran sayısı hızla artan Osmanlı Padişahı 3. Osman'ın hayatı ekranlara taşınıyor. "Yayılış: Üçüncü Osman" adlı dizinin çekimleri için start verildiğini açıklayan TRT yönetimi, Üçüncü Osman rolü için ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan ile anlaşmaya varıldığını duyurdu. 

TRT İçyapımlar Dairesi Genel Müdürü Muzaffer İlancı, "Her dönemin kendi şartlarına ve ruhuna göre öne çıkan farklı tarihi karakterler var. Bu sene de adeta ulu hakan, mekanı cennet Üçüncü Osman'ın yılı oldu desek yanlış olmaz. Özellikle gençlerimiz kendilerinden çok şey buldular" sözleriyle dizinin çıkış noktasını aktardı. 

Senaryo yazımı 2 gün süren dizinin aynı zamanda oldukça düşük bir prodüksiyon maliyeti olduğunu işaret eden İlancı, "Daha çok Üçüncü Osman'ın iç dünyasına yoğunlaşan bir yapım. Sarayda sıkılmamak için yaptığı şeyler, arkadaşlarıyla olan sohbetleri, hobileri, yemek yapma tutkusu vs gibi konuları işlenecek. Tahmin edebileceğiniz gibi genelde iç mekan çekimleri var. Dış mekanda da işte saray avlusu falan en fazla." derken, projenin en geç önümüzdeki hafta hayata geçmiş olacağının da müjdesini verdi. " tarzındaki paylaşımındaki mizahı anlamayıp yalanlamak isteyen Osman Orhanoğlu "Bu haber yalan. TRT sitesi ve yetkililerden böyle bir açıklama yok..." ifadesini kullandı. Bu yorum sosyal meydaya damga vurdu.

seh.png