Abdullah Gül parti mi kuracak?

Abdullah Gül parti mi kuracak?

Gazeteci Barış Yarkadaş'ın edindiği kulis bilgilerine göre Abdullah Gül ve çevresi Erdoğan dönemi sonrası için pozisyon alıyor ve Gül, yeni parti ve siyasete sıcak bakıyor.

Gazeteci Barış Yarkadaş'tan eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile ilgili bomba bir iddia geldi.

gul-erdogan.jpeg

Aldığı kulis bilgilerini paylaşan Yarkadaş, "Gül ve çevresi Erdoğan sonrası için pozisyon alıyor. Gül’ün de yeni parti ve siyasete sıcak baktığı ifade ediliyor." dedi.

gulerdogan8801.webp

ERDOĞAN SONRASI DÖNEM İÇİN POZİSYON ALIYOR

tv100.com'daki yazısında Yarkadaş, 11. Cumhurbaşkanı Gül'ün yakın çevresinden aldığı kulis bilgilerini paylaştı ve Gül ve çevrisinin Cumhurbaşkanı Erdoğan sonrası pozisyon aldığını belirterek, Gül'ün yeni bir partiye ve siyasete sıcak baktığını aktardı.

rtr2rwlg.jpg

ABDULLAH GÜL PARTİ Mİ KURUYOR?

Yarkadaş "Abdullah Gül parti mi kuruyor?" başlıklı kısa yazısında şu ifadeleri kullandı:

99459969-gulerdogan4.jpg

11. Cumhurbaşkanı ve AK PARTİ Kurucusu Abdullah Gül’ün yakın çevresi “yeni bir parti” için düğmeye basınca, 75 koruması olduğu ve devletin 17 aracını kullandığı haberi patladı.

629657image1.jpg

SİYASETE SICAK BAKIYOR

Gül’ün yakın çevresi, Deva, Gelecek ve Saadet Partisi’nin tek çatı altında birleşmesi ve partinin başına da Gül’ün geçmesi için kulis yapıyor. Gül ve çevresi Erdoğan sonrası için pozisyon alıyor. Gül’ün de yeni parti ve siyasete sıcak baktığı ifade ediliyor.