Altılı masa liderlerinden toplantı sonrası mesajlar: "Gecenin en karanlık anı, şafak sökmeden az önceki andır"

Altılı masa liderlerinden toplantı sonrası mesajlar: "Gecenin en karanlık anı, şafak sökmeden az önceki andır"

Altılı masayı oluşturan muhalefet liderleri, gerçekleştirilen 11. toplantı sonrası sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu.

Altılı masanın 11. toplantısı İYİ Parti lideri Meral Akşener'in ev sahipliğinde yapıldı. Toplantının ardından liderler Twitter hesaplarından zirveye dair paylaşım yaptı.

İşte altı liderin yaptığı paylaşımlar:

KILIÇDAROĞLU: KÖKLÜ DEVLET VE CUMHURİYET TECRÜBESİ

Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemi inşa ederek Türkiye Cumhuriyeti’nin köklü devlet ve Cumhuriyet tecrübesini demokrasi ile taçlandırma hedefiyle bir araya geldiğimiz toplantıya ev sahipliği yapan başta Sayın @meral_aksener olmak üzere, tüm genel başkanlara teşekkür ediyorum.

kk.png

DAVUTOĞLU: DEMOKRATİK İKTİDARI BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

Gecenin en karanlık anı, şafak sökmeden az önceki andır.

Bu köhnemiş otokratik iktidarı gönderip, demokratik iktidarı birlikte inşa edeceğiz. Bugünkü ev sahibimiz Sn.Meral Akşener başta olmak üzere 'ben değil, biz' anlayışıyla hareket eden tüm genel başkanlara teşekkür ediyorum.

ahmet.png

UYSAL: HERKESİN HUKUKUNDAN EMİN OLDUĞU BİR TÜRKİYE HEDEFİ

Türkiye'yi adalet ve demokrasi ile buluşturarak refah üreten ve kalkınan, yaşanabilir bir ülke haline getirmek, herkesin hukukundan emin olduğu bir Türkiye'ye ulaşmak hedefi ile ortaya koyduğumuz irade güçlü bir şekilde varlığını sürdürüyor.

gultekin.png

KARAMOLLAOĞLU: YETER! SÖZ MİLLETİNDİR

“Yeter! Söz Milletindir.”

Bugün gerçekleştirdiğimiz toplantımıza ev sahipliği yapan Sn. 
@meral_aksener başta olmak üzere, değerli genel başkanların her birine teşekkür ediyorum.

temel.png

AKŞENER: 13. CUMHURBAŞKANI, MİLLET İTTİFAKI'NIN ADAYI OLACAK

Bugün 6 siyasi partinin genel başkanları olarak; zengin, güçlü ve mutlu Türkiye için hedeflerimizi ve gündemi değerlendirdik. Tüm genel başkanlara teşekkür ediyorum. Hiç kimse merak etmesin; 13. Cumhurbaşkanı, Millet İttifakı'nın adayı olacak!

ommy.png