Ankapark halen ABB’ye devredilmedi

Ankapark halen ABB’ye devredilmedi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Dairesi Koordinatörü Volkan Gültekin, 750 milyon dolara mal olan Ankapark'ın halen ABB’ye devredilmediğini açıkladı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Dairesi Koordinatörü Volkan Gültekin, 750 milyon dolara mal olan Ankapark'ın halen ABB’ye devredilmediğini açıkladı. Bu durumu, Ankapark’ın önündeki billboardlara astıkları ilanlarla duyurduklarını ifade etti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, 750 milyon dolara mal olan ve içindeki eşyaların çürümeye terkedilmesiyle gündeme gelen Ankapark'ın ABB’ye devri için hukuki işlemlerin halen devam ettiğini duyurdu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Gültekin, Ankapark önündeki reklam panolarının görüntülerini paylaştı. Gültekin, “750 milyon dolara mal olan Ankapark işletmesinin hâlâ Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne devredilmediğini, çürütülen parkı geri almak için hukuk mücadelemizin devam ettiğini bir de böyle anlatalım istedik" dedi.

ankara2.png

ankara.png