Ankara siyasetinde Baykal nöbeti

Ankara siyasetinde Baykal nöbeti

İbni Sina Hastahanesi önü siyasetçi, bürokrat ve Ankaralıların akınına uğradı. Deniz Baykal'ın eski kurmayları bir an olsun başında ayrılmazken CHP eski Genel Sekreteri Önder Sav Baykal'ı ziyareti sırasında gözyaşlarını tutamadı  

İbni sina hastahanesinin önünde nöbet bekleyen tv ve gazete muhabirleri adeta kamp kurdular. İlk ziyaretCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Mevlüt Çavuşoğlu tarafından gerçekleştirildi. Daha sonra önce telefonla arayan ve ardından da gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Baykal'ı ziyaret etti.

Ankara siyasetinde Baykal nöbeti bugün de sürüyor. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin yanı sıra, CHP eski Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Özpolat ve Yılmaz Ateş, eski Genel Sekteter Önder Sav, Yurt Medya Grup Başkanı ve Kahramanmaraş eski Milletvekili Durdu Özbolat, eski Ardahan Milletvekili Faruk Demir, eski İstanbul Milletvekili Metin Işık, Beşiktaş eski Belediye Başkanı İsmail Ünal, Eski vekil Esfender Korkmaz ve Enis Tütüncü de Baykal’ı ziyaret ederek sağlık durumu halkında bilgi alanlar arasında.

Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek de Baykal'ı ziyaret edenler arasındaydı. Çiçek'i; Yılmaz Ateş, Durdu Özbolat ve Faruk Demir karşıladı. Çiçek doktorlardan bilgi aldı, Baykal’ın yanına çıktı.

Baykal'ın eski kurmayları Eşref Erdem, Yılmaz Ateş ve Mehmet Sevigen her an Baykal’ın yanındalar.

Baykal bugün ikinci kez ameliyata alındı. Ameliyatta CHP Samsun milletvekili Haluk Koç da hazır bulundu.

Çavuşoğlu ziyaret

Kılıçdaroğlu ziyaret sonrası açıklama

Başbakan Binali Yıldırım ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyaret