Ankara'da kritik zirve! Özgür Özel ve Muharrem İnce görüşecek

Ankara'da kritik zirve! Özgür Özel ve Muharrem İnce görüşecek

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile de görüşme yapacağı öne sürüldü.

Yerel seçimlere aylar kala CHP'de farklı partilerle temaslar devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce bir araya gelmişti. Bu görüşme sonrası Ankara'da kritik bir ziyaret daha gerçekleşeceği öne sürüldü.

muharrem-ince-ekrem-imamoglu-1200x600.webp

ÖZGÜR ÖZEL, MUHARREM İNCE İLE BİR ARAYA GELECEK

İddiaya göre, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in Almanya ziyareti sonrası Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile bir araya gelecek.

Gazeteci Altan Sancar, "CHP lideri Özgür Özel Almanya ziyaretinin ardından Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile bir araya gelecek" dedi.

Görüşmenin içeriğinin 'işbirliği' olacağı vurgulanırken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı teklifinin yapılıp yapılmayacağı da merak konusu oldu. 

İNCE'YE İZMİR ADAYLIĞI MI TEKLİF EDİLECEK?

Gazeteci İsmail Saymaz, Sözcü TV'de İmamoğlu-İnce görüşmesine dair bilgi vererek İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için Muharrem İnce'ye teklif edilebileceğini duyduğunu belirtti.

İddiayı Muharrem İnce'ye sorduğunu belirten Saymaz, İnce'nin "Teklif edilmedi ama benim kulağıma geldi" dediğini aktardı.