AVM tuvaletinde kadını taciz eden Suriyeli tutuklandı... Kadınlar tuvaletine 'yanlışlıkla' girmiş!

AVM tuvaletinde kadını taciz eden Suriyeli tutuklandı... Kadınlar tuvaletine 'yanlışlıkla' girmiş!

İstanbul Başakşehir'deki bir AVM'nin kadınlar tuvaletinde görüntü kaydı alan Suriyeli şahıs tutuklandı.

Başakşehir'deki bir alışveriş merkezinde tuvalet ihtiyacı gidermek için lavaboya giden Nuray Kurtuluş, kabinde olduğu sırada yan taraftaki kabinin altından cep telefonu uzatılarak video çekildiğini fark etti.  

TACİZCİ ŞAHIS KADINLARI İTEREK KAÇMAYA ÇALIŞTI

Kurtuluş çığlık atarak yardım istedi. Kadının çığlıkları üzerine yan kabinden çıkan erkek tuvaletteki kadınları iterek kaçmaya çalıştı. Şüpheli alışveriş merkezinin güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis,  Suriye uyruklu Başar Alseh'i gözaltına aldı.

"SERBEST KALIRSA ÇEKMEYE DEVAM EDECEKTİR"

Olaydan sonra polise ve savcılığa girerek suç duyurusunda bulunan Kurtuluş yaşadıklarını sosyal medyadan paylaştı. Şüphelinin yakalandığı sırada telefonu kırdığını belirten Kurtuluş paylaşımlarında, "O telefon açılabilirse, kim bilir kimlerin görüntülerini çektiği ortaya çıkar. Serbest kalırsa da çekmeye devam edecektir" dedi.

"VİDEOSUNU ÇEKTİM BULAMASINLAR DİYE TELEFONU KIRDIM"

Gözaltına alınan Alseh, bugün Küçükçekmece Adliyesi'ne sevk edildi.  Alseh'in ifadesinde "Kadınlar tuvaletine yanlışlıkla girdim. Kadının videosunu çektim. Yakalanınca da videoyu bulamasınlar diye telefonumu kırdım. Video çekmek için girmemiştim içeriye" dediği öğrenildi. Alseh çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.