Ayağa kalkıp, Erdoğan'a her şeyi anlatan milletvekili kim?

Ayağa kalkıp, Erdoğan'a her şeyi anlatan milletvekili kim?

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekilleri ile yapmış olduğu toplantıya ilişkin şok eden bir ayrıntı kulislere yansıdı.

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milletvekilleri ile yaptığı toplantıdan çarpıcı bir ayrıntı kulislere yansıdı. Erdoğan 24 Hazirandan itibaren milletvekilleri ile gruplar halinde AKP Genel Merkezinde kahvaltılı toplantıda bir araya gelme kararı almıştı.

24 Haziran günü ilk grup ile bir araya geldi.

Milletvekillerine hafta sonları muhakkak seçim bölgelerine giderek halkla beraber olma talimatını verdi.

Hatta milletvekillerine teşkilatları arayarak çalışmaları takip edeceğini belirtti. Milletvekillerinin sahaya inmesini istedi. Günboyu'nun kulislerden aktardığına göre; Erdoğan’ın konuşması sonrasında bir milletvekili Erdoğan'a, "Halk ekonomik sıkıntılardan yakınıyor, biz cevap veremiyoruz.

Son yaşanan olaylar karşısında suskunuz.

Çünkü fazla bir bilgimiz yok.

Zaten bilgi alamıyoruz.

Yetkililer halkı tatmin edici bilgi versinler biz de bu sorularla karşı karşıya kalmayız" deyince ortalık karışmış.

Sonra milletvekillerinin sözlü tacizine uğrayan milletvekili Erdoğan’ın duyacağı şekilde, “Ben liderimizin yanında bu sorunları dile getiremedim. Doğruları söyledim.  Bürolarda ya da evlerde gizli gizli toplanıp sistemi ve yönetimi eleştirmiyorum. Ben reisimize doğruları söyledim. Riyakârlık yapmadım" dediği siyasi kulislere yansıdı.