Bahçeli tek tek hepsini hedef göstermişti... Hakan Bayrakçı'dan sert yanıt!

Bahçeli tek tek hepsini hedef göstermişti... Hakan Bayrakçı'dan sert yanıt!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu. Bahçeli'nin yaptığı açıklamalarda isim vererek gazetecileri hedef göstermesi dikkat çekti. Bahçeli'nin bu paylaşımına Hakan Bayrakçı'dan yanıt gecikmedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu. Bahçeli'nin yaptığı açıklamalarda isim vererek gazetecileri hedef göstermesi dikkat çekti. Bahçeli'nin bu paylaşımına gazeteci yazar Hakan Bayrakçı'dan yanıt gecikmedi.

 

Ekranlarda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu savunduğu iddia ettiği gazetecileri hedef alan Bahçeli şunları açıkladı:

"Daha ilginci, televizyon ekranlarında sabit ama haftalık ücret mukabilinde yorum yapan bildik isimler, Kılıçdaroğlu’ndan aldıkları asparagas sufleleri cansiperane savunuyorlar, servis ediyorlar, nöbetleşe gündem işgaline soyunuyorlar. Ne söylesek nafile, hep aynı havadalar."

"Mesela, Necdet Saraç, Şaban Sevinç, Ali Haydar Fırat, Hakan Bayrakçı, Orhan Bursalı ve Sevilay Yılman’a varıncaya kadar farklı televizyon ekranlarda CHP’nin hem sözcülüğünü hem seçim kulisi yapan ücretli tetikçilere üzülüyorum, durmadan yırtınıp kendilerini paralıyorlar."

 

Bahçeli'nin bu paylaşımı ardından adı geçen gazeteci yazar Hakan Bayrakçı da sosyal medya hesabından Bahçeli'ye seslendi.

 

İşte o paylaşım:

"Sayın Bahçeli,
Adımı birlikte andığınız arkadaşlarımla gurur duyarım. İnançları doğrultusunda konuşurlar. Biliniz ki ne tv kanallarından, ne de CHP’den hiçbirimiz maaş almayız, menfaat sağlamayız. Ve hatta yeri geldiğinde de muhalif partileri eleştiririz.
Selam ve saygılarımla."

 

hakan.png