Behzat Ç. topun başına geçti

Behzat Ç. topun başına geçti

CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu, programında olmamasına rağmen taraftarı olduğu Gençlerbirliği'ni ziyaret ederek Astor Enerji Şanlıurfaspor maçı için başarı dileklerinde bulundu.

CHP'nin Etimesgut adayı Erdal Beşikçioğlu, yuvası Gençlerbirliği'ni ziyaret etti. Behzat Ç. dizisindeki Gençlerbirliği sahneleri ile Başkent'in güzide kulübü kırmızı karaları desteklediği bilinen ve İlhan Cavcan'ın öz yeğeni olan Erdal Beşikçioğlu, taraftarı olduğu takımın tesislerine gitti.

ekran-goruntusu-2024-02-29-220740.png

Gençlerbirliği sevdalısı, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu Başkent ekibini ziyaret etti. Gezi programında olmamasına rağmen Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’mize sürpriz ziyaret gerçekleştiren Beşikçioğlu, bu hafta oynanacak Astor Enerji Şanlıurfaspor maçı için Gençler'e başarı dileklerinde bulundu.

ekran-goruntusu-2024-02-29-220737.png

"BURASI BENİM EVİM"

Gençlerbirliği Başkan Vekili Arif Ölmez, İdari İşlerden Sorumlu Asbaşkan Mehmet Soylu, Altyapıdan ve Destek Sportif A.Ş.’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Durşen’den kırmızı karaların son durumuyla ilgili olarak bilgi alışverişinde de bulunan Beşikçioğlu, “Burası benim evim! Bugün evime sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdim. İnsan evine gelirken haber verir mi hiç? Nitekim ben de öyle yaptım. Gençlerbirliği sevdalısı olarak takımımızı desteklemeye daima hazırız” ifadesinde bulundu.

ekran-goruntusu-2024-02-29-220743.png

Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’ni gezen CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu ve beraberindeki heyet daha sonra tesislerden ayrıldı. Beşikçioğlu topun başına geçmeyi de ihmal etmedi.