"Benim ve çocuklarımın sağlık durumu iyi"  Dilek İmamoğlu, sağlık durumunu paylaştı...

"Benim ve çocuklarımın sağlık durumu iyi" Dilek İmamoğlu, sağlık durumunu paylaştı...

Koronavirüs'e yakalanan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, sağlık durumunu paylaştı. "Çocuklarımızın ve benim sağlık durumumuz gayet iyi" diyen İmamoğlu, sağlık çalışanlarına da teşekkür etti.

Koronavirüs'e yakalanan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, sağlık durumuna ilişkin sosyal medyadan açıklama yaptı. "Çocuklarımızın ve benim sağlık durumumuz gayet iyi" diyen İmamoğlu, sağlık çalışanlarına da teşekkür etti.

Bir süre önce koronavirüse yakalanan Dilek İmamoğlu, karantinada olması sebebiyle annesinin Rize'de yapılan cenaze törenine katılamamıştı. Dilek İmamoğlu ile birlikte çocuklarının da koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Dilek İmamoğlu, “Çocuklarımızın ve benim sağlık durumumuz gayet iyi. Güzel dileklerini gönderen herkese sonsuz teşekkürler. Bu vesileyle tekrar şunu vurgulamak isterim. Bir seneyi aşkındır bu zorlu süreçte bizler için büyük mücadele veren tüm sağlık çalışanları; iyi ki varsınız, size minnettarız" açıklamasını yaptı. 

dilek-kaya-imamoglu.jpg