Bolu Belediyesi'nde ortalık karıştı! AKP'li Meclis Üyesi, Tanju Özcan'a su şişeleri fırlattı

Bolu Belediye Meclisi, depremzedelere yapılacak yardımların görüşülmesi için olağanüstü toplanmıştı. Ancak o toplantıda ortalık birbirine girdi.

Bolu Belediye Meclisi Şubat Ayı Olağanüstü toplantısında skandal bir olan meydana geldi. Bolu’daki depremzede yurttaşlara yapılacak yardımlar, Bolu Belediyesinin Adıyaman’daki yardım çalışmaları için Belediye Meclisinden karar alınması için olağanüstü toplantı düzenlendi.

TANSİYON BİR ANDA YÜKSELDİ

Toplantıda yardımlarda kullanılmak üzere 99 milyon liralık kredi başvurusu yapılabilmesi için Başkan Özcan’a yetki verilmesi de görüşüldü. AKP grubunun söz konusu krediye karşı çıkması üzerine Mecliste tansiyon yükseldi. Özcan ve AKP Grup Başkanvekili Uğur Akbay arasında karşılıklı atışmasının artması sonrasından, oylama gerçekleştirildi.

AKP'Lİ HACER ÇINAR, NE BULDUYSA TANJU ÖZCAN'A FIRLATTI

Oylama sırasında AKP Meclis Üyesi Hacer Çınar, önünde bulunan malzemeleri Özcan’a fırlattı. Çınar’ın saldırısı sonrası yükselen tansiyon sonrasında salona zabıta ekipleri geldi. Çınar, salondan çıkmaya hazırlanırken, yeniden Özcan’a saldırıda bulundu.