Emine Erdoğan’ın kol saatinin fiyatları şok etti: "Çakma değilse, 30 bin Euro’dan başlıyor”

Emine Erdoğan’ın kol saatinin fiyatları şok etti: "Çakma değilse, 30 bin Euro’dan başlıyor”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Erozan, AKP’ Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın kullandığı kol saatinin fiyatının 30 bin Euro'dan (Yaklaşık 305 bin TL) başladığını belirtti.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın 'Afrika Seyahatlerim' adlı kitabının piyasaya çıkması üzerine yapılan tanıtımlarda kullanılan bir fotoğraf sosyal medyada tartışmaları beraberinde getirdi.

Emine Erdoğan'ın Etiyopya ziyareti sırasında çekilen fotoğraftaki kol saatinin, Chopard adlı lüks marka olduğu öne sürüldü.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Erozan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Emine Erdoğan’ın saatinin 30 bin Euro’dan (Yaklaşık 305 bin TL) başladığını iddia etti.

Erozan paylaşımında, “Tayyip yazar da Emine hanım yazmaz mı..! Fotoğraflarla bezenmiş 'Afrika’ya seyahatlerim' kitabı piyasada… Chopard Happy Diamonds kol saati Afrika’nın yoksulluğu ile uyum halinde… Kol saati çakma değilse fiyatı 30.000 Euro’dan başlıyor…” ifadelerini kullandı.emine-erdogan.jpg