CHP heyeti, siyasi partilerle bayramlaştı…

CHP heyeti, siyasi partilerle bayramlaştı…

CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık ve beraberindeki heyet, AKP, DSP, Vatan Partisi, HDP, İYİ Parti, BBP, DP, MHP, Saadet Partisi, ANAP, Genç Parti, DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Yeniden Refah Partisi ile bayramlaştı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, CHP Parti Meclisi (PM) üyeleri Semra Dinçer ile Deniz Demir'in yer aldığı heyet, AKP, DSP, Vatan Partisi, HDP, İYİ Parti, BBP, DP, MHP, Saadet Partisi, ANAP, Genç Parti, DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Yeniden Refah Partisi heyetleri ile video konferans yöntemiyle bayramlaştı.

 

Koronavirüs salgını nedeniyle bu bayram da siyasi partiler, video konferans yöntemiyle bayramlaştı. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Lale Karabıyık, CHP PM üyeleri Semra Dinçer ve Deniz Demir'den oluşan heyet, siyasi partilerle çevrimiçi bayramlaştı.

 

CHP Heyeti, sırasıyla AKP, DSP, Vatan Partisi, HDP, İYİ Parti, BBP, DP, MHP, Saadet Partisi, ANAP, Genç Parti, DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Yeniden Refah Partisi heyetleriyle ile bir araya geldi.