CHP'li İnce'den istifa yorumu: Orada duracaksın!

CHP'li İnce'den istifa yorumu: Orada duracaksın!

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, duayen gazeteci Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın konuğu oldu. Muharrem İnce, gündemde yerini koruyan belediye başkanlarının istifalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İnce, "Biz parti olarak ilçe başkanının istifasını isteyebiliriz ama sen belediye başkanının istifasını isteyince orada duracaksın" dedi.

Duayen gazeteci Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası programına katılan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce çok önemli açıklamalarda bulundu. İnce yaptığı açıklamada, “Biz parti olarak ilçe başkanının istifasını isteyebiliriz, ama belediye başkanının istifasını isterken duracaksınız. Ona oy vermeyenlerin de nedenini bilme hakkı vardır. 1- Bylock mu var 2- Yolsuzluk mu var? Tehdit ediyorsun ‘sonu kötü olur’ öyle bir şey varsa hem görevden alacaksın hem savcıya teslim edeceksin" dedi.

“SENİN DE KAFANI KOPARIR”

Muharrem İnce şöyle devam etti:

"Belediye başkanının istifasını istemek doğru değil, biz Gökçek’i savunmuyoruz. Sen başkanlık sevdalısıydın, tek adam yaparsan zamanı geldiğinde senin de kafanı koparır.

“RECEP RECEP’E KARŞI”

Bursa Belediye Başkanı açıklama yapıyor. Erdoğan da “sonu kötü olur” diyor. Özetleyim, Recep Recep’e karşı yakında karışacak bu çarşı. Sizin yapacağınız bir iş var, kimde Bylock çıktıysa açıklayacaksınız.

“YARGI ADAM OLSUN”

Çözümü basit, Gökçek’te Bylock var mı yok mu? Açıklayın parsel parsel satan siz, yurtları kuran siz. 17 üniveriste kurdurdunuz. Bank Asya’nın kurdelasını kesen siz. Türkiye’nin bir tane büyük sorunu var: Yargı. Yargı adam olsun her şey düzelir”