“Deli Çavuş” Demokrat Parti Başkanı’na seslendi: İstifa etmediği için gazaba uğrayacak

“Deli Çavuş” Demokrat Parti Başkanı’na seslendi: İstifa etmediği için gazaba uğrayacak

Kıbrıs siyasetiyle ilgili şantaj videoları yayınlayan "Deli Çavuş" isimli twitter hesabı Demokrat Parti Başkanı’na seslendi.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, sosyal medya hesabından KKTC'deki Demokrat Parti'nin Genel Başkanı Tözün Tunalı'nın ortaya çıkan görüntüleri için yeni paylaşımlarda bulundu. 

KKTC'deki Demokrat Parti'nin genel başkan yardımcısı Tözün Tunalı'nın müstehcen görüntüleri yer aldı.

Videoyla birlikte değerlendirme de yapılan "Deli Çavuş" isimli hesapta şu ifadeler kullanıldı:

1- Bazı namussuzlar Deli Çavuş’a iftira atıp "Milletin özel hayatıyla ilgili yayın yapıp şantaj yapıyorsunuz." demişler. Bu kasetlerin karşılığında Kıbrıs'taki mafyacılar gibi menfaat temin etsek, işlerimizi yaptırsak, o zaman şantajcı oluruz. Temiz duygularla söyleyenler baş tacı.

2- Ancak bu yayınları değersizleştirmek için söyleyenler yani algı çalışması yapanlar, kahpe kursağında büyümüş kimselerdir. Kimsenin özel hayatıyla bir derdimiz yok. Ancak uyuşturucu kaçakçılarının ya da yasadışı bahis işi yapanların temin ettiği kızlarla...

3- ... bu iğrençlikleri yaşayıp, sonra onların emrine girenler hiç kusura bakmasınlar. Deli Çavuş'un gazabına uğrayacaklar. Eğerki Deli Çavuş'un mücadelesi yeterli gelmezse o zaman Deli Çavuş'un abisi Uzun Çavuş’un hesabıyla tanışacaklar. Erk Acarer isimli sayın gazeteci...

4- ... iktidardaki mevcut hükümetin ortağı Demokrat Parti Genel Başkanı tözün tunalı'yı istifaya davet etmişti. Ancak kendisi istifa etmediği için bugün Deli Çavuş'un gazabına uğrayacak. Kuzey Kıbrıs Devleti’ndeki siyasiler ve bürokratlar el ele vererek Kuzey Kıbrıs Devleti'ni ...

5- ... uyuşturucu kaçakçılarından temizlemezlerse önümüzdeki günlerde yayınlar devam edecek. Ayrıca hem yasal hem yasadışı kumarlarla insanları borçlandırıp, çocuklarının rızıklarının çalınmasına göz yummasınlar. Kumar oynamak isteyen kumar oynasın. Ancak parası kadar oynasın.

6- İnsanları borçlandırıp mallarını, mülklerini ellerinden almasınlar. Bu Deli Çavuş’un insani uyarısıdır. Yoksa sonrası vallahi tufan. Kıbrıs için insanlarımız boşuna şehit olmadı. Kıbrıs, Türk Dünyası için çok önemli bir ülkedir. Kendinize gelin, yoksa ifşalar devam edecek.

7- Reis Sedat Peker'e düşmanlık yapanlara destek verenler çok kötü olacak. Sedat Peker’in Kıbrıs’ta hiçbir iş yeri yok. Açmayı da düşünmüyor. Ancak kendisi Kıbrıs'ın temizlenmesini, uyuşturucudan kurtulmasını, borçlandırma tarzı kumarın son bulmasını istiyor.

8- Yoksa Deli Çavuş'un intikamı ağır olacak.