Denizbank ve Akbank'tan 30.000 TL'lik ihtiyaç kredisi kampanyası! TC Kimlik No son rakamı böyle olanlar...

Denizbank ve Akbank'tan 30.000 TL'lik ihtiyaç kredisi kampanyası! TC Kimlik No son rakamı böyle olanlar...

Denizbank ve Akbank'tan müşterilerine özel kredi kampanyası duyurusu geldi. TC Kimlik numarası son rakamına göre yapılacak ödemelerin detayları da belli oldu.

Nakit sıkıntısı yaşayan milyonlarca yurttaş ihtiyaç kredilerinden medet umuyor. Artık ihtiyaç kredisi almak için sıra beklemek, şube kapılarında gezinmek zorunda da kalınmıyor. Denizbank ve Akbank, kimlik numarası üzerinden yapılan hızlı başvurularla 24 saat içinde onaylanan ve hesaplara yatırılan ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Mobil uygulama ya da SMS üzerinden yapılan başvurularla 30.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunan bankalar, bu kampanyanın yanında uygun faiz oranlarıyla finansman da sağlıyor.

100-tl-para-banknot-balya.jpg

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Denizbank, ihtiyaç kredisi için başvuru yapanların işlemlerini kolaylaştıran mobil uygulamasıyla dikkat çekiyor. TC kimlik ve doğum tarihini mesaj olarak gönderenler, 3280 numarasına başvuruda bulunabilirler. Onaylanan kredi miktarı, aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullanıma hazır hale gelir. Bu hızlı ve pratik çözümle Denizbank müşterileri, nakit ihtiyaçlarını anında karşılayabilirler.

18636.jpg

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Akbank ve Denizbank, TC Kimlik numarası ile yapılan başvurularla vatandaşlara 40.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. 36 ay vadeli ödeme seçeneğiyle esnek bir geri ödeme fırsatı sunulurken, kredi puanı 1400 üzerinde olan herkes bu avantajlardan yararlanabiliyor. 

kapitalizm-balya-balya-para-e1489762044809.jpg

SMS İLE JET HIZINDA BAŞVURU

Akbank müşterisi olanlar SMS ile kredi başvurusu yapma şansına sahip. "Kredi" yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numarasını 4425 numarasına gönderenler, hızlı biçimde kredi başvurusunu tamamlayabilirler. Öte yandan, Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden doldurulan başvuru formu ile de kredi talepleri kolayca iletilir. Akbank'ın müşteri dostu çözümleri ile finansman ihtiyacınızı karşılamak hiç bu kadar hızlı olmamıştı.