Devlet Bahçeli, depremin merkez üssü Kahramanmaraş'ta konuştu: "Bu büyük felaket, içinde sır olan bir olay gibi geliyor bana"

Devlet Bahçeli, depremin merkez üssü Kahramanmaraş'ta konuştu: "Bu büyük felaket, içinde sır olan bir olay gibi geliyor bana"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremin merkez üssü Kahramanmaraş'ta yaptığı açıklamada, "Hepimiz tekrar eski hayatımıza döneceğiz" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremin 15. gününde AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile deprem bölgesine geldi. Kahramanmaraş’ta depremzedeleri ziyaret eden Bahçeli burada açıklamalarda bulundu.

MHP lideri yaptığı konuşmada "Hepimiz tekrar eski hayatımıza döneceğiz" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'nin açıklaması şöyle:

"HER KONUDA CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ"

"Bu büyük felaket, mucizelerle anlam kılınmış, içinde sır olan bir olay gibi geliyor bana. O bakımdan cenab-ı Allah'ın büyük lütfuyla bu felaketi aşacağız. Hepimiz tekrar eski normal hayatımıza döneceğiz. Tüm ihtiyaçlar karşılanacak. Bu konuda MHP olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Her konuda ona tam desteğimizi belirtmek istiyorum"

"HÜKÜMET BÜYÜK FELAKETİ ORTADAN KALDIRMA ÇABASINI GÖSTERMİŞTİR"

"6 Şubat gecesinde baş gösteren büyük felaketin sonrasında Türkiye Cumhuriyeti hükümeti en kısa yoldan sizlere ulaşmak suretiyle bu büyük felaketi ortadan kaldırma çabasını göstermiştir. Çok sayıda vatandaşımız hakkın rahmetine kavuşmuştur. Rahmete kavuşanlara Allah'tan rahmet diliyorum başımız sağ olsun diyorum. Yaralı kardeşlerime de hayırlı şifalar niyaz ediyorum."