Devlet Bahçeli ve Ümit Özdağ arasında kılıçlar çekildi! Ümit Özdağ'dan Devlet Bahçeli'ye "Türkeş'in mektubu" ile ajan yanıtı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kendisini ajanlıkla suçlayan MHP lideri Devlet Bahçeli'ye sert sözlerle yanıt verdi.

Ümit Özdağ, Devlet Bahçeli’ye Türkeş'in mektubunu işaret ederek yanıt verdi.

Özdağ şöyle dedi:

"Bu seviyesiz açıklamaya vereceğimiz tek cevap var: Sinan Ateş'in bir komployla uyuşturucu tüccarlarına, torbacılara öldürtülmesinden sonra bir başsağlığı mesajı dahi yayınlamayan, ailesine başınız sağolsun demeyen, arkadaşlarına Allah rahmet eylesin demeyen bir kişinin hezeyanlarına verecek hiçbir cevap yoktur."

"Zafer Partisi Atatürk çizgisindeki Türk milliyetçilerinin partisidir. AK Parti gibi Türkiye'yi yıkıma sürükleyen bir partinin payandası değildir."

"TÜRKEŞ'İN MEKTUBUNDA KİMİN İSMİNİ AJAN OLARAK VERDİĞİNİ ÜLKÜCÜLER İYİ BİLİYORLAR"

"Söz istihbarat servislerinden açılmışken rahmetli Türkeş'in hapishaneden yazmış olduğu el yazısıyla mektupta kimin ismini ajan olarak verdiğini tüm ülkücüler gayet iyi biliyorlar. Hadi oradan sende!"

"SEN ÖNCE OLCAY'I ULVİ'Yİ VE SEMİH'İ SAVCIYA YOLLA"

"Sayın Bahçeli, sen önce Olcay’ı, Ulvi’yi ve Semih’i savcıya yolla, gerekirse ben de giderim. İstersen Gölbaşı’nda "portakal sandıklarında yakalanan silahlar soruşturması"nı yürüten savcıya bile giderim..."